Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

  • This topic has 16,925 odpovedí, 115 hlasov, and was last updated pred 3 years by maco.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,336 až 16,350 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103374
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Ahojko, kdepak čerstvo vyrobený, ten vozík som vyrobil pred cca 30 rokmi. Mal som ovocný sad s 60 stromami a pravideľne som celý sad kosil malotraktorom a toto je vozík na seno…

    Ale už serem aj na stromy aj na seno a plánované zajace sa u mňa nikdy neobjavili.
    Serem totiž aj na zajace… 😁 

    Vozík bol vtedy len nanovo natretý, pridané pláty z dosiek a plac pre flaše s pitnou vodou (2×60 litrov aj s kohútikom).

    To nie je zaťažkávacia skúška, montujem tam žiarovky pod plachtu… 😁  
    Aj „ľadnička“ slúži dodnes, ľad (18 kg) v nej vydrží v tieni dva-tri dni a vojde tam k tomu cca 60 pív, trochu Bifíka a aj nejaké to mäsko či iné suroviny. Tá sa fakt osvedčila, zabere síce celý kufor auta ale je ako magnet, obyčajne u nej stojí fronta kamošov, už sa teším na sezónu pri Dunaji. Vozík ale berem len výnimočne, pre pravých čundrákov zbytočný luxus… 😎 

     

    #103375
    maco
    Účastník (Participant)

    Výbavička na 100 boh– manituov  🙂

    #103376
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Aj keď ten Afrika-film sme už asi všetci videli, kerí by ste sa za karantény nudili, na motorkari.cz je zaujímavý  rozhovor s generálom Marekom Slobodníkom 👍 

    https://www.motorkari.cz/clanky/clanky-rozhovory/marek-slobodnik-na-tandemu-s-vladou-je-potreba-mit-odhodlani-43496.html

    #103377
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Ak ešte žijete, rád by som vás upozornil, že koronavirus nie je počítačový virus, takže písať a pridávať fotky môžete v pohode… 🙂 

    Aj tak šeci sa len váľate doma a čumíte do stropu, šak dôchodcovia vraj by nemali navštevovať už ani diskotéky…  😈 

    Vo štvrtok (posledný deň pred hrozbou karantény) som stihol ešte nabrať plnú ÖMV 100 v Hungárii a dám fotku, ako stavajú atómovú elektráreň v Komárne pod vážskym most-hídom.
    Ten bezlepkový bendzzin som žiaľ (= chvaľabohu  😁  ) už vyjazdil… 

    #103378
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😎  Nevzdávame to, účastníci výjazdu, leto 2020:

    #103379
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Super záber! Toho v zadnom rade tretieho zlava poznám. 😁  😈  👍

    #103380
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁  Jasné, že poznáš, šag nič sa nezmenilo, len dnes sme už krajší…

    #103381
    ahojko
    Účastník (Participant)

    👍

    #103382
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😎  Ahojko, ako sa má koleno?
    😎  Hrušo, ako sa má pumpa?

    #103383
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    😎  Papi, ako sa má Papi?

    #103384
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Orle, a ty ako?

    Ďakujem za interes, ale neviem, ako sa má papi, lebo na kontrole som nebol (nekonala sa) a dnes som ešte nečítal svoj periskop (či kýho oného…) 😈 

    Preto sa správam, ako keby som sa mal výborne, funguje to. Ranné štarty trochu ťažšie, ale keď sa to rozhýbe, fachčí šecko, ako z kopca, ta ňe?

    #103385
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Papi,
     
    dakujem za opytanie, titanove malo lezat chirurgom

    v sklade na polici do 21. aprila, ale ako to tak vyzera

    bude tam este dost dlho oxidovat kym mi ho zatlcu 

    do od artritidy obrezanych kosti… vsak ani na predoperacne

    testy teraz neberu, (sono ciev a pod.)…  Take  a podobne

    operacie su odlozene na neurcito….    😟

    #103386
    ahojko
    Účastník (Participant)


    #103387
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, ďakujem, mám sa fajn, až na to, že som minulý týždeň predal moju Suzku, prišiel ten ……….. kupec ( do poslednej sekundy som dúfal, že to nezoberie) ale zobral. 😟 😠 Čo už?
    Myslím si, že bude v dobrých rukách a bude sa o ňu starať aspoň tak ako ja som sa staral. 😎  👍 

    A že čo ďalej? Každý chlap musí mať nejaké to hobby, záľubu, tak aj ja ju budem mať, ale bude to trvať tak cca 2 roky, kým sa k nej dostanem. Ale dovtedy budem zbierať skúsenosti, pozerať videjá ako sa to robí (nie to, načo práve myslíte  😁 ). A hlavne nasporiť na to vééééľa veeľa peňážkov, pokúpiť pomaličky veci, aby toho naraz nebolo veľa, keď príde ten dátum.
    Tak, a teraz móóžete hádať, čo to asi budem mať. 😛 Poľahčujúca okolitosť: bude to mať aj kolesá (4), bude to robiť aj brrm brrm. 😘

    #103388
    maco
    Účastník (Participant)

    Orle,keď to bude mať 4 kolesá, darmo to bude robiť brm, bude to stáť za péčko  🙂 môže to mať max 3 kolesá. 😈 

    A moja Suzka je stále doma, zajtra ide na výjazd. Všetci „vážni“ záujemcovia cúvli- ich problém, za pár šupov mohli mať porobenú raketu. 😟 Dnes bola vonku transalpina- paráda. 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,336 až 16,350 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri