Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,396 až 16,410 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103434
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Detaily nepoznám.

    Jediná podstatná informácia pre môj príspevok je včerajší dátum… 😈

    #103435
    ahojko
    Účastník (Participant)

    👍

      No jasne, 1. Apríl...

    takze pytat sa na cenu je zbytocne..

                       😁

    #103436
    ahojko
    Účastník (Participant)
    #103437
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Retro sa na nás hnevá, lebo viac preferujeme baby, ako motorky. 😈 

    Ja som tie brutálne valce už dávnejšie „okomentoval“ na motorkari.cz takto:

    Jediné BMW, ktoré sa mi páčilo, pochádza z praveku:

    #103438
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Tak tu,

       ako aj na motogtx, som to pridal ciste ako kuriozitku

    o ktoru som az teraz zakopol.  Nie ze by sa mi to zvlast

    pacilo … Ale som si isty, ze je vela milovnikov retro co

    sa im to paci, ci bude pacit… 

    #103439
    ahojko
    Účastník (Participant)

    A odozvy su zaujimave…

    #103440
    Retro
    Účastník (Participant)

    Gadžove ja sa nehnevám, nie som somár😀 A sledujem či tu žijete. Aj Ahojko ožil, takže je to s jeho guľových čapmi Oukej😀 Aj ste sa tu celkom rozbehli.
    Papi, tá otázka na hraniciach že “korona van?” …to je 👍 😀😀😀Hoci, celú situáciu beriem dosť vážne.

    #103441
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Hehehe, medmeď veľký brat, čo všetko vidí, vyliezol z brlohu… 👍  😁 

    Retro, všetci to berieme vážne, len nevie pravá ruka, čo robí ľavá a šašo Matovič do toho vnáša paniku a je z toho celého celkom slušný chaos… 😈 
    No, šachový veľmajster tam nie je v tej bagáži asi nikto.

    Dávno mali vypracovať spôsob, ako môže fungovať v čase pandémie okrem hromadných akcií všetko, čo ľudia bežne využívajú.
    Zavrú obchody, po pár týždňoch otvoria a sú prekvapení, že sa nahrnie dav ľudí? Fasa opatrenie v záujme šírenia choroby. 😈 

    Z Kauflandu ma jedna energická predavačka chcela v piatok poobede vyhodiť, keď som sa sťažoval, že mi blbne samoobslužná pokladňa, že mi dôchodcovia s tým občas máme problém. Vynadala mi, že ako na seniorov majú dávať pozor, keď tam môžeme len medzi 9:00 a 12:00 a ja prídem poobede !?!?!?
    Darmo som jej vysvetloval, že dôchodca môže mať aj 64,5 rockov a doobeda by mali len tí, ktorí majú medzi 65 a smrťou… 😁  Podľa nej ja asi nemôžem do obchodu vôbec. Samozvaní ochráncovia to tu riadia všade, sme v riti… 😁 

    Baviť sa dá hlavne nad konšpiračnými teóriami okolo virusu, hlavne ruského pôvodu, oni sa už dostali od netopierov cez Batmana k Američanom, oni sú na vine!
    Darmo, v Rusku sú dobrí šachisti. 😁 

    #103442
    Hog
    Účastník (Participant)

    Ahoj „vespolek“ z Čech !

    Snad ty „státní manévry“ ve zdraví přežijeme ! 😛  A když nejde o život, tak jse vlastně o prd!

                                                                         🙂  😘  😁 

    #103443
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Vítaj, Jirka, bývalý domáci, v súčasnosti zahraničný pozorovateľ! 😈 

    „Státní manévry“ na Slovensku vypadajú dosť čudne, členovia vlády si navzájom protirečia, pretláčajú sa a bojujú proti názorom kolegov pred kamerami, žiadna stratégia, žiadna koncepcia, len živelnosť, amatérizmus postavená na domnienkach a k tomu idealizmus a´la „deccká nemoc ľavičjárstva v komunizme“… 
    Pár zdravotníkov-odborníkov sa ozve len občas, akože mimochodom v telke… 😁

    Vymysleli si súdruhovia honosné názvy krízových, operatívnych a bohvieakých zoskupení, pritom žiadne vyzreté dohody, len individuálne predvádzanie sa a následné hádky spojené s vysvetlovaním, že ako som to povedal, tak som to nemyslel…

    Pritom stále zdôrazňujú jednotu a neoblomnú súdržnosť koalície, do toho zakontruje občas krstný otec Fico… ÚBOHÉ, a týmto máme dôverovať? 😁

    Politika sem nepatrí, ale toto nie je politika.

    Buďme ale optimisti, napriek politikom prežijeme!
    Zasaďme ale friško zemiaky! 
    Kedysi sme boli aspoň so zemiakmi, bandurkami, krumplami a grulami sebestační.  😈

    #103444
    Retro
    Účastník (Participant)

    Papi, vám valalskym je dobre, lebo si to dopestujete. Ale čo mi zo svetových metropol?😀

    #103445
    Retro
    Účastník (Participant)

    Samozrejme my nie mi…

    #103446
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Pre vás bude Matovičov blackout knockout… 😁

    #103447
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Mne sa nikdy nepáčilo ani jedno BMW. 😟  😛

    #103448
    apa
    Účastník (Participant)

    Koncom minulého týždňa sme boli s tretinkou v obchode. 

    Najprv nebol košík.
    Potom bol košík tak sme šli dnu. Tam sme si povinne nasadili tenké jednorázové rukavice.
    Chcel som zobrať kilo jabĺk ale ten poj**ný mikroténový sakel nešlo v rukaviciach otvoriť.
    Podarilo sa. Odvážil som jablká, zobral nálepku z váhy
    Nálepka sa mi prilepila o rukavice a kua nevedel som ju odlepiť, roztrhal som pri tom rukavice.
    Nové rukavice, nová nálepka.
    Pri pokladni som prekročil takú žltú čiaru, že dodržujte odstup tak ma predavačka jemne poslala za čiaru.
    Pri platení som chcel ukázať kód ktorý bol v mobile ale v tých vydr***ných rukaviciach mobil nešlo odomknúť.
    No a potom tretinka na internete natrafila kdesi na video s rovnakým mantákom ako ja. Dodržal skoro ten istý postup, akurát on kupoval banány a nie jablká.
    Aspoň nie som sám.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,396 až 16,410 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri