Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,381 až 16,395 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103419
    apa
    Účastník (Participant)

    110m možebyť, lebo Orlovci majú špajzu niekde ppd*) medzi pekárňou a pizzeriou asi cca**).
     

    *)   ppd = pravdepodobne
    **) cca = circa = približne

    #103420
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Kua, ja slepý vták ! Malo to byť 110 km. Čo už, ale hlavné je, že bol spomenutý papilekvár, je bohovský ! Síce ja neviem čo to slovo znamená, ale tak vravievajú tomu, čo je excelentné. 😁  👍

    #103421
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Slepý vták?

    Takže „má oči, jak orol“ je vlastne nadáfka? 😁  😁  😁 

    #103422
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    No v tomto prípade asi aj áno. 😁

    #103423
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😶  Vážený náš zákazník!

    Pri kontrole našich účtovných dokladov sme zistili, že minulý týždeň cez pár dní s vysokými teplotami okolo 18-22 °C sa nám rozkvitli šecky marhule.

    Lenže posledné štyri dni s nočnými teplotami -1 až -5 °C zariadili, že budúca úroda je už teraz popadaná na zemi vo forme celistvých zvadlých-zhnedlých kvetov.

    Za podobné manipulácie s počasím tušíme útoky ruských hekerov, nášho šamana Lapaja Minimálneho, Donalda Trampa a čínsky virona-kórus.

    Preto tento rok musíte rátať ohľadom baracklektvaru s hyper-super-markétami, resp. s ich ponukou.

    Tie dva-tri kusy marhúľ, keré napriek všetkému náhodou dozrejú, pôjdu do pálenky. Tá bude slúžiť, ako liek, lebo keré marhuľe toto prežily, liek z nich bude mať zázračný účinok proti všetkým možným útokom na naše zdravie. 😈 

    #103424
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, no vidíš, Bohušu, vidíš? Všecko zlé je na niečo dobré, kua. Ja som sľúbil, že keď budem mať to čudo, na čom už pracujem, teda spoň teoreticky, prvá testovacia zastávka bude ižinský dunapart, a tam to otetujeme, nielen karavan, ale aj to tvoje čudo, čo sa ti podarí vyrobiť z toho zbytku. 😈  👍

    #103425
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    A dáme na p**u aj tomu Tramp-olínovi aj mekDonaldovi, kuy jedny. 😁

    #103426
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Dobry den, pardon vecer, to bude nasledne ina prca
    mekcene sa budem mat moznost naucit za par pokusov
    mam totiz slovensky kompjuter,, takze dopredu vysvetlujem
    hehe mam tu konecne aj znak euro pri ecku,.. ale neviem ako
    ho tuknut… panenske pokusy.. porodik malicky.. ale co je to
    s porovnanim s Covid-19 … 
    Budem musiet mat so sebou strpenie… 🙂

    #103427
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Ahojko, sa mi zdá, že nemáš slovenskú klávesnicu, alebo ak máš, si ju ešte dostatočne nepreštudoval.

    Žiadny odborník sa tu zatiaľ neozval, takže prijmi pomoc od niekoho, ktorý sa v tom tiež hovno vyzná: 😁 

    Malé písmená s mäkčenmi a dĺžňami sú v druhom rade s číslicani, na veľké písmená ich dáš dĺžne samostatne (mäkčene shiftom).

    Zaobstaraj si alfanumerickú klávesnicu (číslice aj samostatnej skupine vpravo, cca ako na kalkulačke) typu QWERTZ ( po T nepíše Y, ale Z).

    A barlička, keby nič nefungovalo:

    #103428
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Dik, Papi.
    Mam tu lepsiu nastastie, lebo je zabudovana
    v notebuku, takze by sa asi tazko menila…
    A niektore tlacitka maju az  5 znakov… 
                                 😶 

    #103429
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Zaujala ma polemika na motorájde ohľadom marekslobodník-filmu Afrika na pionieri.
    Že aké to svinstvo od Mareka pre online-ponuku pýtať si peniaze.
    Veď mal vraj sponzorov.

    NO A ???
    Erbe-ho si moc vážim za jeho odvážne cesty, ale tu je podľa mňa trochu mimo, ako aj všetci kritici Mareka.
    Vo veci je totiž koronavirus.

    U nás ten film už bežal a kto chcel, šiel do kina. Nikto tam nešiel zadarmo, kúpili sme si lístky.

    V Česku Marek rozbehol kampaň, o.i. mal rozhovor aj na motorkari.cz a film tam mal ísť v týchto dňoch do kín pod názvom Afrikou na pionýru. Predbežný záujem bol veľký, veď Marek tam bol známy a populárny už od čias potuliek svetom s Danom Přibáňom & c.o.

    Žiadne kiná sa teda v CZ samozrejme nekonajú, tak sa to nejak muselo riešiť.
    Pohlo sa to online ponukou cez tri spoločnosti, všetky české. Samozrejme si pýtajú za prístup nejaké drobné, sú to komerčné kanály a nahrádzajú tak premietanie v kinách pre české obecenstvo. Nikto nemá momentálne možnosť pozrieť film v CZ v kine, ako mal u nás každý. Podstatné je, že aj v kine by platili za lístok a oberú ich o pár Kč aj tu…

    Kto si to u nás ten film nepozrel, mal asi iné priority, vyplakávať teraz nad pár eurami považujem za absolútne úbohé…

    V CZ nik neplače, plačú tí, ktorým linky nefungujú… 😈 

    #103430
    ahojko
    Účastník (Participant)

    …v kine by platili za lístok a oberú ich o pár Kč aj tu…

    Papi,  👍,

       placu akoby ich niekto nutil, ked nechcem, tak nekupim,

    tak ako je to pri kazdom obchode, zadarmo nie je nic!

    Cize s tym „oberanim“ to bol od teba sarkazmus iste…

                                          🙂

    #103431
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Aha, čo som dneska kúpil:

    #103432
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Počkaj, máš na mysli ten nosič alebo čo je na ňom? 😈

    #103433
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Frajerka pre Sarkanka?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,381 až 16,395 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri