Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,501 až 16,515 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103539
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Hog, v politike sa nevyznám, aj keď z MRH (= dejiny Medzinárodného robotníckeho hnutia) som mal skúšku za jedna. (kua, zas to moje EGO … 😁  (

    Priznám sa ale, že som na tej skúške podvádzal, navyše som usilovne balil skúšajúcu mladú asistentku z katedry. Jej to očividne dobre padlo, vtedy si ešte baby vedeli oceniť každý kompliment a ani ich nenapadlo udať DonHuanov za obťažovanie.
    To boli ešte ozajstné kočky, nie, ako napr. dnes nejaké fasbúkom odchované fiflane… 😁 

    To podvádzanie sa mi ale teraz vypomstilo, práve som zistil, že neviem, aký je rozdiel medzi neokomunizmom a kryptokomunizmom.

    Na svoju obranu uvediem, že ja som trochu parafrázoval a tu riešil „koronizmus„. 😈  😁

    #103540
    Hog
    Účastník (Participant)

    R o z u m í m !

    #103541
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, dnes na to máš uja Gúgeľa. 😁

    #103542
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Gúglim len veci, keré ma zaujímajú.

     😈  Napríklad móda:

    #103543
    Hog
    Účastník (Participant)

    Ahoj vespolek ! 😘

    Ale ono vlastně  n e n í  o čem psát !  😠 Jsme doma zavření vládními nařízeními
    jako „psi u boudy“!
    Když si vyjedeš,tak se není kde najíst (kulturně) a když máš štěstí, tak ti nějakýho
    starýho buřta (špekáčka) podají okýnkem !  Hnus !
    Tak jsem si „vylil dušičku“ a je mně o trochu líp !
                                                                                                  Hog 🙂 

    #103544
    Hog
    Účastník (Participant)

     Maslím, že návrat starých dobrých časů je v nedohlednu a nebo už vůbec nebude ! 😠 

    #103545
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Mr. HOG,

      trosku optimizmu v kazdom case by si mohol najst, napr. v tom,

    ze tych starých dobrých časů si si uzil viacej ako napr. ja… hehe

    som iba 1956 rocnik….

                                                     😁 
    #103546
    Hog
    Účastník (Participant)

    To máš Vilo pravdu.

    Já jsem ročník 1946 a ve skautu jsem si užil dost a dost ! (Pionýr?-Bože chraň !)
    I když se nit účasti ve skautu táhla mým životem pomalu až do 1989 !
    Funkcionáři jedné strany nějak nechtěli zapomenout 🙂 !

    #103547
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Ja som bol aj iskrička, pionier aj v SZM, lebo som musel. 😁 

    Potom už len ROH, lebo som musel. Ostatnému sa mi dalo uniknúť… 😁 

    K tomu ale trochu Svazarm, lebo som chcel (HIFI-klub).

    A mám za to, že napriek debilovín z Bruselu staré dobré časy sú práve teraz. 😎 

    Za komančov so slobodou to bola bieda, dlhý čas sme mohli čo len cez rieku do Maďarska 2x ročne.

    Po zmene to prišlo, od severu Nemecka (Kolín nad Rýnom) po juh Portugalska (Faro) prejazdených cca 11 európskych štátov, že ma nikde nikto nezastavil.
    Opakujem, NIKDE, ani raz.
    Len po návrate na Slovensko, za prvým mestom radar a tak … 😁 

    Teraz, čo sme si už zvykli na voľný pohyb v EU, sami vidíte, akí sme už po dvoch mesiacoch znechutení obmedzeniami kvôli tej corone.
    Preto som minule písal, že
    „Európu obchádza strašidlo. Strašidlo koronizmu“ – aj keď asi nie všetci to pochopili.

    #103548
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Pardon, Kolín sedí, ale teraz som si spomenul, že som sa potuloval pár dní aj po Expo 2000 a Hannover je predsa severnejšie, ako Kolín n. R…

    #103549
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Zase to tu zdochlo? Šeci spíte?

    Pridám peknú hudbu (uspávanku) zo starých dobrých čias (San Marino 2005), keď sme sa niektorí nudili pri F1 a veľakrát sme aj zaspali. 😁 

    Ani tu sa nič nedeje, Alonso na Renaulte predvádza  Schumacherovi (Ferrari), ako treba jazdiť a školí ho až do úplného konca.

    Ono to fakt sa tam nič nedeje, ale len pridajte šecky možné basy a hlavne výšky, ten nezabudnuteľný SOUND zo starých dobrých čias si to zaslúži …

    #103550
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, neuveríš, ale cca pondelok som pozeral na jútube staré záznamy spred xy rokov, keď ešte Palik László komentoval F1. To boli zážitky, nielen zo samotných pretekov, ale hlavne tie jeho komenty a hlášky. 😁  👍

    #103551
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Nuda zase,, nikto ňišt ?

    Tak offtopic, tu egoň :

    Aby tu s drevom nemachroval len výrobca obytného auta  Orol... 😈 

    Po povodni (1965) som odložil z okna dedovho starého domu ozdobné prvky, ako pamiatku na staré časy. Tam sme bývali aj my a domy z nepálenej hliny nemali v láske povodne…

    Dcéra chcela k narodeninám (do záhrady ich domku v lese) nejaký mekdonads pre vtákov, tak som si spomenul na tie staré ľatky odložené v šope na najvyššej poličke.
    Použil som ich.
    Kamoš sa mi smeje, že to je gýčové, ale nech.

    Staré drevo je recyklované, má to svoju históriu, dcére sa to páči a basta… 😈 

    #103552
    Retro
    Účastník (Participant)

    To vyzerá tak dobre, že aj ja by som sa z toho nažral😀

    #103553
    Hog
    Účastník (Participant)

    Papi, nic si z toho nedělej, že se Ti kamoš směje !

    Já si myslím, že to je ze závisti, že takovou nemá !  Možná nemá ani jinou , a to je horší ! 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,501 až 16,515 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri