Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,486 až 16,500 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103524
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    No jasné Bobso, vítaj a nič nepýtaj. 😁

    #103525
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Bopsik, vítaj! Pozdraviť ťa môžem?

    S tým, že nikto nemá pravdu, nemôžem súhlasiť. Cez gympeľ sme povinne odoberali Pravdu, dokonca ruskú, s azbukou. Mali sme ju všetci.
    Tá Pravda bola obrovská, ale pravdu máš v tom, že nebola jediná. U nás tiež tlačili také menšie Pravdy, ale tie sme našťastie odoberať nemuseli. Tlačili to v 2D, ale obsah bol často, ako keby to bolo z tlačiarne 3D (na dverách nápis WC)… 😁 

    Nemôžem súhlasiť ani s prehnaným pacifizmom a nevšímavosťou. Plebs pozostávajúci z podobných jedincov je snom nových Hitlerov a ich fan-klubov. Určite sa vynoria aj tak, ale aby ich bolo menej, veru treba občas zdvihnúť hlas.
    Občas to síce nezabere, tak potom friško do exilu… 😁 

    #103526
    Hog
    Účastník (Participant)

     Ahoj vespolek !

    Jsem v podstatě člověk, který musí stále něco dělat ! 🙂

    Na motorce už mám pomalu „proleštěný lak“, čistím drát po drátu a mám pocit,
    že mně z toho „coronaviru“ j**e, nebo-li „kape na karbid“!   Hrůza, jak já to přežiju ?! 😟  😇 

                                                                                                              Váš Hog

    #103527
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Jirko,

         mohlo by byt aj horsie, co keby si to nahodou neprezil?

    Tak sa radsej vytesuj, s tym co mas, vsak je Maj Lasky Cas!

    Trebars aj s laskou k motorke….     🙂

    #103528
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Chlapi, vy musíte byť šťastní, keď vám niekto nosí všetko potrebné a sedíte doma už dva mesiace… 😁 

    Na nákupy nikdy nebolo zakázané chodiť a aj opustiť okres bolo „zakázané“ len cez veľkú noc.
    Čo myslíte, pre koho sú otvorené záhradkárske potreby, Farby-Laky, Stavebniny a ďalšie predajne? Na terasy už začínajú nosiť čapované fešné čašníčky (v potápačských úboroch 😁 ), nalejete si pivo do šnorchla napichnutého cez rúško a je to. 😈 

    Ja mám už preskúšané kapacity kufra na SV, vojde tam komplet kartón pollitrových plechoviek alebo zafolpackovaná šestica dvojlitrových minerálok alebo nákup na celý týždeň. Do rezervy berem tankvak, keby som to s malými nákupmi prestrelil.

    A keď chcem toho viacej, berem stabiláčika, tam mám veľkú brašňu vzadu (20 fliaš piva bez basy), na brašni tri našité vrecká (= 7 pollitrových plechoviek 😁  ), k tomu dve bočné brašne a do rezervy berem poskladateľný cca 40 litrový valec Kappa. Keby som prestrelil, prigurtňujem ten valec na zadné sedadlo a hotovo. Keby som k tomu bral aj tankvak, naložím polovicu ňákýho kaufska… 😁 

    Autom som už dávno nikde nebol, ale rozmýšľam, že by som už mohol vyhodiť snehové reťaze a prehodiť kolesá na letné… Aby som aj ja mohol vykázať nejakú činnosť. 😈 

    #103529
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, poznáš toto miesto? Bol si už tam? Vedel by si mi niečo bližšie o tom povedať?
    Keď sa toto všetko skončí, chcel by som tam zavítať aj s vnukom.

    https://www.wellnesstips.sk/turisticke-zaujimavosti/henryx-westerncity_297_1.html

    #103530
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Poznám to miesto, bol som tam a vedel by som o tom niečo bližšie povedať. 😈 

    Stojí to za veľké „H“ … 😈 

    Otvoril to s veľkým halóóó môj starý známy, autor niekdajších zaujímavých moto-sidecar stavieb Tóth Henrik z Tatabánye. Je posadnutý Amerikou, mal úctihodnú zbierku artefaktov z USA a aj vyrobili do areálu nejaké nie príliš vydarené kópie (napr. ten vlak… ).

    Úvod bol sľubný, boli tam aj motozrazy a iné akcie, hudba a tak.
    Lenže pôvodne krásne upravený areál začal prejavovať znaky nekvalitného prevedenia, zatrávnenie vydochlo, všade, na všetkom, aj v miestnostiach plno prachu a piesku. Keď sme tam boli v 2016, nikde nikto, ale bola tam v centrálnej miestnosti svadba, ale personál až na nejakého kuchára prakticky už žiadny, za výčapom obsluhoval Henrik sám.
    Náhodný návštevníci blúdili po miestnostiach bez dozoru, žiadne kone, len dve-tri  kozy, akcie sa vraj už nekonali, alebo ak, tak s minimálnou účasťou miestnych štamgastov.

    Fotky, čo máš v tej galérii, sú zo začiatku prevádzkovania, ešte to ako-tak vypadalo, dnes veru neviem-neviem… Ber vnuka radšej niekam do ZOO… 😈

     

    #103531
    apa
    Účastník (Participant)

    papi a to je akáže mašina?

    P.S. Tretinku som tým nemyslel, tá je krajšia..  🙂 
    #103532
    apa
    Účastník (Participant)

    Prepáč samozrejme som myslel štvrtinku, tretinku mám doma ale o nej to platí tiež  😁

    #103533
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Dobry postreh Apa, 

         3 mašiny na jednom obrazku….

                          🤐 

    #103534
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Tri mašiny z Potemkinovskej dediny…

    Rušeň je atrapa, čtvrtinka ma už zase neľúbi a CBF je dávno predaná… 😈

    Kua, bendzin v Hungárii padol pod 300 HUF/liter, pritom za euro už dávajú okolo 350 fotintov.

    No, kto by nechcel tankovať za nejakých 80 centov/liter?

    #103535
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, diky za info. 👍 

    Aj by chceli, ale zatvorená čiara. Počkaj keď otvoria, pojde to hore. 😁

    #103536
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Zase nuda, čo?

    Pridám dve sajdy od toho spomínaného Henrika, základ u oboch je Yamaha Wild Star, zaujímavé, že ten USA-fil si nevybral Harleye.
    Indián je starší, toho asi predal, tú s lietadlo-sajdou parkuje v tom western-mestečku…

    #103537
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈

    Evropu obchází strašidlo.
    Strašidlo koronizmu.

     😈  Jedna dnešná, zase tri mašinky:
    #103538
    Hog
    Účastník (Participant)

    Papi,  spíš bych řekl, že „strašidlo neokomuniznu “  díky EU !

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,486 až 16,500 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri