Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,241 až 6,255 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90640
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Natschelniku, nyšt papimu nepožičávaj, zas budú ohnuté ville a rozchňápané okulláre.
    Aj tak by asi padéu, šag tam neni ani držák na Kozlozásobník 😁

    #90641
    maguma
    Účastník (Participant)

    Yoffo, dobre, požičiam len ak zloží skúšku z jazdy pred ctenou IT GTX komisiou, podmienky skúšky a výšku úplatku určí potprecceda 😈  😈  😁  😁 

    #90642
    theo
    Účastník (Participant)

    A ilustracni ampérofci dnes zase v sravach  👍  😁

    #90643
    theo
    Účastník (Participant)

    Pardooon, v správach  🤐

    #90644
    amper
    Účastník (Participant)

    Určite sme zase fúkali  😁

    #90645
    2841dodo
    Účastník (Participant)

    A už je to tu …. jako náhodný GTX člen sem kuknem a strácam sa v diskusii … o čom  točíte … skúsme k veci .. BS, Mlhoš, či ??   … no lem tak aby netočili štyria tí istí … aby sme tomu rozumeli všetci ,,,,, a na to jeden  papi  😇  aby reč nestála …   

    PS : reči tohto kmeňa (diskusii) nerozumiem …..  🤐  kde je návod ???

    #90646
    theo
    Účastník (Participant)

    Dodo, to musis tu viac citat a aj pisat, potom porozumies  🙂 

    ved tu vsjo jasno, ale ked chces tak za 20 € na hodinu dam skolenie, samozrejme este cesta + nejaky rezeň a dame to . 😈 😁

    #90647
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Yoffo,
    Ty nedáš pokoj s tým zuborom. Keďže Ti neviem vybaviť stretnutie s Tvojim vysnívaným zverom, plastelinu nemám (všetka sa minula na papiho a thea), rozhodol som sa, že Ti ho aspoň nakreslím. Dúfam, že takto trošku ukojím Tvoju túžbu po priamom styku.

    Ale ak by Ti to predsalen nestačilo, a tvoja túžba pretrváva, môžem zájsť za určitým človekom a dohodnúť exkurziu, povypytovať sa, či sa dá, kde a kedy ho vidieť. (Toho zvera som myslel, ofkors).

    P.S. Môj švagor mal to šťastie ho stretnúť, ale sral magi-kocky, vraj je nebezpečný…
    😛

    #90648
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Nazdar . Dva dni som nemal čas, taký kolotoč. Neviem či reťazový alebo Čertove koleso. Ale poobede som bol zobrať kolesá na Podbrezovana. Dedooto ich doniesol k Magumovi. Terazky potrebujem ešte ho obuť do crospneu, ale ten majiteľ Pneuservisu ma odporučil na kompetentných /Krampus, Juripko end Papi/, že oni majú 100% prehlad kde také topánky zohnať za prijatelnú cenu. 🙂  Takže budem ždať otveta.
    Včera som officiálne oznámil v pomere, že 30.mája končím s pomerom a zaraďujem sa k Rentiérom. Takže ostatný makajte , aby bolo na rentu. 😛
    Na východe mám takého superkamoša , ktorý odbachol ďalšieho protaganistu na námet diwadelnij 😈
    K letnému stretku iba toľko, všetko bolo povedané Idem. Síce neviem z čoho to zaplatím lebo v júni ešte rentu nedostanem. 😠

    #90649
    2841dodo
    Účastník (Participant)

    Theo … no problém … rezeň … u mňa si vítaný aj o pol noci .., a hickedy … 😉

    #90650
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Druhá časť príspevku o návšteve u Magumu. 
    Predstavte si bol tam na deco pán Kropilák. Naša krvná skupina.Pozerali sme Mažolinine foto. Veľmi sa mu to páčilo. Má 70 rokov a tak som mu navrhol aby si kúpil motorku. Veď Dedoota si tiež v jeho veku kúpil. Síce protestoval , že všetko odkladá na neskoršie a ženil sa v 38- rokoch tak motorku si kúpi až k 80-tke. To by bol parťák 👍

    #90651
    theo
    Účastník (Participant)

    Bopsik, ved ked budeme na BS /bohofskej sihóti/, tak mozme urobit vyjazd na zubora a po ceste nejaky barlang kuknut, tak vybav urciteho cloveka nech okamzite nastupi so zubrom bizóňovym a yoffo si zajazdi, to budeme fotit ze pixely potarhame…ta ne.  😁  😈  😇

    #90652
    theo
    Účastník (Participant)

    Asi sme dodžubali server, lebo kukam ze bopsik posledny prispevok a …nič,,  😶 

    to co  😎

    #90653
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ta hej, už druhykrát

    #90654
    2841dodo
    Účastník (Participant)

    Pre dedaota   http://www.youtube.com/watch?v=1XKU83OBNeE

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,241 až 6,255 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri