Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,301 až 6,315 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90700
    amper
    Účastník (Participant)

    18.4.-21.4. Akcia tématicky zameraná na vodu /Veľká noc/ – napr. Brígáda na ČULe

    Vanuci 👍 , máš pravdu, ak nebude treba do betónu glykol, tak to je super termín na čunderbetonakciu- trojdňovú  🙂

    Majanko, veľmi dobrý inlineár sviatkov  👍

    #90701
    maguma
    Účastník (Participant)

    Amper, najprv sa bude lepiť, zbíjať a šróbovať drevo, teraz mi napadá a nemohol by to robiť drotár Drótik, nech sa rekvalifikuje 😈  😁  😁 

    ja viem iba kedy mám robiť a ten habakuk majanko má prehľad o každom voľne 😈  😁 

    #90702
    theo
    Účastník (Participant)

    Naco kalendar, ved ajtak vsetko bude inak.  😁 

    staci ze bude dlho sneh alebo pridu monzunove dazde a sa to poposuva. Ale zase je stara pravda, ze plan musi byt aby sa mohol menit.  😈

    #90703
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Natschelniku:

    Ako szamozwaný precceda IT GTX Ťa žiadam (to znie arrogantne) prossím
    o premenovanie hentoho f Magyarországhu na ČUHU
    (pre Bopsika ČUnder HUngary…….) 😁 

    Jó Wan ???

    Lebo já sa stepných náyazdníkoff bojím nahowado. 😇 

    Lebo inak sme s Yazíčkovým Zákonom f ….p.r.d.é.l.i. 😈 

    Lebo iste zase neprídem. 😠 

    Lebo, alebo čo. 😁 

    CHÁÁÁ……….

    #90704
    amper
    Účastník (Participant)

    Minulý rok som bol na otvorení Lozjkového Ranču (Peťko ahój),a každý riešil termín, nikdo neveril, že to DÁMÉ  😁 , a dali sme, počko bolo cez deň pekné, ako na jar a v noci prituhlo, ááléé…… 😉  tekutý psychyater to našťastie dal do porádečku a ráno sme s Mlhošom (ahoj Miloš) mali úsmef na tvári. Z toho vyplýva, že nebáť sa, treba dať termínus-technikus a podplatiť Lapajka, potom už len zdravas a otčenáš a príde aj kúzelník. Betón bude tvrdnúť ako v stredu 😁 😁 prirodzenie  👍

    #90705
    maguma
    Účastník (Participant)

    Yoffo, ak nemprídeš na ČuHu nemlátoduješ mááárha naď ozrutný barlang, de igen mááááááááááárha ozrutný 😶  😶  😶  😁  😁 

    #90706
    amper
    Účastník (Participant)

    Sorry za preklep, oprava tekutý psychiater, ale tomu je to aj tak jedno, je len tekutý, čím viac dáš, tým viac osmelí  😁

    #90707
    maguma
    Účastník (Participant)
    #90708
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Všimli ste si, ako pekne by sme sa na všetkom dohodli, keby nebolo Mlhoša a Yoffa?

    #90709
    zefototh
    Účastník (Participant)

    Čo ste dohodli, či čo, abo čičo abo jak.
    Dohodli sme sa že sa dohodneme. 😉

    #90710
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Inak SZAMOZWANÝ PRDCEDA mi občas pripomína kráľa Džuliena:

    #90711
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Nes som deň venoval vode.
    Menil som v kúpelni umývadlovú baktériu, bo rúra mala na boku dierku (kua, taký odliatok som ešte nevidel) a striekalo aj bokom.

    Mery som nakázal strážiť a šiel som pustiť hlavný uzáver.
    Kričí zhora: „Strieka, zastav.“
    Kým som zastavil – nastriekalo pol kúpelne.

    V ďalšej etape som už používal len umývadlové ventilky. Nakoniec som zistil, že drbla flexi hadička, ale kým som to našiel, vytopil som kúpelňu. Sviňa opletená, vnútri gumka jak z prezervatívu.

    Ale dospel som k víťaznému konečníku. (Montérky sa sušia)

    #90712
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    P.S. A bohový prístup – jak GO motora cez výfuk.

    #90713
    theo
    Účastník (Participant)

    Bopsik, takze akuuuapark toho roku asi vypustis z programu  😈 , ale do barlangu zober prcky cely pakel, strieka to tam všade  😁

    #90714
    maguma
    Účastník (Participant)

    Bopsik, myslím si, že som možno jediný z tohoto ansáblu prečudesných indivíduííí, ktorý bol u teba doma na návšteve a preto si dovolím potvrdiť, že naozaj máš v Snine pekný dom, klobúk dole,🙂 🙂 🙂 ALE, pri každej oprave niečoho u teba doma sa udeje nejaká katastrofa, 😈 😈 čo by ešte nebolo nič divné 😟  😟 iba nám všetkym ostatným vysvetli, že ty, Mery, vaše deti a vaši susedia, ste ešte stále nažive 😶  😶  😶  a tvoj dom a domy susedov tiež ešte stoja na svojich miestach 😈  😈  😈  😈  😈  😁  😁  😁 už sa bojím toho, čo sa vám pokazí nabudúce 😠  😠  😠  😁  😁 ale sa zase teším na správu o oprave 😁  😁 
    p.s. opýtaj sa wikina ako zatváral dekal na povalu a čo pri tom videl 😈  😈  😁  😁 počítam, že minimálne dve galaxie 😈  😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,301 až 6,315 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri