Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,466 až 6,480 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90865
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Amatér. Do stopičiek sa píše…

    #90866
    theo
    Účastník (Participant)

    😈 trochár, minimálne Do dvestopičiek sa hovori…

    #90867
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁 Berte ohľad na WIKINA, bere vraj len ružové tabletky, preto aj stredajší sex rieši tak, že si radšej j..ne hlavou o poklop… 😁
    Ale na Bopsika, myslím, nikto nemá. On je navyše aj exhibicionista… 😈

    #90868
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Pekný deň 🙂 
    aby som Vám to uľahčila, môžete si objedať izby

    Rezervácie:
    +421 44 5224 039

    recepcia@borovasihot.sk

    #90869
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Predsa sem ešte dodám pre tých čo radi vyvolávajú paniku

    kámoš si tam teraz objednával dvojmiestnu izbu, tak mu ešte dali na výber, či chce manželskú posteľ, alebo oddelné postele !!!

    Asi na rýchlo dobudovali ďalšiu budovu pre mimovládnych však ?   Poplašniaci

    #90870
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Mne už na výber nedali, tak frajer si ľahne na svoju a nebude mi chrápať do ucha….xixi 😈  😈
    a mladým stačí jedna, ved aj tak budu spať jedenvedlanadruhom 😁

    #90871
    gambo
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    dlho som nikde neprispieval,lebo som usúdil,že takto verejne vypisovať na fóre
    asi nemá význam/všetko sa vie prekrútiť/,ale čítam toto vlákno,lebo s niektorými
    som v kontakte. Prečo dnes píšem?
    Blíži sa letné stretnutie GTX a ja mám na predaj 8 izieb v hoteli BS /nie,len srandujem/,
    kvôli takýmto reakciám,ktoré som tu teraz čítal, som zrušil účasť na GTX 2013 a viem,
    že veľa ľudí, ktorí sa stále zúčastňovali týchto spoločných akcií, tak to kvôli takýmto
    intrigám rôzneho typu vzdali a už nechodia. Keď má Papi izbu v hoteli istú, tak určite sa
    nájdu   ľudia,ktorým sa už izba neújde, utrúsia poznámku, „no jasne Papi je VIP“, ten si to zariadil inak. Papi môžeš vysvetľovať ako to bolo aj v 20 tich príspevkoch, pre tých, čo izbu
    nemajú, aj tak si budú myslieť len to svoje. A takto vznikajú klebety,intrigy a bude sa
    to zbierať a jedného dňa si povieš, serem na to, veď toto k životu nepotrebujem.
    Papi sorry, teba som použil ako príklad.
    Prajem Vám všetkým hlavne potešenie z jazdenia a pekné motozážitky v roku 2014.
     

    #90872
    solim
    Účastník (Participant)

    Trochu z nemocničného prostredia. 😁 

    Netvrdím, že toho moc viem o zachraňovaní životov, ale stavím sa o všetky  svoje prachy, že to dievča v pravo bolo na nejakom inom kurze. 😈 😁

     

    #90873
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈
    OZNAM:

    Po určitých skúsenostiach organizátorov našich akcií ruším platnosť všetkych svojich ptíspevkov, čo som pridal v súvislosti s čundrom u mlyna.
    Nič z toho neplatí, ani miesto, ani termín. Na každú vetu od potenciálnych organizátorov sa tu ukladá zo strany akýchsi okoloidúcich obrovský spam-balast, od čoho to čistiť a riešiť kto čo ako myslel, nikto z organizátorov nemá chuť ani energiu. Potom je z toho chaos informácií – a tak nakoniec to vždy schytá organizátor. Gratulujem tým, čo sa na tom dobre bavia… 👎 
     
    Kto v súvislosti  s nejakým ČuM-om poskytuje v ďalšom období hocaké informácie, zodpovedá za ne. 😈  Príjemnú zábavu… 😘

    #90874
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

     👍 👍 👍 👍 👍 gambo a papi  👍  👍  👍  👍  👍

    #90875
    maguma
    Účastník (Participant)

    Ešte raz to vysvetlím

    1. predposledný júnový víkend bol obsadený škodovkármi cca 200 ks
    2. posledný víkend bol voľný s poznámkou prevádzkárky, že už sú obsadené štyri izby a zbytok 
        hotela je voľný.
    3. spýtal som sa kto si objednal tie štyri izby, boli to všetci od nás
    4. po dojednaní ostatných podmienok sme išli k Lojzovi
    5. potom začal cirkus na fóre, všelijaké vymyslené scenáre
    6. prvý normálný objednávateľ bol papi, popoludní si normálne cez telefón na recepciu objednal
        izbu a  predstavte si, bolo mu vyhovené a ešte dostal aj na výber akú chce (ružovú)
    7. po 18:00 som volal na recepciu aká je situácia a bolo mi povedané, že je ešte vyše pol hotela
        voľného a je obsadená až jedna chata z osemnástich, tak som objednal jednu chatu pre
        Uško a Hrozno. Takže zostávalo šestnásť voľných chát
    8. ešte dnes predobedom boli voľné aj dvojky izby, tak neviem ako mohli byť obsadené už v  
        piatok, najmä ak sme tam nevideli žiadnu stavebnú činnosť a teda nič do dnes nepristavali.
    9. summmma summmmárum, ešte aj teraz sú k dispozícii voľné izby aj chaty, kto chce, môže si  
        zavolať na recepciu

    éto vsjo, howgh

    #90876
    solim
    Účastník (Participant)

    papi škoda, už sme sa z Danou tešili. 😠 

    Ešte si to rozmysli a zorganizuj cez SS. 😈      Líšky sa hlásia.  🙂 

    #90877
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Gambo, papi má svedomie úplne čisté.

    Lebo:

    – Po Včerajšom Theovom ozname, že už dohodli termín, som volal Kingstona (aby som Vila nerušil pri šoférovaní.
    – Hovoril som nakoniec s oboma a navrhol som  čím skôr pridať termín, aby sa zbytočne nešuškalo, keď už to Theo načal. Nikto by totiž neuveril, že Theovi „nevyzradili“ termín.
    – Vilo mi dal za pravdu a uznal, že bude lepšie, ak rovno do témy pridám termín ihneď (na motoride žiaľ nemôžem, lebo nie som tam registrovaný).
    – Termín som sem napísal včera o 11:56
    – Následne som nalistoval wéwéwé-hotel, vyhladal som telefónne číslo na recepciu a cca o 12:15 som si objednal izbu. Nemali číslo obsadené, čo ma trochu prekvapilo… 😈 
    Opakujem, recepčná vravela, ža ano, „kolegovia“ tam boli, okrem tých štyroch už skôr zajednaných izieb tam je úplne všetko voľné“. Teda ani Vilovci si nič pre seba či „svojich“ neriešili. Dvojka, čo som si ja zarezervoval vyše hodinu po náčelníkovom odchode z recepcie,  bola v poradí piata rezervácia.
    – Zhruba v tomto znení som potom pridal príspevok o 12:17.

    Gambo, pokojne ma použi vždy, ako príklad. 👍  😉

    #90878
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Ešte dobre, že vám niekedy aj nerozumiem, síce málo píšem, no dosť čítam….  🙂 
    kedže už pomaly 10 rokov budem 40+, uvažoval som, že by som sa aj ja niekde pridal a spoznal aj iných z vás…/poznám Papiho, Kingstona, možno aj iných ale neviem, skleroza sa už hlási../

       som úplne samostatný, spím v stane, alebo aj bez, mám veľké kufre, kde je vždy chlieb, slaninka, klobása, cibulka, pivko aj nejaká dezinfekcia…..
       môj jediný problém je, že neviem povedať, čo budem robiť ktorý weekend o mesiac, takže sa radšej nikam neprihlasujem, mám takú prácu…

         myslíte, že ked som taký samostaný, mohol by som sa niekedy ku vám na kraji plochy pre stany pripojiť?  Viem, že všetko je obsadené ešte skôr, ako sa vypíše oficiálne termím… 😁 😁 😁 , ale predsa, či by sa niekde na kraji nenašlo jedno miesto pre stan….

    vopred ďakujem….jozo

    PS: 4 smajlíky a žiadna bodka bodka čiarka čiarka…  😈 

    teda 5 smajlíkov

    #90879
    maguma
    Účastník (Participant)

    Majankov kalendár (kua, skoro ako mayský) ruším v celom rozsahu, dátumy a časy ČuP-ov, ČuL-ov, ČuM-ov ČuPS-ov a ČuK-ov a GeK-ov sa upresnia pred konaním konkretnej akcie, bolo to tak aj vlani, bolo to dobre a kto chcel tak tam bol, kto neprišiel, tak tam nebol, urobíme to tak aj tento rok, dá sa miesto a  termín konania a ide sa, netreba okolo toho robiť žiadnu vedu, aj tak to závisí od počasia a všeličoho iného. Na Psiare sme sa chystali asi mesiac a sále boli zatopené, ale nakoniec boli a aké 🙂 
    Na 100% je istý dátum Borovej Sihote a R66-ky, ostatné uvidíme 🙂 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,466 až 6,480 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri