Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,481 až 6,495 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90880
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😉 Solim, ja som nepísal, že nič nebude. Len som zrušil, čo som pridal, nech sa to neprekrúca. Ak bude, napíšem raz, že čo, kde a kedy… 🙂  😁  Ak nebude, mám pokoj, aj to sa v mojom veku cení.  Velice… 😈

    #90881
    maguma
    Účastník (Participant)

    Ceny za ubytovanie

    Hotel: 11,50€/osoba

    Chatka: 6,80€/osoba

    Osoba v stane: 3,70€/osoba

    #90882
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Krivoklat, osobne sa na teba ( 😁  Pingvina, videl som čerstvé fotky aj videá 👍  ) teším a zodpovedne vyhlasujem (aj keď nie som organizátor), že je tam miesto minimálne pre 200 stanov a 200 metrov klobásy. Ostatne Kingston tam s nami bol, poreferuje ti, ak by si desiatkám našich vlaňajších foto-albumov neveril 😉

    P.S. vlani počas tvojej TA-Rh+ akcie sme tankovali s Malylapajom cestou domov „zhora“ (už neviem, odkiaľ) v Galante a mali sme chuť otočiť to na kuk k vám – ale sme sa hanbili, že nemáme kravaty, tak sme to dali už radšej domov…

    #90883
    theo
    Účastník (Participant)

    maguma, to su ceny s DPH?  😶  to len fuckticka poznamka pre uplnnost  😈  🤐

    #90884
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Že nemá de sedet, hahaha:

    #90885
    maguma
    Účastník (Participant)

    Papi, akože nemá, šak sedí na riti, len by ma zaujímalo ako zamaskoval lano ktorým ho ťahajú 😈  😈 

    #90886
    theo
    Účastník (Participant)

    WIKINO ma zakaz fajcit za jazdy, lebo ked mu to pod riťú streli, tak jeden tojáš v Topolčanoch a druhý v Nitre a sersam v Grasalk. palaci  😁

    #90887
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Vilo-Vilo, darmo to chcete tajiť, všetci vieme, že si fachman, WIKINO prdí do nádrže a jazdí na bioplyn. Žadne lano tam prdsa netreba… 😁

    #90888
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Papi, ďakujem za poctu pozvania, poznačím si všetky termíny a vidíme sa….  s Kingstonom som v kontakte, už som mu hovoril, že v prípade, že by sa išlo na Lojzov ranč, mám sekeru, pilu, zváračku, klince a hovoria že aj obe ruky pravé….   😁 

    PS: a už sa tolko neprekárajte, lebo pre nezainteresovaného diváka, to vyzerá dosť čudne… no ale je pravda, že nezaineteresovaných divákov môžete mať na háku…..  👍  🙂  😁 

    5 smajlíkov…..  😈 , klamem 6

    #90889
    maguma
    Účastník (Participant)

    Krivoklat, to nie je prekáranie, to je náš bežný rodinný folklór 😈  😁  😁 

    #90890
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Pobavte sa, poslal mi to hog 🙂
     http://www.youtube.com/embed/R-ei9buMlnw
    (http://www.youtube.com/embed/R-ei9buMlnw)

    #90891
    maguma
    Účastník (Participant)
    #90892
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Dufam, že to ide otvoriť, na rajdoch to hodilo video rovno 2 x

    #90893
    Lovakova
    Účastník (Participant)

    Maguma ak dovolíš, vysvetlím „to“ aj ja ešte raz…
    – prečítala som si zoznam akcií, kde bolo stretko ako dohodnuté….no vraj žartom podľa Vanucciho
    – 17.01. večer som ti písala SS s otázkou, že ak je teda termín už dohodnutý, či sa dajú aj izby objednávať
    – keďže si bol prihlásený a neodpovedal si mi, tak som si klikla wéwéwé.hotel BS a zadala požiadavku na 2 posteľovú izbu
    – pani sa mi tel. ohlásila a povedala mi, že hotel je celý obsadený pre motorkársku akciu, tak som si dovolila sa zaradiť do GT, pretože inak rezerváciu neakceptuje cudziemu
    – povedala mi, že to je posledná dvojposteľová izba, čo som si predbežne zarezervovala
    …….Podotýkam /hlavne pre Motobabku/, že stále je z mojej strany reč o dvojposteľových izbách a písala som iba to, čo mi pani z hotela povedala.

    Poprosím už nereagovať a neprekrúcať…… aj tak to je už jedno.

    Želám všetkým krásne akcie s perfektným počasím, bohatými zážitkami a šťastnými návratmi domov…….

    #90894
    kingston
    Účastník (Participant)

    Uff aby už počasie dovolilo jazdiť aj nám fajnovejším lebo nás tu picne 😶 🙂    .

    Tutok akurát dnes som chcel vybehnúť vypustiť Gabčíkovo a nájsť fázu čo tam lapaj položil, alebo to bol kábel už neviem. Ale oszkár sa schoval a mňa prešla na výjazd chuť.

    klátik som na tom úplne rovnako, neviem kedy budem kde a preto pôjdem tiež bez rezervovania.  Pre stan riešiť miesto na BS netreba, dovtedy hádam aj ja kúpim nejaký. Ale keď už tu blbneme tak mi podrž miesto pre stan vedľa tvojho – byť pri zdroji klobások nie je na zahodenie 😛 😈  

    Wilo že ty si dal tie fotky na popis yoffovi? Komentáre = čistý nefalšovaný joffisov rukopis  😁 .

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,481 až 6,495 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri