Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 706 až 720 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85103
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Porušil si pravidlá správania a funkčnosť tvojho konta bola pozastavená.

    Blokované do: 28.09.2013 12:16

    Pre obnovenie funkčnosti tvojho konta je nutné aby si si prečítal a akceptoval podmienky poskytovania služieb a pravidlá správania sa na motoride.sk.

    #85104
    theo
    Účastník (Participant)

    Yoffo, ved to ze 40+ 😁 sice nemame pravidla, ale puchovov a renóltov mame dost 🤣

    #85105
    TomasVFR
    Účastník (Participant)

    Vidim kxbibo, ze sa ti to konecne podarilo 👍

    #85106
    solim
    Účastník (Participant)

    Yoffo Dokedy si na Liptove ? 😈

    #85107
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Solim, zajtra okolo obeda (t.j. 13-14) 🙂 fičíme do Pažrawej, dójdi ma kuk, ak sa zobudíš veľmi skoro ráno, t.j okolo 9,00-10,00 Zullu 😈 😈

    A ešče predtým ideme "vykúpiť" pana Báču….mňam…… 😇 👋 👍 .. 😁

    #85108
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    No a uz som doma asi prvy 👋 lebo ja Babu nemusim 👋

    #85109
    maguma
    Účastník (Participant)

    Včera sme boli na pretekoch flat trackov a zároveň bola aj plochá dráha, ME. Bol som na ni,ečom takom prvý krát a môťem povedať, že to stojí za to. Sedeli sme na tribúne pred cieľovou rovinkou a mali sme parádný výhľad na celú trať, všetko to prebiehalo rýchlo, jedna jazda za druhou, obrovské povzbudzovanie z tribún, to ani na futbale tak nedokážu ako tu a to my ešte povedali, že to pravé orechové bude až zajtra. Okolo štadióna to vyzerá ako na obrovskom jarmoku, je tam neskutočne veľa stánkov so všetký možným aj nemožným a samozrejme aj s hromadou cudzincov, teda podgurážených cudzincov a to hlavne Dánov, nie nadarmo sa hovorí, že pije ako Dán. Zajtra ráno o 9:00 samozrejme ZULU, idem previezť zlatú prilbu na štadión a potom pozeráme preteky, štadión je už vypredaný, takže bude veselo 👋 👋 👋 👋 👋

    #85110
    solim
    Účastník (Participant)

    Yoffo: Veď som ta chcel zajtra prepadúť, ale až po obede, škoda. ☹️

    Dnes som nemohol, lebo som práve rozbombardoval kúpelku. 😁 Idem meniť image sprchovacej izby. 🙂

    Tak-že inokedy. 👋

    #85111
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Willi , márha egy, Ty si ešče není zatknutej ???

    Já že uš máš zlatú pohlawnú pokrýfku doma. ☹️ 😟 😈 😈 😈

    F čom budeme na Čundroch opékati a smažiti ??? 😈

    Pozdrawuj 100 wežatú ….Jirku and all CZ geratrix……..a né že budeš máwať českoszlowenskou wlajkóff 😈

    #85112
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Solime, vyss…..kakaj sa na sprchowacú obýwačku a dojeď……….mój fotr ešče nevidel ozzajstného

    drsného čopperáka na Liptó zuppa (okrem mňa, off course*) 😈 😈 😈

    A Holiči co ???

    Nyšt ??? 😀

    #85113
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    No Papirazzi snad prida nejake to je osemfoto ked sa vrati

    #85114
    Mlhos
    Účastník (Participant)
    #85115
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Mám vyše 200 fotiek z Holíča, ale tie zaujímajú len mňa, samé pekné nahé baby a tak… Vy ste na to už starí. 😀

    Ale zas dám dve také oné, koláže, aby z toho bolo dokopy pre Milhausa "osemfoto"… 😀 Kto si to nevie vyložiť na plochu, nech si kúpi lupu. 😀 😘

    [linka]
    [linka]

    #85116
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Szwíčka jenna……..Papi nás len dráždí…….. 😛

    Čo ste f tom Holičowi čakali na bráne, až budete mať 0,00 ZULLU dréger, alebbo ččo. ???

    Márhy, šag uš je 2,5 hodiny tma…….. 😈 😈 😈

    A HLAWNÝ funkciózbawowač je de f renólte ??? Odvolávam ho z funcije Hlawného Odwoláwača, dpč. 😈

    #85117
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Ja som dnes horel.

    Rezal som flexkou plynovú tururu tururu, a cítim že smrad jak keby sviňu opaľoval. Kuknem na brucho a horela mi flanelová košeľa aj s dvoma chlpami, čo som mal na bruchu.

    V košeli diera, smrad za spáleninou, brucho mierne obhoreté, pod sprchou pálilo fest.

    Brucho sa zahojí, ale košeľa v prdeli. 😶

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 706 až 720 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri