Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 826 až 840 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85223
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Danny65

    vzdy su najprv \“slusni\“ chlapci, a az po nich su po-slusni… 😈 😇 😈 😇 😈

    #85224
    theo
    Účastník (Participant)

    Bopsik, dobre si to skončil – pri burčáku 😁 👍

    Idem si ja dat bananas, kym sa to tu neukludni a prestane sa tu ťahať motoride, tak sa tu zatial majte pekne 😘

    #85225
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Bopsik

    asi su tie zelene obdlzniky posielane postupne od najdlhsich clenov (nemylit si s pojmpm \“s najdlhsim\“..) a tak to este aj na mna caka,…

    #85226
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Najprv sú veci hlavné…

    … potom sú veci pohlavné. 🤐

    #85227
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    Porovnal som si pravidlá na motoride s dvoma inými fórami.To čo ma motoride na celej strane,to inde sformulovali do dvoch riadkov.

    Zatiaľ postupujem ako Bopsik.

    #85228
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Jano, kúa, dobre si to napísal. 🙂

    Ja sa (asi pol života) orientujem podľa INTUÍCIE.

    A nemám, skutočne, nemám už dosť času na riešenie "žabích myší". 😇

    Idem tam, kde sa cítim dobre, ak sa niekde dobre necítim, idem tiež, ale PREČ.

    Ak poznáš text (celkom iste) Poučenie z krízového vývoja v strane a spoločnosti (po roku 1968),

    mnohé praktiky z MR sú akosi impicitne späté s týmto "materiálom".

    A kto toto prežil a má zmysly nastavené na elementárnu spravodlivosť,

    nesúhlasí s praktikami "bolševika".

    (o.i. všimni si, ako sa podobá:

    1. Potvrď pravidlá MR ešte raz,

    2. Súhlasíte so vstupom ZSSR at all do ČSSR ???

    Kto nepotvrdí, ide do píče.

    Kto nesúhlasí, ide do píče (skúška odolnosti tunajšieho servéra voči vulgarizmom))))

    Ak personál reštaurácie ochujel, nejdem tam viac.

    Detto o MR.

    To je moje osobné stanovisko. Viac sa k MR (napriek všetkému ) vyjadrovať nebudem.

    Nemám ČAS. 😛

    #85229
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Bopsik,my sme neodišli kvôli tomu,či je awia zly alebo dobrý je mi to fuck 😉 ale keď začal robiť cenzúru a mazať papimu príspevky,,,a ver tomu že to asi neboli oplzlé príspevky, 😶 asi len nazorové tak,toho sme mali za komančov až po púchov a odišli sme,,,ale neznamená to že aj ty musíš alebo niekto z nás…..ako napísal ahojko…. 👍 👍 👍 👍 👍

    #85230
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Presne tak, zatial som sa tam nevratil , ale som ani neodisiel definitivne. Totalitu tiez nemam rad, …

    Strngat klucami v novembri som bol, som na to hrdy…

    Ale toto co sme vystrngali sme isto nechceli – sk***eny zlodejizmus.

    …radsej nechajme politiku 👋

    #85231
    WIKA
    Účastník (Participant)

    Bobolááááááááák na hrad. Pekne si to napísal. Všetci ste hádam svojprávni, a každý by sa mal rozhodnúť tak, ako to cíti.

    Treba sa chovať tak, aby mladí nemuseli o nás na MR písať napr. toto:

    lJedni zhasínajú, iní prispevajú… 😀

    Asi bude pravda, že rozum s vekom neprichádza… ale podaktorí by ho tu už mali mať. 😟

    A podstatné je, že je tu občas sranda. To Vám ide určite lepšie ako tieto nezmyselné témy. Je zhasnuté a zamknuté. Ste super banda a mám vás veľmi rada. Tešíme sa na ďalšiu MAŽOLU (mangalicu – uhorskú)

    Pekný večer !!!!!!!!!

    #85232
    maguma
    Účastník (Participant)

    Český Zefo 🙄

    [linka]

    ktorý je vojín Kouba?????

    [linka]

    čo myslíte, na čo je tá kisnička, inak ten pán čo ju nesie je pán Lejhanec, ten prilbu vyrábal, keď mi povedali, že se setkáme u Lejhance, tak som si pomyslel, že je to ako u nás, v najbližšej krčme a on to bol pán klenotník 😶 😶

    [linka]

    #85233
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Všetci zatiaľčlenovia s MR po prihlásení musia potvrdiť, že súhlasia s podmienkami poskytovania služieb a ak nesúhlasíš redakcia zruší prístup……….



    hmm… ale aj na mojom pieskovisku a v bazene sa vsetci museli spravat tak aby sa nerozbil…( cize mnou stanovene podmienky spravania ..ja som to staval a viem co to znesie…)

    to len tak na zamyslenie, lebo som zatial od MR necital ani nedostal ziadne otazky ci pripomienky,.. aby som mohol mat objektivny nazor,…

    #85234
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ahojko ja som mal na mysli tvoj príspevok čo si dal,,,,a tu sa nebavíme a netrucujeme kvôli sebe,,ani mne awia nič nespravil len som vyjadril svoj postoj že aj mňa sa týka spôsob ako si predstavuje ten svoj piesoček ..veď citujem tvoj príspevok::::::vzdy su najprv \\"slusni\\" chlapci, a az po nich su po-slusni…::::: 😶 😶 😶 😶 😶 😶 a už sa nezapojím do tejto témy ,,až na mažole to môžme prebrať 😀 😀 😀

    #85235
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ak sa na podmienkach a pravidlach nic nezmenilo nie som povinny ich znova potvrdzovat preco mu neposles email ze si tie podmienky potvrdzoval pri registracii ked drzite hubu tak si bude robit co chce, sa sprava ako zamestnavatel a nie ako prevadzkovatel 😀

    #85236
    kavis
    Účastník (Participant)

    Miloš titul ešte neznamená že vieš robiť všetko ale že sa učíš iba to čo potrebuješ pre život a nejaké grafické programy nám vieš asi dze 😈 😈 😈 u mňa je to presne tak ako u papiho vedomosti registrácie na FB 😇 a ty si mohol radšej vysvetlovania mi to urobiť – myslím tú konverziu 😁

    Takže touto cestou chcem poďakovať ahojko vi že ten to správne pochopil a prekonvertoval mi to a už to tu mám aj nahodené 🙂 Ešte raz ďakujem 👍

    #85237
    sHARk
    Účastník (Participant)

    Bopsik 👍

    Ostáva tam ešte kopa ľudí a tém, ktoré ma zaujímajú..

    Ide o to že sloboda iného končí tam, kde začína moja a naopak! Nepotreboval som aby ste mi povedali ako to mám brať a nepotrebujem nikomu nič natierať. Rešpektoval som a nechcem za to iba ultimátum.

    Niekedy mám pocit, že by ozaj nebolo na škodu vypnúť elektrinu a len sa voziť a stretávať, vtedy všetko funguje… 😟

    Veľmi kvitujem nápis: V tomto dome nemáme wi-fi, porozprávajte sa! 👍

    P.S. Ešte jedno sa mi páčilo na MR.. že istého prispievateľa odtiaľ (už pár krát) vykopali.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 826 až 840 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri