Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 8,476 až 8,490 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93039
    Texas
    Účastník (Participant)

    Kopirujte zoznam a pridavajte sa  tričká kapore:

    1. Katka ,M
    2. theo, L, XL
    3. Šolim, XXXL, Dana, M
    4. papi XXXXXXXXL, Gizka S
    5. krampus XL,L
    6. malylapaj, L
    7. Yoffo …..L.
    8. Wikino XL, Wika -XL
    9. Dedo Oto XL
    10. Elefant XL
    11. Majka M
    12. kravosko M
    13. direktor M
    14. bobolak L+L
    15. Texas XL + L
    16. Lacike XL + L

    #93041
    krampus
    Účastník (Participant)

    Kingston- máš eSeS. 😉 

    #93043
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Je famózne, že osoba, ktorá sa dokáže verejne a písomne vyhrážať fyzickým násilím,
    MôŽE v hromadnej doprave voziť ľudí na trolejbuse.
    Je to veľmi náročná, psychicky aj fyzicky tvrdá robota, vyžadujúca CHLAPOV.

    V prípade, že tieto brutálne ataky na moju osobu (a kohokoľvek z našej komunity)
    neprestanú, pôjdem sa na to opýtať k zamestávateľovi tohto jedinca.

    Mlhoš, (pána M.H.oslovujem POSLEDNÝ RAZ), daj, verejne že kde a kedy.

    PRÍDEM.

    #93045
    theo
    Účastník (Participant)

    Dykk, bude dhuell /ci buel/, a kery je Jevgenij Ogénin a kery Lenskyj  😈  😁 

    malo by sa to konat na Sivej brade pri Spišskom podhradi  👍 😁

    #93047
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Ked citáty, tak citáty……   😈 

    Perly prispievatela Hofierka Miloša, pri ktorých sa normalne citiacemu cloveku musi zastavit rozum. Nazor si spravte sami.

    Hofierka Miloš:
    ked ma niekto peniaze na to aby doma zivil mionimalne jedneho psieho prizivnika tak si asi nezije az tak zle

    Anita Beláčková:
    príživník môže byť hocikto , ale pes určite nie !!!!

    Hofierka Miloš:
    Chodi do prace a zaraba ? ano su aj take psy ale tych je malo vynecham slepeckych a zachranarskych psov vsetky ostatne su prizivnici ale zial je dnes taka doba ze mlade rodiny miesto decka maju psa ja mam tiez ale zajaca a prave koli vasim prizivnikom s nim nemozem ist ani von jednak je vsade nasrate a jednak vasi prizivnice nepoznaju vodidlo a nahubok a kedze by zacali lovit mojho zajaca musel by som vam ich pozabijat inak vazeny ziaden chovatel akehokolvek ineho zvierata nie je tak agresivny ako ste vy to ste zrejme prevzali po svojich milacich nielen podobu ale aj povahu

    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=171918699629278&id=168521633302318

    😟 😟 😟   Mlhoš je známy recesista aj na iných fórach……

    #93049
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    A nie je vždy až taký nevinný a slušný, ako sa tvári tu….  👎 

    Hofierka Miloš prijebani psohlavci miesto pisania picovin zbierajte hovna po vasich prizivnikoch co take uzitocne robi pes v panelaku? obtazuje susedov stekanim a smrdenim vo vytahu osieranim a oscavanim schodiska a chodiebto je fakt naramne uzitocne a ked je v spravach ako pes dohryzol decko tak ste vsetci zalezeny s chvostom medzi nohami presne ako tie vase prasive psiska
    13. December 2013 o 22:09 · Upravené · Páči sa mi to
    Hofierka Miloš http://ostatne.inzertfree.sk/…/bolesti-poskodenych… ved vyskoc z okna skap ty primitiv (ak mám zhoršené problémy, nemôžem hovoriť). kto hovori prstami ty k***t ? sa priznaj ze ti nic neni a len ojebavas ludi ty prizivnik

    #93051
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Pekný večer 😶 nestihám oči pučiť nad niektorými príspevkami 👎 
    s betonovaním som si poradila, ja sa roboty nebojím…ani som nečakala, že by niekto prišiel tak narýchlo….aspoň som bola tak trochu raritou, ked ma videli armovať a betonovať, aj sused cez cestu dobehol kuk 🙂

    #93053
    theo
    Účastník (Participant)

    Chaaa motobabka a vidis, šecci kamarati sa na teba oné, vykablovali a na mažolafeste ta nasilu naženu k hrncom, ta ne… 😶  😈

    #93055
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Theo dones theodolit aby pretcceda (egrešov)nemal kratší knajbl ako mlhoš..direchtore objednávam autobusy(troflaky nie) na duel na kerý bude véélky zaujem vo šeckých guberniach len do sa hlasi za ringoveho rozhodcu?? bodoví rozhodcovia už sú,,kua klátik ty nembojíš že schytáš medzi baterky???? 😈 konešne sa tu zdvyhla sledovanosť 😁  😁 

    #93057
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Aj moj pez Momo Sapiens kladie kable – a ja potom Zbiram psi hovinka. 
    A tiez je prizivnik. Bere socialne davky – denne, robit nechce, stale zamestnanie – to uz vobec. Prevadzkuje oralny sex so susedou. Aportovat ani za svet. Hodim klacek – ma v trubke, Ucim ho zbierat smrcky – ma v p..I.
    Dnes dostal od Mery naterove hmoty s metlou – teraz sa jej boji a chodi sa mojkat ku mne. Aj mi vravel, aky je nestastny…
    Veru, psi zivot.

    #93060
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Chlapci a dievčatá, neberte to tak smrteľne vážne 😁 

    Mlhoš, tvoje  miesto by malo byť len a len v ringu, neboj, tvoj fan-klub (a celý vesmír) si ťa tam nájde – keď chce… 😈

    #93061
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Bojím, bojím, no zvykám si na to…… 😈

    #93062
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Pretcceda zvolavam zajtra mimoriadnu schódzu IT GTX bo trenovať treba a taktiku ti zajtra určím kuafixazapádnekid 9oo Zulu vert caffé zlatý písek,do móže a má dobetonované,može prísť 😈 

    #93064
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Je famózne, že osoba, ktorá sa dokáže verejne a písomne vyhrážať fyzickým násilím,
    MôŽE v hromadnej doprave voziť ľudí na trolejbuse.
    Je to veľmi náročná, psychicky aj fyzicky tvrdá robota, vyžadujúca CHLAPOV.
     
    nie chlapov vyzaduje praca v lese vozit ludi  vyzaduje rozumnych asertivnych prijemnich  ludi preto ty taku pracu nikdy vykonavat nebudes moct 

    V prípade, že tieto brutálne ataky na moju osobu (a kohokoľvek z našej komunity)
    neprestanú, pôjdem sa na to opýtať k zamestávateľovi tohto jedinca.

    na nikoho ineho (z nasej komunity ) fyzickym ublizenim nesmerovali pretoze nikto sa nesprava ako ty mal by si navstivit lekara najlepsie psychiatra aby ti na to nieco dal 
    opytat sa mozes ist koho chces a kedy chces len nezabudni povedat aj dovod tych utokov s osocovani urazanim a atakmi si zacal TY 

    Mlhoš, (pána M.H.oslovujem POSLEDNÝ RAZ), daj, verejne že kde a kedy.

    PRÍDEM.

    snad si nemyslis ze pojdem bit stareho cloveka aj ked mam tento tyzden dovolenku a mohol by som kedykolvek a kdekolvek  to by som moj zlaty klesol na tvoju uroven a od tej mam ja velmi daleko 

    radsej povedz z akeho dovodu si zacal vyryvat a urazat ked ja si ta vobec nevsimam pisem ja snad tuna niekomu ze je debil cocot a kadeco ine iba preto ze sa mi nepaci co pise no nie pretoze ja nie som ty a nikdy nebudem 

    mna sa nikto bat nemusi nie som ten co utoci a napada prvy

    #93066
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    A hlavne mam to co tebe chyba : ROZUM ! je zname ze vekom sa on prichadza

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 8,476 až 8,490 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri