Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 8,461 až 8,475 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93007
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Fúú ha tu sú mi debaty 😶 to kua nemáte čo na robote,ako písať chujoviny??mlhoš sa baví ako pretcceda sa skovava pred každým troflakom čo prejde okolo a mení si pampersky.mlhoš choď do riti s tym čiernym humorrom,lebo ti vezmem tu veľku dyku a potom sa budeš ty bať chodiť  domov potme 😁 😛 😈

    #93009
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Bopsik a ty nemmóžeš nahradiť mlhyho,,to je geniuš 👍 🙂 a nye amater jak ty 😛

    #93011
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Citat:

    „Ked si mrtvy, nevies o tom. Je to iba tazke pre druhych. To iste plati ked si hlupy.“

    #93014
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Inak neomylny Egres sa dost pomylil vo svojej domienke ja som si takych uz zopar aj odsedel
    Bopsik  ja davam citaty kto nechce citat predsa nemusi a bavim sa s ludmi ktori sa so mnou bavit chcu ja predsa nikoho k nicomu nenutim a ani mi nevadi ze si ma niektori tlieskaci na inom serveri zablokovali je mi to totiz jedno  ja tiez necitam skomolene azetacke prispevky prapodivneho jazyka  kde sa vyskytuju cudzojazycne vyrazy zbytocne naviac pismena umyslene chyby a hlavne dvojite  W
    ale nikde ich autora neatakujem nezhadzujem nehovorim ze sa necitim dobre v jeho blizkosti nepisem o dementoch cocotoch a pod…. kazdy pise co chce a ako chce a ja to plne respektujem tak preco to kur va nie je aj naopak ? cim mam zastavit cloveka ktory stale do mna rype? ako vidis ja stale neuvadzam kto a aj tak to vsetci vedia a medzi srandou a urazkami je dost rozdiel 

    toto posledne cele vzniklo na tom ze motobabka napisala ze by ste mohli prist na brigadu lebo zajtra budu betonovat deku tak ja som jej odpisal ze tuna brigadnikov nenajdes a hned som bol dement pri ktorom sa isty pan neciti dobre  
    takze kvizova otazka kolko tych kamaratov bolo na betonovani deky ?

    #93016
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    #93018
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Mlhoš,,čo si sa zrazil s koňom???šak ta deka čo je tam nachystana sa robí s domiešavačmi,putcmaistrom a vybračnou lištou a na to netreba brigádu soc prc ako kedysi za ficovizmu.to len ku tej pomoci s betonovaním,nehovorím o remeselníckych a odborných prácach,tak sa zamysli o čom točíš 😁 😈 x5

    #93020
    bobolak
    Účastník (Participant)

    A teraz som si to vyhľadal ,,šag babka to zavesila 24.3. večer a 25. betonovali ,,tak to nas akože volala na pomoc??? a presne to bolo podľa mňa doobeda cca za tri hodky hotovo aj bez penzistov,a volala nas na brigádu akurát tak zjesť koláče 😁  😁 

    #93022
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    bobo  ty si teda iný člen, takto rýchlo to vyšetriť 👍  nerobil si ty vrátnika u Eštebákov? 😁  alebo služobného psa majorovi Zemanovi? 😁

    #93024
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Bobo-lack,
    sadol si Majlsovi na se-lep.  😉

    #93026
    egres2
    Účastník (Participant)

    No kto mohol tušiť, že si recidivista? 😟 
    No potom budeš ten čo bude vzadu, keď už máš skúsenosti. 😈

    #93028
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Vy toho Mlhoša neberete vážne!

    Začnite trénovať kung fu, lebo bude kucapaca. 🙂 

    Chcel by som lístok do piateho radu, tam to bude, hádam, už ako-tak bezpečné.  😁

    #93030
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Papi nie som si celkom istý tým piatym radom…mlhošova kudla je sakramentsky dlhá 😶 ,nikomu som nemvidel dlhšiu,,tak istota je guľomet ber lístok na balkón 🙂  🙂 

    #93033
    egres2
    Účastník (Participant)

    Bobolák:
    Máš krátku pamäť.Moju si nepamätáš na poslednej grilovačke?

    #93035
    theo
    Účastník (Participant)

    Vycáhnem theodolit a dójdem vám pomerať  😈  😁

    #93036
    Texas
    Účastník (Participant)

    KAPOR-TOUR 2014 – účasť

    theo +1
    2841dodo + Denisa (ubytovanie zajednané s Theom)
    VANUCCI +1
    Rudo +1
    Krampus
    DMH +1
    WIKINO +1
    Yoffo + Kawasaki + Stan.
    papi+Gizka (XXL+S) ubyt. v hoteli
    bobolak + 0 +pav +bifik Ubytko ešče nevím
    malylapaj +-:x Ubytko už vim ale nepovím
    Bop-sik + Krasna Mery – ubytko zabestelovane
    Catman+Monča, ubyt. v hoteli
    TUKAN + 1 ubytovanie v hoteli
    egres2+1 Hotel
    kingston – Ubytovanie presne ako meteošámáň
    Dedo Oto, Elefant, Majka – ubytovanie chatka č.6
    FRCO ubytovanie slubil Krampusko
    kravosko – hotel
    direktor – hotel
    Texas + Zdenka
    Lacike + 1?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 8,461 až 8,475 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri