Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 8,506 až 8,520 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93098
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Vulgárna navigácia do Chorvátska.
    No, a potom buď slušný…

    #93101
    2841dodo
    Účastník (Participant)

    Chlapi, dajte si po papuli a bude pokoj …..

    #93103
    maguma
    Účastník (Participant)

    Motomúzeum je vybavené, odchod z Cibajok dohodneme pri haluškách, je to odtiaľ 40 km zulu

    #93105
    kecky
    Účastník (Participant)

    Už som to chcel urobiť dávno, ale stále som tomu dával nádej…Ale kedže vidím, že tu sa radšej ohovára poza chrbát, miesto toho, aby chlapsky a motorkársky povedali svoj názor do očí, nemám na tomto serveri čo ďalej hľadať

                                     S pozdravom Váš    Kecky

    #93107
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    kecky

    Toto nie je problém servera, ale jeho užívateľov.

    #93109
    kecky
    Účastník (Participant)

    eXeBat: Áno, máš úplnú pravdu. Nie je to problém servera, ale ľudí, ktorí sem chodia. A keďže si medzi sebou nevedia urobiť poriadok, nemôžem prijať iné rozhodnutie ako toto. Odhlásim sa samozrejme zo všetkých serverov, kde si neurobia poriadok s takýmito jednotlivcami!

    #93111
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Urobiť „poriadok“ je najmenej. Vyjadril som sa k tomu vo vedľajšej téme. Následne do toho demagógia o moderovaní a mazaní účtov. Začarovaný kruh, ktorému som sa ja chcel vyhnúť. Urobte si poriadok medzi sebou, ste dospelí ľudia.

    #93113
    kecky
    Účastník (Participant)

    eXeBaT: 👍

    #93115
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Kecky, neunáhli sa. Problém okolo Mlhoša je večný, ale vyhrážať sa začal až včera – tak nejaké bleskové riešenie môže byť tiež nekorektné. Chce to čas a pohlo sa to… 😈 

    Aj eXeBaTa treba pochopiť, naše žabomyšie vojny mu nerobia dobrú reklamu a kvôli niektorým jedincom sa nechať zatiahnuť aj do nejakých súdnych sporov je chujovina na entú od Yoffa. 😈 

    Pristaňte už šeci na zemi a to vnútorné pnutie využite na dofúkanie pneumatík. Zajtra Cibajky.

     😇  Keby, prikláňam sa k Theo-hlasovaniu prezidentského štýlu, každý má jeden hlas, môže dať buď Yoffovi alebo Mlhošovi.
    Hlasovať pre oboch je hlas neplatný.
    K ničomu to nezaväzuje, ale dotyční by videli, na čom sú v očiach ostatných. 😈

    #93118
    kecky
    Účastník (Participant)

    Ja len nechápem, prečo to teraz všetci hádžu na Yoffa, keď problém je Mlhoš.  Yoffo len povedal to čo si myslia viacerí, teda aspoň som to už od viacerých počul. A teraz sa ide niekto tváriť chrumkavo a nevie jasne pomenovať problém. To není Yoffo to sme už dávno mali urobiť všetci, ktorí s tým nesúhlasia a nenechávať to na Yoffa, aby sa mu nakoniec vyhrážal a vysmieval! Ja si s ním s princípu nebudem cez internet vybavovať nič, svet je malý a určite mi dá možnosť mu moje výhrady povedať zblízka a do očí!!!

    #93120
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 No moment, ja nehádžem, ja Yoffa len provokujem, lebo aj on ma občas provokoval a vysmieval sa mi, že na Mlhoša vôbec reagujem. 😁 
    Mal samozrejme pravdu.
    Kecky, ale vieš, teraz mu to môžem škodoradostne natrieť, aj keď nie som rád, že je tomu tak. Aspoň vidí, že to občas nie je až taká sranda – a pritom ho Mlhoš ešte ani na Fasbúk neprihlásil… 😈

    #93122
    kecky
    Účastník (Participant)

    Papi: Ja viem, ale pozeraj do čoho sa to pretransformovalo.

    #93124
    egres2
    Účastník (Participant)

    Z blízla do očý.

    #93126
    egres2
    Účastník (Participant)

    Niekedy mám dojem, že sa pokúša o „policajnú“ samovraždu.
    Nasierať dlhodobo veľké množstvo ludí, sa ucho odtrhne.

    #93128
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Kam? 😈 
    Toto je len náš mikrosvet, zaujímavý len pre pár ľudí tuná. Obyvatelia zemeguľe memajú ani poňatie o týchto závažných problémoch, a ak to tu náhodou nejaký okoloidúci číta, dobre sa zasmeje a ide dalej. 😁 Povestné páriky sa tvorili aj na motorájde, tvoria sa dodnes aj tam aj všade inde.
    Ale jeden do páru nestačí nikde, ani tam, ani tu. 😇  Toť vsjo. 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 8,506 až 8,520 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri