40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 2 týždňami od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
28. marca 2014 o 8:09 #93098
Bopsik
Účastník (Participant)Vulgárna navigácia do Chorvátska.
No, a potom buď slušný…
28. marca 2014 o 8:34 #931012841dodo
Účastník (Participant)Chlapi, dajte si po papuli a bude pokoj …..
28. marca 2014 o 8:54 #93103maguma
Účastník (Participant)Motomúzeum je vybavené, odchod z Cibajok dohodneme pri haluškách, je to odtiaľ 40 km zulu
28. marca 2014 o 9:05 #93105kecky
Účastník (Participant)Už som to chcel urobiť dávno, ale stále som tomu dával nádej…Ale kedže vidím, že tu sa radšej ohovára poza chrbát, miesto toho, aby chlapsky a motorkársky povedali svoj názor do očí, nemám na tomto serveri čo ďalej hľadať
S pozdravom Váš Kecky
28. marca 2014 o 9:13 #93107eXeBaT
Účastník (Participant)kecky
Toto nie je problém servera, ale jeho užívateľov.
28. marca 2014 o 9:18 #93109kecky
Účastník (Participant)eXeBat: Áno, máš úplnú pravdu. Nie je to problém servera, ale ľudí, ktorí sem chodia. A keďže si medzi sebou nevedia urobiť poriadok, nemôžem prijať iné rozhodnutie ako toto. Odhlásim sa samozrejme zo všetkých serverov, kde si neurobia poriadok s takýmito jednotlivcami!
28. marca 2014 o 9:24 #93111eXeBaT
Účastník (Participant)Urobiť „poriadok“ je najmenej. Vyjadril som sa k tomu vo vedľajšej téme. Následne do toho demagógia o moderovaní a mazaní účtov. Začarovaný kruh, ktorému som sa ja chcel vyhnúť. Urobte si poriadok medzi sebou, ste dospelí ľudia.
28. marca 2014 o 9:32 #93113kecky
Účastník (Participant)eXeBaT: 👍
28. marca 2014 o 9:35 #93115przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Kecky, neunáhli sa. Problém okolo Mlhoša je večný, ale vyhrážať sa začal až včera – tak nejaké bleskové riešenie môže byť tiež nekorektné. Chce to čas a pohlo sa to… 😈
Aj eXeBaTa treba pochopiť, naše žabomyšie vojny mu nerobia dobrú reklamu a kvôli niektorým jedincom sa nechať zatiahnuť aj do nejakých súdnych sporov je chujovina na entú od Yoffa. 😈
Pristaňte už šeci na zemi a to vnútorné pnutie využite na dofúkanie pneumatík. Zajtra Cibajky.
😇 Keby, prikláňam sa k Theo-hlasovaniu prezidentského štýlu, každý má jeden hlas, môže dať buď Yoffovi alebo Mlhošovi.
Hlasovať pre oboch je hlas neplatný.
K ničomu to nezaväzuje, ale dotyční by videli, na čom sú v očiach ostatných. 😈28. marca 2014 o 9:44 #93118kecky
Účastník (Participant)Ja len nechápem, prečo to teraz všetci hádžu na Yoffa, keď problém je Mlhoš. Yoffo len povedal to čo si myslia viacerí, teda aspoň som to už od viacerých počul. A teraz sa ide niekto tváriť chrumkavo a nevie jasne pomenovať problém. To není Yoffo to sme už dávno mali urobiť všetci, ktorí s tým nesúhlasia a nenechávať to na Yoffa, aby sa mu nakoniec vyhrážal a vysmieval! Ja si s ním s princípu nebudem cez internet vybavovať nič, svet je malý a určite mi dá možnosť mu moje výhrady povedať zblízka a do očí!!!
28. marca 2014 o 9:57 #93120przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 No moment, ja nehádžem, ja Yoffa len provokujem, lebo aj on ma občas provokoval a vysmieval sa mi, že na Mlhoša vôbec reagujem. 😁
Mal samozrejme pravdu.
Kecky, ale vieš, teraz mu to môžem škodoradostne natrieť, aj keď nie som rád, že je tomu tak. Aspoň vidí, že to občas nie je až taká sranda – a pritom ho Mlhoš ešte ani na Fasbúk neprihlásil… 😈28. marca 2014 o 10:07 #93122kecky
Účastník (Participant)Papi: Ja viem, ale pozeraj do čoho sa to pretransformovalo.
28. marca 2014 o 10:19 #93124egres2
Účastník (Participant)Z blízla do očý.
28. marca 2014 o 10:21 #93126egres2
Účastník (Participant)Niekedy mám dojem, že sa pokúša o „policajnú“ samovraždu.
Nasierať dlhodobo veľké množstvo ludí, sa ucho odtrhne.28. marca 2014 o 10:26 #93128przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Kam? 😈
Toto je len náš mikrosvet, zaujímavý len pre pár ľudí tuná. Obyvatelia zemeguľe memajú ani poňatie o týchto závažných problémoch, a ak to tu náhodou nejaký okoloidúci číta, dobre sa zasmeje a ide dalej. 😁 Povestné páriky sa tvorili aj na motorájde, tvoria sa dodnes aj tam aj všade inde.
Ale jeden do páru nestačí nikde, ani tam, ani tu. 😇 Toť vsjo. 😉 -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
