Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 9,961 až 9,975 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95849
    mirel
    Účastník (Participant)

    Hlásim sa na mini ČUP:

    1) maguma
    2) kingkong
    3) papi + v piatok večer halászlé
    4) majanko + chemická zrzka :
    5) mirel

    #95851
    kingston
    Účastník (Participant)

    Wilibáči idevele 🙂  😁

    #95853
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Mlhoš, ak niekde nemusíš byť, nekomentuj, ser na to. Aleb

    #95855
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  No, vyhodilo ma to. Asi  zásah od Aštara Šerana. 😈  Chápem, starec, ďakujem… Nemám sa čo baviť s Mlhošom, to preto. 😁 

    Čo sa nejakého rekordu týka, dal som KN – Lloret de Mar (Esp) za jeden deň, cca 2000 km – tak makajte, aby ste to prešťali.  😁 😁 😁

    Ja už to ale nikdy nezopakujem, bola to  volovina najvyššieho stupňa. 😈

    A nech žije miniČUP, ryby sú pripravené, krásne, zatiaľ živé.

    😁 Že pozdravujú…  😁

    #95858
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Asi som si už viac vypil, tak prispejem…..

    Aštar Šeran všetko vidí, no nie všetkému chápe…..

    keby som nešiel cez weekend von /Bulharsko/, tak by som chcel byť tam, kde sú niektorí vždy za každú cenu

    a k súťaži o najdlhšiu štreku sa vyjadrujem nerád, lebo som potom za debila, len tak námatkovo…….   New Castle cez Stonegenge, Dover a potom už Šala….. kilometre si spočítajte…..   asi 26 hodín…ale ano, tiež to bola blbosť, no vtedy som to tak nevidel……  🙂

    #95860
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Krivoklat 👍 

    Ale to sa neráta, ty si motorkár, ale my sme len adolescenti z LUNAPARKu 😁 

    Teraz, keď sme „ťahali“ z kaporov domov, prvých 100 km sme stáli asi päťkrát, k tomu boli aj  výhrady od posádky, že na pumpe nie sú stoličky, že je teplo, že je zima – a potom sme aj zmokli. 

    I tak še dá… 😁

    #95862
    kingston
    Účastník (Participant)

    A raz aj kvôli nanuku sme zastali na ďalšej pumpe lebo sa Lapimu minulo palivo a na predchádzajúcej pumpe 15km od nanukovej (kde sme tiež stáli) ešte palivo mal.

    Ta jamaha mu nejak kua žere 😈 .

    #95864
    kingston
    Účastník (Participant)

    Asi kvoli odmontovanemu plexi ma vysoky „R“ vzduchu alebo.

    #95866
    maguma
    Účastník (Participant)

    Kingston, palivo mal, de nemal jégkrém, aby so nezabudol, máš tam ďalší úryvok 😁 

    #95868
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Dzetiska moje osprostené, mám vás rád, aj ked sa nevidíme, je radosť si vás ráno a večer prečítať a niekedy občas stretnúť, nie že by som nechcel, len som ešte v pomere a ked nepomerujem tak pijem, a ked pijem, tak nemôžem byť tam kde ste všetci, čo musia byť nasilu všade kde sa dá……..
      a ked nepomerujem a ani nepijem, tak som niekde úplne v Renoulte, aj pár tisíc kilometrov inde ako ste vy, ale verím, že príde čas, že budem furt tam, kde musia byť všetci, že aj Mlhoša z toho jebne a bude pokoj……..   🙂

    s láskou a úctou, krivoklát, vlastnou rukou……….

    #95870
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Kua klatik, jaky ma jazyk rozuzluvany. 😈 

    Ked sa sobotu po nocnej vychrapem a odejdu mi majstri murarsky z domu, a NGŠT da VOP, tak by som sa rad v sobotu podvečer na ČUPe ukazal.

    #95871
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Bača, v sobotu je neskoro, pekne v piatok poobede sa chytte s Jožom za ruky a dobehnite, bez obáv, javisko tam nebude, program žiadny, recitovať nemusíte… 😁
    Len spievať… 😈

    #95874
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Hmmm…cele zle. Ja to mam furt take roz..jekazene. V patek idem do nocnej. 😟 
    Ja vim ze v noci roba len ku*vy, kmini a zandari, 😎 ale …..sak aj plyn musi ist.

    #95876
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Kua, chlapci, ja musím byť v sobotu ráno o ôsmej vo Vlčanoch, jasné OK, dá sa to stihnúť, len, že predsa idem na 10 dní, aj psov musím mamke zveriť, aj vyspať pred cestou by nevadilo…. takže prepáčte, zase sa nezúčastním……….  🙁

    ale je to už môj posledný výlet, som sľúbil manželke, takže sa určite v budúcnosti ujde aj nejaký voľný weekend na spoločné aktivity 40 +

    #95878
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ja neviem co sa vam furt nepaci keby som tu sem tam nieco nezadrel co vymyslam aspon pol hodiny tak ani nemate o com pisat teda tu sa clovek fakt vdaky nedocka  👎

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 9,961 až 9,975 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri