Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 9,976 až 9,990 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95879
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    😁 listie 👎  no ved co ine od neho cakat  😟

    #95881
    kingston
    Účastník (Participant)

    Gutenmorgen, 

    Mlhoš veď ja som s tebou s*rem na tieto márhy lístie čo tu vyvýjajú na nevinné duše internetuš šikan.

    Veď som aj zdôraznil  tvoje géniuš schopnosti vyššie 😎 .

    Hledej šmudlo 😈 .

    #95883
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Mlhoš, ak si raz nejakým nedopatrením  kúpiš udice, aj na stránky rybárov budeš pravideľne písať, že nechodíš na ryby, lebo nepotrebuješ byť v každej riti? 😈

    Ak si myslíš, že svojimi príspevkami oživuješ tému, tak si na omyle. Tým len zasieraš a pcháš sa do každej riti, aby sa ne teba nezabudlo. 😁 

    Teraz, keď už vieme, kde všade Mlhoš nebol a ani nejde, môžeme aspoň nerušene plánovať ďalšie akcie. 😈 

    Zajtra približne do 14:00 by som potreboval vedieť, koľko nás v piatok večer asi bude, či brať jedného 1,5 kilového kapora, alebo 10 kusov trojkilových. 😁 

    V podstate to má byť nejaká opekačka, ale neviem, akú tajnú zbraň vytiahne ešte Vilo. Teda aj nejaké ešusy s bagrom  sa slaninkovo-špekačkovému  obecenstvu možno zídu 😈

    P.S. Neviem, ako je pri Hrone, ale tu dole sa zíde aj nejaký repelent. Možno, aj tam… 😁

    #95886
    krampus
    Účastník (Participant)

    Mlhy – to fakt až pol hodiny? 😁  😈

    #95888
    maguma
    Účastník (Participant)

    Krampus, ešte si neudal výškový rozdiel trate v Kysaku, ten sa musí prenásobiť tzv. krampusovou konštantou, ktorú sme s theom pomenovali na tvoju počesť a pridelili sme jej gorog betú KSÍ. Toto je vzorec na výpočet skutočného prevýšenia – Spv=PpK x KSÍ

    Spv-skutočné prevýšenie, v metroch
    PpK-prevýšenie podľa krampusa, v metroch
    KSÍ- krampusova konštanta, zulu (je to číslo veľmi pohyblivé a násobí sa ním PpK tak aby Spv dosiahlo hodnotu min. 10 😈 😈  😁  😁 

    #95890
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Vilo, čo taký vzorec na výpočet sklonu Krampusovej prednej vidle… ? 😈 

    Príklad:

    Pôvodne napr. 28 °od zvislice

    Po náraze

    vpravý teleskop 22° od zvislice
    ľavý teleskop 24°od zvislice

    V priemere teda 23°od zvislice (ale ťahá to zas kua-doprava 😁  )

    Podstata: rozdiel od priemeru ±1°je tzv. Magumova konštanta… 😈

    Ministory: Raz som vo vysokej tráve nabúral do silného pňa, vidle sa mi ohli cca o štyri Magumove konštanty, možno aj viac. Otočili sme trubky v okuliaroch o 180° a vznikol môj prvý Pionier-čoper.
    Stavba, jak sviňa, výfuck na zemi, rehotala sa cala dzedzina…

    #95891
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Ja neviem co sa vam furt nepaci keby som tu sem tam nieco nezadrel co vymyslam aspon pol hodiny tak ani nemate o com pisat teda tu sa clovek fakt vdaky nedocka  👎

    Ano, geňiuši to majú veru ťažké

    #95894
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Kua zasa som pooblieval klavesnucu,,papi de ty na to chodíš 😈 šak to je celkom o našom geniušovimlhošovi,,a na záver prišla beatka 😁 😁 😁

    #95896
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Nechodim na ryby lebo:
    1, file sa vo vode nechyta
    2, vsetky ostatne maju kosti   

    genius to ma tazke lebo vie ze nemusi nic vypocitavat a starat sa aky je co model a druh sklon co ma ako prevrati vypocitat atd…lebo na to ma bradatu encyklopediu 😁  geniusovi staci vediet iba to ci to funguje vsetko ostatne je zbytocnost od toho je genius aby na to vsetko mal skolovanych onych podgeniusov  😁

     s vami  😁

    #95898
    theo
    Účastník (Participant)

    Kua, tento gejzir mudrosti trvalo stvorit az hodinu a 51 minut, toto si idem vytlacit a dam nad postel… 🙂  😈 

    Oštara Šered.

    #95900
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😘  Reklama

    Psiare, 2013, ráno 06:53. 
    Všetko chrápe.
    Aj tento rok bude nafigu, určite. 😈 

    #95902
    krampus
    Účastník (Participant)

    maguma – krampusova konštanta je údaj prevýšenia  v priamom smere, krampusových konštánt(KSÍ) na jednej trati môže byť aj niekoľko, lebo jedna KSÍ platí iba po zátačku, potom už je KSÍ1, KSÍ2… až KSÍx, teda KSÍ zátačka ruší. Pre jednoduchosť sa uvádza iba tá najvyššia, lebo ako všetci vieme, vyššia bere.
    v kysackom prípade je to 3,5 m.
    Súčtom krampusových konštánt dospejeme k celkovému prevýšeniu, čo ťa až tak zaujímať nemusí, lebo budeš vylihovať na brehu Hrona vo výške 1 m KSÍ, namiesto poskytovania servisných služieb jazdcovy GTX-Mažolateamu. Dokonca mu vypovedal aj jeho výživový manager VANUCCI, tak je nútený deň pred pretekom jesť veľkou lyžicou a piť z veľkého pohára na oslave úspešného ukončenia štúdií theokatky. 😈 

    #95904
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ahojte,,no jasné!! ,papi tam som už bol,,nebudem precca chodiť chodiť do každej ricci,a ani štvrtinka tam nembude,tak načo??precceda vyňadri sa ,jedine ty. ty. to môžeš zmeniť,, óóó veľký hanzelkayoffis 😈  😛  😛 

    #95906
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 😈 😈 Teraz budem sviňa:

    Bobo, z teba máme občas komplexy, hlavne Gizka. Napr. teraz na kaporoch si sa za nás postavil a plynulou svahilštinou si jej predniesol toto:

    „Počjmrnnejobglant veď drksnglestbajdvajdmof hagrdvrdkalgra, dámdole pzordrngmardrefbrndmrnd. Ne? Papi, ne?“

    😶 😶  😶 

    Gizka šepká nme: Čo hovorí, veď ja mu nerozumiem?
    Ja na to: Ani ja. Bobo, kua, povedz to ešte raz, pomalšie, kua, však my sme Maďari… 😈 

    Bobo na to znova,  síce pomalšie nie, lebo pomalšie sa už nedalo – ale aspoň hlasnejšie:

    „Počjmrnnejobglant veď drksnglestbajdvajdmof hagrdvrdkalgra, dámdole pzordrngmardrefbrndmrnd. Ne?“

    😟 😁  😟  😁  😟  😁 

    No nič, musíme sa ešte učiť. Boli síce aj iní, čo ti nerozumeli, ale chyba bude v nás, lebo S Yoffom ste si rozumeli. 😈 
    Tak ho friško prehovor a dovalte sa láskavo, nach pocvičíme trošku 😈 

    #95907
    theo
    Účastník (Participant)

    Papi, prečo take robiš, ved som isiel v officehauze na WC po precitani bobovho tebou pretlmočeneho kaporprispevku, a tu zo susednej firmy sa ma pani pyta ze co som si šlahou ze mam taky priblbly usmev… 🙂  😁  😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 9,976 až 9,990 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri