Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 9,991 až 10,005 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95908
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Tak dnes do 14:00 sa na miniČUP nik nový nepridal.

    Znamená to, že by sme tam zajtra večer  boli len Mirel, Majankovci a ja.

    Totiž aj náčelník mi práve oznámil, že dobehne pravdepodobne až po polnoci, teda až v sobotu. Lapaj vraveli, že ak dôjde, tiež asi len v sobotu.  Bača, ak, tak tiež až v sobotu – teda je otázne, či to nenechať celé až na sobotu. Ostatní len hmkajú, tak k tomu sa nedá prispôsobiť…

    Ja keď tam dobehnem s rybami, musia sa okamžite variť, teda bolo by lepšie ich doviesť a pripraviť tiež až v sobotu. Z iných, ako úplne čerstvých nie som ochotný robiť nič.

    Takže špekulujem, že tiež by som dobehol až v sobotu. Ryby mám dohodnuté živé, len pár hodín pred odchodom sa očistia, naporcujú a schladia, no problem.

    Týka sa to teda hlavne Mirela a Majankovcov, čo vy na to?

    #95910
    kingston
    Účastník (Participant)

    Gutentág,

    ešte som tam bol prihlásený aj ja ale nejaký kinkong ma odstavil 😶 .

    Tak mu treba, terazky zasa on neprešiel cez papicenzúru 🙂 😁 .

    #95911
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😇 😘  Kingston, do frasa, prepáč. 😈

    Ano, samozrejme, nepozrel som si to a zabudol som na teba – ale tak sa vyjadri, lebo stále neviem, na čom som, ono to môže aj takto komorne bežať od zajtra, podľa plánu.
    Vrátane rýb, samozrejme.
    Kua, nech nevybabreme práve zo seriózne prihlásenými. 

    A v sobotu bude, ako bude… 😁

    #95912
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Celkom kludne organizujte od piatku. Ved cim komornejsia partia (vacsia ako 2ks), tym lepsia zabava.
    Na nas nespolahlivich ocumovacov, priprcavacov a pod. neberte ohlad. Zaklad tam bude a potom sa to moze uz iba rozrast a vylepsit.

    Moj NGŠT ide v sobotu na damsku jazdu do Terchovej pozret volakych statnych urastenych zbojnikov, lebo taky obycajny baca jej je asi malo 🤐 ,a mne neha na krku majstrov. Takze VOP budem mat az ked sfajrontuju, a az potom mozem vyrazit. Dufam ze to nebude neskoro.
     
    Veskere ryby mi same o sebe moc nehovoria, som skorej na mazolky tie este nikdy nesklamali. V najhorsom pripade volake ko-kotko-dak moze tez byt, takze stravu si zabezpecim sam. 
    Ale pije sa lepsie v spolocnosti prijemnych ludi.  😁 😈

    #95913
    mirel
    Účastník (Participant)

    Čaute, práve som sa vrátil z hradu (od náčelníka), takže stačí keď prídeme v sobotu pred obedom (náčelník rozhodli) a tak to bude taký rýchly miniČup. A také akcie bývajú najlepšie! Bude džamingo……… 😁  😛

    #95915
    mirel
    Účastník (Participant)

    Ale kto chce môže prísť v piatok aspoň bude držať miesto 😁

    #95917
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ved chodte iba v nedelu a nemusite ani  stavat stany  😁 a mate nahodny kolemjdouci cunder u potoka

    #95919
    maguma
    Účastník (Participant)

    Práve som dostal hlásenie od nášho vyzvedača, budúceho pápeža. Citujem, všade je skoro metrová tráva, ale náš čundrflek je vzorovo vykosený, koniec citátu. Jediný problém je ten, že škola na Krnči má sté výročie vzniku a môj NGŠT je tam zároveň veliteľom, tak sa tam musím so zrazenými opätkami hlásiť do bojovej pohotovosti, ktorá potrvá do zulu a potom som chcel vyraziť na ČUP. Papi navrhol ísť tam v sobotu, aj to môže byť, tak sa tam zídeme v sobotu, dajte zulu, že kedy.

    #95920
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Som za sobotu, zbiehať sa môžeme už od rána, v pohode postavíme stany, nazbierame trochu dreva a zahájime celodennú nepretržitú prípravu jedál.

    Ja dorazím asi okolo obeda. Predpokladám, že halászlé bude hotové cca o druhej, už nešpekulujem nad množstvom, bude stačiť asi pre 8-10 ľudí, čo sa ozvali. Kostí sa nebojte, varím ja. 😈  Tí, čo do druhej nestíhajú, majú šťastie, nemusia … 😈 

    Tesco v Tlmačoch je od táboriska na 5,6 km t.j. 7 minút (zdroj gugel), komu bude niečo chýbať alebo „nepasovať“.

    Nebuďte leniví, berte stany, večer si dáme v pohode pivečko a môžeme potom potiahnúť aj v nedeľu hoci aj do večera…

    P.S.  😈 😈 😈 Slušnosť káže, že každý by mal grcať a prdieť vo svojom stane, lebo hoteliér Mlhoš tam nebude, len lístie… 😈

    #95922
    maguma
    Účastník (Participant)

    Papi, môže byť, 🙂 

    Sdedko práve upaľuje na svojom novom stroji Kawasaki EN500, červenej farby z Kútov do Blavy.
    Jeho sprievodcovia pri nákupe, ich excelencie, precceda a podprecceda mu na preccedovom na renólt aute nestíhajú, asi vážna konkurencia pre podpreccedu. Čakám na ďalšie hlásenia tejto podarenej tripartity. Sdedko sa bude musieť povinne ukázať na ČUPe, pôjde domov až v sobotu, dnes budú na žabáku fľaše lietať a zajtra bude aj tak hindisponovaný

    #95923
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁 👍  Vždy som vravel, že červenú treba, tie sú najrýchlejšie 👍  😈 

    Sdedko, nech ti dlho verne slúži 👍

    #95924
    kingston
    Účastník (Participant)

    Ty kokso ja som mu nestíhal ani keď chodil na Cagive 125, čo bude vČULeky?

    sDedko nech ti dlho a spoľahlivo slúži 🙂 . 

    Na miniČUPe som tam ako na koňovi v sobotu okolo ZULU obeda možno aj kúsok skôr, holnap si musím nejak teleskopicky upraviť ražník na špekačky a pozbierať to minulé drevo v Jelke aby sme mali z čoho oheň založiť 😁 .

    #95926
    malylapaj
    Účastník (Participant)

    Sobota môže byť, zajtra lepím celý deň kanióny, tak ako aj dnes  😟

    #95927
    theo
    Účastník (Participant)

    Maguma, ty bonzmajster, taketo tajne informacie davas do obehu  😶 , ved za toto mozes aj za tojáše visieť.  😈 

    A do krnče kde sa budu opätky zrážat dojde aj egrešov oblúbenec???  😈 😁

    pozajtra, pioneeereeee, tesime sa, ale aj ČUP ma svoje čaro  👍, tak len nas tesi ze je to zatial taky štartovaci – miniČUP a na ten ECHT ČUP dorazime v plnom počte.  🙂

    #95928
    maguma
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 9,991 až 10,005 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri