Musím dať Hmlistému zapravdu, že aby sme išli v nedeľu, že nemusíme stavať stany….
Keďže ľavá ruka nevie čo robí pravá a stále niekto niečo dezoorganizuje, potom to tak vypadá. A aby som chystal kopu vecí a rozkladal stan na jeden noc…stálo ma to kopu úsilia vybaviť si voľný víkend pre nás oboch a chcem si aspoň trochu oddýchnuť. A nie len stále hŕŕ, bŕrr, áno, nie, platí, neplatí, piatok, sobota, víkend, zrušené, nezrušené… z toho som už vyrástol. A dopredu ďakujem aj za rady typu, veď si tam postav stan a čundruj aj sám. 😟
Kingston: Kľudne môžeme pokecať inokedy, veď dve Varadera už je zraz 🙂 Pôjdem radšej k vode vylihovať, do PN na veteránov a do NR na vojens. histor. kluby-ukážky bojov.