Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 10,441 až 10,455 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96706
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Vsetci vedia citat ale malokto aj rozumie pisanemu textu pretoze pismo vyznieva inak ako slovo a niekomu nepomahaju ani rehotajuce sa smajliky 

    Hogu s uctou k tvojim sedinam ta ziadam aby si zbytocne nerypal ked nerozumies slovensky ten NIKTOS bol prvy po Magumovi co sa s tebou bavil na prvej sihoti aj ked ta v zivote nevidel 

    Papi wifi router kupis v tescu aj za 5 euri  😁

    #96707
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Schyľuje sa k medzinárodnému konfliktu…

    #96708
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ahojte,,,no pekne to tu vyzerá,,Hogu nejeb do mlhoša,to je náš priateľ dokonca nás poctí aj účasťou na niektorom jesennom ČULe,a keď ho naserem tak ma nempustí do nového stanu a budem ako bezstanovec kuafix.Ale keď toho niktoša odprosíš,možno ti dovolí odfotiť sa na goľďasovi bez kokodrila, tak pre mňa to je zrada najhrubšieho zrna takto sa zachovať k svojmu talismanu!!!!a spoločníkovi na čínskom drakovi, to mu bol ftedy dobrý!!!!!a mlhy ten šerbel čo máš na hlave ti sekne k mašine,a na záver mlhoš práve mi volal precceda že na cestu do talianska ti požičá svoju navigačku s ktorou určite najdeš najlepší segedíngulaš vo Verone 😛  😈 

    #96709
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    A nechoď do Benátok, radšej choď do Venezie.

    #96710
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Mlhy nempočúvaj bopsíka,drž sa navigačky Garmina a k tomu guľášu si drbni šesť knedlí nie 5 ako ti nedopraje lístie maguma!!!! 😛 

    #96712
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Jedno z jedal ktore fakt nemusim az tak ze radsej budem hladny je prave segedinsky gulas a hned po nom drzkova a tretia v poradi je rybacia polievka cize halasle  😁 

    Bopsik k nicomu sa neschyluje mudrejsi ustupil  😁 👍

    navigaciu nepotrebujem ja som stary sofer mne stacia tabule okolo cesty a do ciny nejdem  😛

    #96713
    kingston
    Účastník (Participant)

    Gutenmorgen

    no kua to už musí byť nejaký víruš, môj ruter je tiež v pr*pokazený 👎    😠   aha takýto:

    http://www.hej.sk/router-asus-rt-n66u-rt-n66u/

    A nie je nikto kto by mi ho vytiahol odniekiaľ   😟 😟 .

    Ešteže mám mobil 😎 .

    #96714
    kingston
    Účastník (Participant)
    #96716
    maguma
    Účastník (Participant)

    Kingston, doérkezuje sem hozzám, van tu nejaký fološlegeš rúter 🙂

    #96718
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Kadejakých funkčných routerov z firmy vyradených sme mali občas plný kôš. 😈

    Ale ak mi niekto vie kúpiť za 5 evri WiFi-router so slotom na 3G SIM, kus zoberem.

    Hoci aj za 6 evri, nech ten znalec zarobí…  😁

    #96720
    majanko
    Účastník (Participant)

    ó dio, ako mi lezie tá hatmatilka- tie maďarizmy  😠  /o ľuďoch nepíšem nič, aby to niekto nebral osobne 🙂 / na nervy…to sa fakt nedá čítať. Potom sa nedivte, že sem nikto ani nejde. Či to bol vlastne úmysel, aby sa to tu nedalo čítať ? Potom vyšiel.

    #96721
    kavis
    Účastník (Participant)

    papi nevím čo sa drbcuješ cez 3g sieť a potom musíš drahý oný kupovať šak daj si zaviesť to sklenené oné a máš to aj oné  a aj oné máš lacnejšie  😈 

    Vysvetlivky:
    oný –  router
    oné – optické pripojenie na internet
    oné – rýchly prenos dát
    oné – router

    😇 😇

    #96722
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Najanko maš pravdu….zvykli si na preklady (nye stropné) bopsíkove ,ale teraz im ozaj nichto nemrozumie 😛  😈

    #96724
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Kavis, bývam pod stožiarom a  kabel by mal len 30 metrov. 😛  Mám na to konkrétnu ponuku už rok.
    Plus v robote máme najrýchlejší net na svete. 😁
    Plus kopec krčiem, hotelov na okolí, kde je free-wifi, dokonca aj na námestí vonku, jedna krčma tu skoro naproti, blablabla…

    Nie, že ma zase s tým géniom prihlásite na fasbúk. 😈

    Ide mi o to, že do konca vypršania zmluvy mám cca 4 mesiace, potom mením všetko – no ale „investovať“ do tých 4 mesiacov už nechcem, vôbec nie 170 evri, ako radia odborníci z Orange… 😈

    #96725
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Kua, Flinston,
    to načo Ti je rúter za 133 jevrej, ideš komunikovať s raketoplánom?
    Normálny na domáce použitie okolo 20 európskych peňazí.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 10,441 až 10,455 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri