Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 10,636 až 10,650 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #97020
    theo
    Účastník (Participant)

    Maguma si to dosral  😈 , teraz papi sedi u Norbiho a nepíše, lebo vyzveda čo všettko mu o ňom tebe nakecal… 😁

    #97022
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Neviem, kto je miestny hasič, podľa mňa žiadneho nemáme… 😁

    #97024
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Papi

     
    vidis co vselico noveho sa podozvedas aj v tomto veku… Ani o tej stihlej blondcke na bicykli si nevedel ze rada da aj zadarmo… 😈 
    🤐

    #97026
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Kua, Ahojko, a to tu musíš hneď všetko rozkričať? 😁

    #97028
    egres2
    Účastník (Participant)

    Papi:
    A na čo ti je bicykel zadarmo?

    #97030
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Bicygeľ trebárs aj zaplatím, aj keď ho nechcem ani zadarmo… 😈

    #97032
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    #97034
    majanko
    Účastník (Participant)

    …čo máte proti bicyklom? 😶  Ja som dnes splnil slovo a zavítal som k náčelníkovi na znovuobrodenom Favorite po komplet servise a výmene morálne zastaraných súčiastok za novodobé. 20km, po dvadsiatich rokov mimo sedla bicykla mi dalo zabrať, ale budem byť skúšať aj naďalej niečo pre kondíciu. 🙂 Poviem Vám, že voziť sa na motorke nie je tak namáhavé.

    #97036
    maguma
    Účastník (Participant)

    Dnes k nám zavítal pacient pre dr. Chocholouška, funel jak parný rušeň pod Šturcom a domov chcel ísť autobusom 😈  😈  😈  😈  😈

    #97039
    fikus
    Účastník (Participant)

    Ja som zreparoval libertu:-)

    #97041
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    #97043
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Tie holé baby na bicykľoch bol vraj nápad Frederika ( Mercuryho ) 😉 len škoda, že tie zábery spravili “ umelecké“. Ách jaj, kde sú tie krásne pubertálne časy. 😠 Inak, km čo ušetrím na plechovke, odjazdím na moto, čo ušetrím na moto odjazdím na bicykli. Táto sezóna 945 km vlastným pohonom. 😁

    #97045
    majanko
    Účastník (Participant)

    Náčelník, tuším pre Chocholouška je tu viacej kandidátov, než len ja. 😘 Kurnik, ale busom som nešiel a dokonca som to dal rovnako dlhou trasou domov. Som na seba hrdý 😁

    #97047
    krampus
    Účastník (Participant)

    … a čo na to tvoja riťka? Tá je tiež rovnako hrdá? 😈 

    Bicygľoval som v mládí, ešte si pamätám ako bolí prvých 100 km, potom už chytíš mozole a je to OK, síce dnes už sú všelijaké „vypchávky“ ale vtedy to bolo „koža na kožu“ medzi tým iba tenký polyamid. 🙂 

    #97049
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    ČUD-prieskumy prebiehajú. 🙂

    Keby, tak môžeme mať k dispozícii 220/380 V, krabica na stĺpe hneď vedľa. Sú tam dva elektromery, jeden pre Ruda, druhý je samostatný, trebárs  pre nás. Dohoda je teda taká, že platíme, čo spotrebuejeme. Takže budeme vidieť do kotla, dokonca si  môžte brať aj dvojplatničky či akumulačky do stanov… 😈 

     😈  No a z dnešného prieskumu, zvlášť pre našich rybárov:

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 10,636 až 10,650 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri