40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 2 týždňami od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
26. augusta 2014 o 19:52 #97100
theo
Účastník (Participant)Teraz som bol von a je teplo, tak žiadna panika, verime lapajovi, zatial sa mi zda ze tancuje dobrým smerom a ma to prepnute na komárom… 👍
26. augusta 2014 o 19:56 #97102theo
Účastník (Participant)Vilguma, zabudol si na kukurice, budu na šeliaké spósoby… 😈 👍
26. augusta 2014 o 20:01 #97104maguma
Účastník (Participant)Pardón aj kukorica bude, fajnová
26. augusta 2014 o 20:20 #97105Bopsik
Účastník (Participant)Ešteže máme 2 (slovom dva) ser-véry. Aspoň to môžme všetko čítať 2x (slovom dvakrát). Lepšie ako vôbec.
26. augusta 2014 o 20:31 #97107kingston
Účastník (Participant)Gutenabend
Bopsik 😁
ale náš Vili to umí – pekne to zosumarizoval 👍 , už mi tečú sliny jak Pavlovovmu kutyovi 🙂 .
26. augusta 2014 o 20:31 #97109Mlhos
Divák (Spectator)Bud rad niektori vidia dvojmo stale a takto ti aspon nic neujde 😁 na rajdy som zabudol heslo co uz skleroza na postupe 👎
27. augusta 2014 o 5:02 #97111Bopsik
Účastník (Participant)Mlhoš,
Papi Ťa zaregistruje na Rajdy, ak potrebuješ, a potom Ti pošle heslo. A bude vyrovnané…27. augusta 2014 o 5:05 #97113krampus
Účastník (Participant)😁 👍
27. augusta 2014 o 7:49 #97115Mlhos
Divák (Spectator)Bopsik 👍 😁
obcas aj Egres ma svoj den 😁
Viem presne koľko km majú Slovenské dialnice. 😛
Bavkáme sa o spôsobe jazdy.
Z toho dôvodu na 220 km BA- ZA idem po dialnici maximálne tak 20km.
Všetko ostatné je klučkovanie a brzdenie a priemer ako na okreskeDialnica je to co je oznacene ako dialnica hustota premavky s tym nema nic spolocne
Hlavna cesta je ta ktora je oznacena ako hlavna a nie ta hore dedinu a obzvlast tuna cumia ako bager na tvrdu hlinu ked im trolejbus vyjde zprava z vyznacenej jednosmerky 😁27. augusta 2014 o 11:46 #97117egres2
Účastník (Participant)Mlhoš:
Ak je na jedálnom lístku 95% jedál vyškrkaných a donesú mi studený guláš tak môžu mať 1000 x napísané Reštaurácia . Pre mňa to bude len šenk.Podľa STN 736100 je diaľnica „cestná komunikácia na dopravné spojenie medzi dôležitými centrami štátneho a medzinárodného významu, smerovo rozdelená, s obmedzeným prístupom, s obmedzeným pripojením, vyhradená na premávku motorových vozidiel s určenou povolenou rýchlosťou podľa osobitného predpisu; jej križovanie a križovatky s ostatnými komunikáciami sú len mimoúrovňové.“
27. augusta 2014 o 14:47 #97119fikus
Účastník (Participant)Este na rozdiel od cesty pre mptorove vozidla musi mať poriadnu krajnicu
A smery su oddelene zabranou,zvodidlama.potom su tam uhle stupania a auhle zatačok:-)
Očujte nevymyšlam si,tu je fakt kua kosa.teraz som si musel dat teplu polievku,čo tak som zmrzol.v tatroch sneži.27. augusta 2014 o 17:11 #97121Hruso25
Účastník (Participant)A ešte aj chčije a chčije. 😠
27. augusta 2014 o 18:50 #97122Bopsik
Účastník (Participant)Ale kozare sú…
27. augusta 2014 o 19:55 #97123przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Hruso, nazdar, čítam na motorájde toho manika s Pionierom, je trochu popletený a riadne ho tam pletiete aj vy.
Ten zlepenec nemá s 21-notkou z roku 1979 nič, maximálne tak zadnú gumu na prednom kolese a menený veľký plech karosérie vzadu – no a prehodený štítok, samozrejme.
Je to z prvých kusov Jawa 20, v 1979 sa už nerobila kyvka zvarená z plechových výliskov, ani prastarý tacháč, ani zaoblený chránič reťaze. Riadítka tiež nie sú pôvodné, aj keď prvé exportné typy 05 Šport podobné mali, tieto s „privarenými“ páčkami pochádzajú z veľkej Jawky.
Aj teba asi oklamala tá zadná karoséria nahodená z posledných typov – inak tieto posledné karosérie už nemali žiadne lišty, vzadu nemali gumové lemovanie otvoru pri kohútiku, ten plech tam bol zahnutý po okrajoch dovnútra. No a chromované lišty žiadne Pioniery nemali (Menton, hehe), tie staršie mali leštené hliníkové lišty.
Ale mne je všetko jedno, ja len tak… 😈Jawa 50 original?
28. augusta 2014 o 14:05 #97124Mlhos
Divák (Spectator)Hm podstatne je ze ma od nej TP a v tom TP je napisane co to je aj ja mam golfa kombi podla TP ale v skutocnosti je to hatchback no a co 😁
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
