40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 1 týždňom od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
23. marca 2015 o 11:53 #97845
przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Hroch, aj ty máš. Musím najprv zistiť aktuálnu situáciu.
Mishko, jasné, že by bolo pohodlnejšie, ale Brazela (starý kamoš) podpichnúť môžem aj takto. Ani na FB nie som a je mi dobre (kým ma tam nejaký blbec znova nedá… 😁 ).23. marca 2015 o 19:32 #97846przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Zase ja, nedá mi. 😈
Písal som vyššie,že originálnych nápadov, ako šafránu…
Hodím sem niečo, čo sa mi celkom pozdáva a v našich končinách je menej známe.
Pritom je v tom nápad, slušný design so super detailmi a dielenským prevedením na úrovni.
Krása.
Jedná sa o stavebnicové modely MOTOPED vyrábanými v Kansas City, USA.
Sú to akési motorizované horské bicykle, vynikajúce ľahučké relax-mašinky vhodné do veľkomesta, ale podľa vyhotovenia trebárs aj do džungle.
Motory sú voliteľné z radu Honda Monkey a ich (väčšinou čínskych) klónov od 50 do 155 ccm, váha je podľa prevedenia medzi 50 až 60 kg, rozvor kolies 1320 mm plusmínus niečo.
Že s tou džunglou nepreháňam, pridám model Survival, kde vo voliteľnej výbave je dokonca aj kuša. Sranda musí byť, žeano …
V takejto konfigurácii táto mašinka prejde vyše 400 míľ (cca 650 km), potom treba na pumpu – alebo tlačiť do pedálov…
26. marca 2015 o 8:52 #97847apa
Účastník (Participant)Gutentaag, čo kuša, ale aj SEKERKA bassuš 😶 😠 , už len preto by zapasovalo do mojej garáže.
26. marca 2015 o 9:06 #97848bacaono
Účastník (Participant)apuš musíš donésť domóv horský bicygel, babetu, a volákého polovníka, (keď sťeš silú mocu sekerku, tak drevorubača 🤐 )…….a nahovoriť šeckých troch na grupák. Potom by mohlo vzniknúť volačo moc podobné. 😈 😁 😁
26. marca 2015 o 17:09 #97850malylapaj
Účastník (Participant)Bača, apa má sekerku v Krušovciach, len zatiaľ je nejaká makká, kalič nemkalí 😈
3. apríla 2015 o 12:33 #97852przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Minule mi Motobabka vyčítala, že prečo ja píšem ujovi Orlovi, keď sem vôbec nepíše? 😶 😈
Lenže teraz som prebehol túto stranu, a ak som rátal správne, Bielyorol tu má jeden príspevok a Babi ani jeden.
😁 Tak to risknem: Ujo Riči, k meninám šecko najlepšie, stavíme sa, ak sa trochu vyčasí… 👍
3. apríla 2015 o 12:37 #97854przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 No, hodilo mi príspevok na novú stranu, takto tá poznámka o počtu príspevkov platí samozrejme pre predošlú stranu
( 😁 Musím rýchlo korigovať, kým sa tu nejaký mudroň neobjaví…).3. apríla 2015 o 14:10 #97856COUNTRY
Účastník (Participant)Papi, Žiadne výhovorky my ťa poznáme číhal si na novú stranu 😎
3. apríla 2015 o 14:42 #97858przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 COUNTRY, hej, číhal.
Od 26. marca do 3. apríla.
Kua, ro mám reflexy jak hovado… 😁5. apríla 2015 o 7:35 #97860Bielyorol
Účastník (Participant)Papi, ďakujem veľmi pekne, že si si spomenul. 👍 🙂
17. apríla 2015 o 7:02 #97862maco
Účastník (Participant)Náčelník, daj sem mapu, ako sa dostanem do Borovej Sihote z PD. Mám chuť sa pridať, šedesiatka na krku 🙂
18. apríla 2015 o 10:09 #97865apa
Účastník (Participant)Gutentaag maco to by si sa nedockal nacelnik je zaneprazdneny, kali sekerky 🙂 😁 .
23. apríla 2015 o 10:37 #97867maco
Účastník (Participant)Apa díky, tekuto sa Ti odmením 🙂
A program na sobotu v Psiaroch vieš?23. apríla 2015 o 12:42 #97869apa
Účastník (Participant)Gutentaag – maco, tu si mozes precitat vsetko okolo toho
maguma « odpoveď #608 : Dnes at 10:42:36 am »:
http://rajdyjackaskulla.sk/forum/index.php?topic=135.60023. apríla 2015 o 14:27 #97870Mlhos
Divák (Spectator)A co fcul je tam mastna cesta pri dazdi podvodna alebo nie ?
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
