40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 2 týždňami od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
8. októbra 2015 o 7:18 #98253
Hog
Účastník (Participant)Ahoj! 🙂
To už všichni spíte zimním spánkem?
Začínají mě chybět ty Vaše po česku řečeno „vejšplechty“!
Na jeře ně v z b u ď t e ! Dík!
A přestaňte se mezi sebou „šponovat“, život je tak těžký a hlavně k r á t k ý !12. októbra 2015 o 12:02 #98255przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Hogu, žiadny zimný spánok neexistuje, keby, tak len večný… 😁
Nejakých desať dní som tu nebol, mal som problémy so starou „novou technikou“, kerá mi úplne zdechla a stratlio sa aj šecko, čo tam bolo.
😁 Takže nezaťažený minulosťou práve štartujem novú „novú techniku“.Predovšetkým pozdravujem Bobolaka, Bobo, neprechladni, lebo kýchneš a pol dňa ťa to bude sk***ene bolieť. Inak to bolí len normálne, pomaly aj smiať sa môžeš, to je nič, to ln taký len tréning do civilu… 😁
Šarkánek naberá kilometre, ale dám teraz jednu fotku z Rakovíc a jednu z „kolena“, keré bolo nakoniec rebro. Niektorí nezvládli, tak to nechali zabaliť pre psa.
Lenže ja viem, že žiadneho psa nemajú… 😈
12. októbra 2015 o 12:15 #98257theo
Účastník (Participant)A ja že kery je to ten papi, ahaaa – papi vitaj s tehnikou novou 👍 😘
12. októbra 2015 o 12:25 #98260VANUCCI
Účastník (Participant)Chčije a chšije, ale to je dobré, lebo som už dojebabraný jak cigánska hračka 🙂
Išiel som len strechu opraviť na takej komore a dopadlo to strašne.
Pod eternitom zhnité laty, pod nimi zhnité hranoly, múr som vyvrátil rukami, keď som sa oň oprel. Takže všetko dolu, nové základy, nová betónová platňa a nové múry /teraz ich murujem/ ani som nevedel, že to všetko viem 😎 😁Avčera to ešte aj Kimi posral kua. V poslednom kole chcel byť prvý kua 😟
12. októbra 2015 o 12:41 #98262przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Všimol som si, že Hamilton je stále bledší.
VANUCCI, pomaly ho bude vidieť aj v noci, keď ti bude chodiť na zemiaky… 😁12. októbra 2015 o 16:27 #98265VANUCCI
Účastník (Participant)papi tak to máš teda pravdu, že nejako bledne, možno ho zamestnám ako nočného vartáša pri bandurkoch 😁
vartáš – strážnik
bandurky – zemiaky, krumple, grúle, švábka atď….13. októbra 2015 o 9:13 #98267przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😎 Hej, Maguma,
bol si včera na ringu? Daj nejaké fotky pre holotu… 🙂13. októbra 2015 o 10:55 #98269Goldy
Účastník (Participant)😶 Podľa mňa v takej zime sa ani fotky nadajú robiť 😟
13. októbra 2015 o 18:09 #98271Retro
Účastník (Participant)Papi ja dom bol…:-)
13. októbra 2015 o 18:27 #98273Retro
Účastník (Participant)
13. októbra 2015 o 18:31 #98276Retro
Účastník (Participant)A keďže som pňak a nejak to sem neviem normálne vložiť, tak zatiaľ žiadne foto nebude.
Papi ale tu vidíš že sme tam pritiahli niečo výnimočné:-)13. októbra 2015 o 19:11 #98278przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Chápem, d je vedľa s … 😁
Vidím, výnimočná je tá Bimota 928 vzadu, z čoho vidieť len zadné koleso. 😈 👍 😉
Škoda, že mi to nevyšlo, pritom som vás mal tu za rohom…K vkladaniu fotiek:
Dole je okienko s názvom „Rozmery“ – tam je výhodné naťukať 490, potom fotka sa objaví v dialógovom okienku síce menšia, ale celá.
Po kliknutí na „zobraziť“ alebo aj po stiahnutí zvedavcami ale bude mať pôvodný rozmer.13. októbra 2015 o 22:04 #98280Retro
Účastník (Participant)Bimota 928? Také neexistuje… Taktne to od Teba beriem ako preklep:-)
To že nevidíš presnú replicu AMA Superbiku Yoshimury GS 1000 Wesa Cooleyho, v našich končinách nevídanú…je zaražajúce…:-)
Idem skúsiť Tvoj návod vlkadania.13. októbra 2015 o 22:07 #98282Retro
Účastník (Participant)13. októbra 2015 o 22:14 #98284Retro
Účastník (Participant)No tak to neide… alebo som tatar /aj to je možné/. Nepos /j/… sa. Fotky nebudú, mali ste prísť pozrieť:-)
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
