Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 12,676 až 12,690 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #99711
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Zatiaľ to vyzerá po m ultilatrinárnych jednaniac

    #99712
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Ušlo mi to, kua…
    Tak znova:
    Zatiaľ to vyzerá po multilatrinálnych jednaniach takto:

    Odjazd o 09:00 z bývalej colnice z KN, zatiaľ 5-6 moto, tempo pohodové tralala.

    #99713
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Ideálne motorkovo-plážové.
    Nech vás nevystraší nejaký ranný obláčik.

    #99714
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 😛  Je to tu akési One man show, ale 6 moto, boli sme, a to je hlavné… 😁 

    #99715
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Len som bol zvedavy  😇  ale Theo vravi ze boli vsetci  😁  mal by si ist dat vymenit bryle

    #99716
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Bopsik ja a geriatria po vyhrazkach a vyjadreniach niektorich ludi dospela asi do takehoto stadia a tym pre mna skoncila 

    #99717
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Bopsik ja a geriatria po vyhrazkach a vyjadreniach niektorich ludi dospela asi do takehoto stadia a tym pre mna skoncila 

    #99718
    maguma
    Účastník (Participant)

    V dňoch 8. až 10 júla 2016 sa koná tradičný čunder na Psiaroch spojený so splavovaním Hrona na svojstojnej plti GTX od Tekovskej Breznice po Psiare. Program je asi takýto, príchod na Psiare v piatok popoludní, dokončenie stavby plte, pečenie krkovičky a ďalších ňamók atď, atď. V sobotu po raňajkách nasleduje naloženie a transport plte a posádky na miesto štartu, po príchode plte sa znova naloží a s novou posádkou sa ide na ďalšiu plavbu, to sa opakuje až do večerných hodín a možno urobíme aj jeden nočný splav. Medzitým sa budú robiť rôzne ňamóky, samozrejmosťou bude návšteva miestnej krčmy a prychystaná je aj návšteva kláštora v Hronskom Beňadiku s prednáškou priamo od nášej velebnosti Jožka Gajdoša, tí ktorí to už absolvovali vedia, že to stojí za to. Ďalší program činnosti sa urobí na mieste, večer pri ohni bude aj gitara…………….

    #99719
    maguma
    Účastník (Participant)

    Mlhoš, ešte vysvetlenie pre teba, znovu tam budú všetci a nemusíš si ani meniť brýle, budú tam všetci tí, čo tam chcú prísť 🙂

    #99720
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Zopár foto z krásnej akcie včera v Nitre

    http://vanucci.rajce.idnes.cz/Nitra_5.7.2016/

    #99721
    bobolak
    Účastník (Participant)

    NOW nemáš pravdu 😟 ,pirates má pravdu nebudú tam šecci!!! 😟 kua ja poznám minimalne dvoch čo chcú,ale nevydalo, tak tam nembudú a budú chýbať ,čo už, nie každému to vydá no.. 😠

    #99722
    malylapaj
    Účastník (Participant)

    papi s tým vanmenšou si to posrau, mal si tam dať tie 3 víli čo nám ležali pri nohách 😉

    #99723
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Lapajesku, tým vanmenšou som myslel seba, lebo tu už prispievam viacmenej len ja. 😈 

    A tri víly sú tam, len nerozbalené a v malom.
    Na gerjátrikov musím s citom, malé ♦♦♦, nie na celý ekrán 😁 

    #99724
    malylapaj
    Účastník (Participant)

    Jaj, tak potom. Sorry zmiatla ma ta titulka 😉

    #99725
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Chlapci a dievčatá, nebuďte blbci! 😁  😁  😁 

    Na kerú puču dávate takéto fotky kľúčov do inzerátov? Veď za dve hodiny mám podľa tej fotky hoci aj  päťdesiat rovnakých kľúčov.
    Kua, túto motorku neukradne len ten, kto ju nechce…  😁 

    Kúpil by som len vtedy, ak majiteľ hradí náklady  kompletnej výmenu spínacej skrinky…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 12,676 až 12,690 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri