40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 1 týždňom od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
28. marca 2018 o 20:45 #100192
przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Papi, keď budem veľký, takú tatrovku chcem kúpiť.
Orol, ty chceš byť ešte väčší? 😈
Kamošov foter za komančov mal šestotrojku čo odpredala nejaká firma, mala síce ešpézetku, ale moc súca na cesty nebola, niekde diera, niekde otvor, inde trhlina… 😁
Starý s tým moc nejazdil, ale my pri Dunaji sme si ju užili, niekedy cez halászlé sme sa v tom vozili po nociach ožratí aj desiati naraz, naše aktuálne Evičky samozrejme v lone, s hlavami obúchanými o strop, hehehe…
Šak autokros, né?
Kuafix, to boli časy.Orol, prisámvačku, pravdu máš a keď budem veľký, aj ja si taký kúpim… 👍 😈
28. marca 2018 o 20:56 #100193ahojko
Účastník (Participant)https://www.sbazar.cz/J.Gaudnik/detail/28574680-tatra-603-1972-s-tp
No tak velky veru nie som aby som to kupil…….
28. marca 2018 o 21:05 #100194przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😁 Ahojko, nevzdávaj to. Sme stále väčší, raz to príde… 😁
28. marca 2018 o 21:17 #100195ahojko
Účastník (Participant)Papi,
ale ked ja ani len loteriove listky nekupujem,… 😁
29. marca 2018 o 5:03 #100196apa
Účastník (Participant)Na tej TatreBratre by trebalo bolo asi tlmiče vymeniť : video 04:02.
Alebo ano?
29. marca 2018 o 6:06 #100197przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)Tlmiče sú asi v poriadku, to hompálanie vyvolal vodič prerušovaným brzdením. Asi predvádzajú, ako to péruje. Keď voz zastaví, už sa nehompála, teda tlmiče zámerne rozkmitaný voz okamžite „uzemnili“.
Zato tá „naša“ z praveku by po zabrzdení sa hojdala ešte 5 minút… 😁29. marca 2018 o 6:18 #100198przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Čítam vedľa Ahojka, že Bobolak…
Bobolak to síce je, ale lebo zvuk nie je HD, je od motorky Indian. 😁29. marca 2018 o 6:49 #100199przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Vyhladal som znova svoj obľúbený „nálezový“ sound, paráda:
29. marca 2018 o 8:59 #100200VANUCCI
Účastník (Participant)Chlapík, čo má dve garáže oproti mojej, má Tatru 613 a asi aj 603, ale vidím ho tam maximálne raz za dva-tri roky, lebo býva niekde v Ahojkovom Canadovi 🙂
29. marca 2018 o 11:45 #100201ahojko
Účastník (Participant)…Bobolak to síce je, ale lebo zvuk nie je HD…
Papi, 😁
hehe.. i ked som tam nepisal ze je to bobo, ale ze mozno jeho pribuzny, ten
zvuk mi naozaj pripomina video co ste raz davno na niektorom 40+ blogu vlozili
ako Bobolakov chrchlej na volnobehu tak prdkal, akoby isiel uz uz zdochnut.
Klasicky zvuk starych HD, a teraz vidim ze aj Indiana 🙂 … Nebolo to u Lojza?
29. marca 2018 o 12:49 #100202przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 To „lebo“ tam ostalo nedopatrením, lebo som prerábal vetu.
Na HD nie je umenie nastaviť nízke otáčky, tam je umenie dosiahnúť vyššie… 😁
29. marca 2018 o 21:19 #100203bobolak
Účastník (Participant)Klapecovia sa bavia?? 😟 Utečenec pred Putinom, som ťa varoval, 👎 idem podať na teba trefné oznámenie,len sa musím poradiť s papiho kamarátom Mlhovičom hehe.. 🙂
29. marca 2018 o 21:24 #100204ahojko
Účastník (Participant)Bobkoooo!!
Vitaaaj!.. ako sa mas??
29. marca 2018 o 21:30 #100205ahojko
Účastník (Participant)Zdeno,
ale pozor!!!!
Aby ta tvoj riadiaci nezniesol pod ciernu zem zato, ze si nas tu oslovil..
Bud ako pionierky opasok..: Vzdy pripraveny, nech mas prenho vysvetlenie…
A myslim to vazne, preto ziadni smajlikovci… HeHe
30. marca 2018 o 5:28 #100206przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Hehe, Apa, dobrá správa pre teba: Skútristi dostali posilu.
Bača, Apa, Bobo, šeci máte škuttera, kua, to už je KLUB ! 😁
Budete robiť aj zraz? 😈
Najstarší skútrista som asi aj tak ja, na otcovom Tatrane 125 som lietal už v praveku.
Ale Tatran je skúter len tvarom, inak to má poctivú štvorstupňovú manuálnu prevodovku a ručne ovládanú spojku. presne, ako motorka. Plus pekne dlhý rozvor, na šotoline sa držal smeru, jak toten… No, len žiadna politika… 😁Filozofické okyjenko:
Ak Pionier bol oficiálne „oskútrovaný motocykel“, tak ním teda bol aj Tatran.
Síce oplechovaná, ale motorka.
Takže predsa nie som skútrista, hurá! 😈 -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
