Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 13,531 až 13,545 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100568
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Vanu, doplním Ťa: alkohol v malých dávkach je liek, vo veľkých dávkach antibiotikum. 🙂  😁

    #100569
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    http://motocykel.sk/clanok.php?id=5006

    👍  Jak sa tu vedľa v článku píše, na SK-ringu bude v utorok majáles, môžeme sa ísť pozrieť na baby a Maco môže pretekať v zrýchlení takto:

    #100570
    maco
    Účastník (Participant)

    Ja som si už jeden pretek nedávno vyskúšal. Pod kopcom ma dobehla partia piatich chlapcov na nejakých cestných strojoch. Chcel som ich troška pošponovať, ale za dedinou ma dali všetci dole. Potom do kopčeka som dal ja dole dvoch, ale na ďalšej rovinke ma znovu sekli. Pociťoval som akútny nedostatok výkonu a prebytok rokov. 🙂 Ale ináč vedeli to. 👍

    #100571
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    😎 Bielyorol  👍  mám pocit, že na mňa niečo lezie, asi si predpíšem antibiotiká  😁  👍  😁

    #100572
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  VANU, ty len pozeraj kvalifikáciu BAKU, nepi, bo Hamilton práve vedie. 😈 

    Maco, vidím, že ťa zaujali dragstery, teraz v utorok na SK-ringu bol aj môj starý známy z Komárna, Pišta Szabó, alias Cocó.
    Je to legendárna postava nielen slovenskej drag-scény. Má kopec pódiových umiestnení, vyhral veľa pretekov, okrem iných napr. aj Kunmadaraš v Maďarsku, kde je inak vždy velice silná medzinárodná účasť…

    Momehtálne jazdí upravenú Kawu ZZR 1400, čo má zhruba milión koní, podstatné je, že sa v motorkách vyzná a ak chceš robiť podobné úpravy aj ty, vybavím ti uňho exkurziu… 😈 

    #100573
    ahojko
    Účastník (Participant)
    #100574
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Nie som si istý. Nebol to Maco? 😈

    #100575
    ahojko
    Účastník (Participant)

    🙂

     asi nie, on nema na nej napis „COCO“…

    #100576
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Musel to byť Maco.

    Jazdil, ako dôchodca, zaspal na štarte, netúroval, pohol sa z voľnobehu, nevytáčal jedničku a hlavne dvojku (asi mu vyhadzuje), v ostrom súboji proti súcemu súperovi sa takto vyhrať nedá…

    Ešte že mal len slabého 210 koňového súpera, kerého na predvádzačke nechcel úplne zahanbiť, šak bol tiež z rodiny Kawasaki. 

    Cocó je fakt slušný a skromný človek, určite chcel prehrať … 😈 

    Len mu to nevyšlo… 😁 

    Ale aj takto bolo vidieť jasne ten iný level techniky, nerovný súboj špeciálu proti sériovej (inak excelentnej) mašine.

    #100577
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    😎 Nebyť Kimiho chyby mohli mať Ferrari prve dve miesta na štarte  😠

    #100578
    maco
    Účastník (Participant)

    Papi, tuším budem musieť Tvoju ponuku na nadupanie mašiny prijať, lebo ináč si budeš robiť so mňa 3,14ču ešte dlho  🙂 Ale toho pretekára si zhodnotil objektívne. 🙂 
    PS-na moju obhajobu, vtedy Tí chlapci toho veľa neukázali, lebo na kopci bol 62 ročný geriatrik s nimi spolu v skupine, akurát posledný, ale s 25 ročnou mašinou 🙂  🙂  🙂

    #100579
    VANUCCI
    Účastník (Participant)
    #100580
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    😎 Idem schladiť Svijany navariť kávu a môžme štartovať Scuderia  👍

    #100581
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Maco  :

    #100582
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    😎 Kurňa to boli závody, nebolo času ani na vecko odskočiť  😶  bolo na čo pozerať  👍

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 13,531 až 13,545 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri