Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 13,546 až 13,560 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100583
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Maco, ano, trochu podpichujem, ale dúfam, že v medziach slušnosti. Klobúk dole pred tebou, že na staré kolená si sa rozhodol babrať sa so športovým štvorvalcom, kopec geriatrikov ani poňatia nemá, čo sú to štvorvalce za motorky… 👍 

    Dnes som bol pozrieť veteránov v Maďarsku, pkkt ľudí a pkkt youngtimerov.
    Až tak som sa zadíval, že ani štart F1 som nestihol.
    Ale ten bordel cca od 20. kola som už videl, súdruh Vettel to dobre posral, ale Bottas trochu podporil Ferrari tým, že vypadol… 😈 

    No a aspoň dám nejaké ňešné foto, nech napr. aj Dedomiro vidí, ako sa u zbohatlíkov chromuje plastový Trabant, hehehe 😁

    #100584
    maco
    Účastník (Participant)

    Yes Papi, donedávna som o tom nemal šajnu ani ja. Je to okorenenie jazdy, keďže na zrazy jazdievame spolu s polovičkou so sajdkou.  🙂 

    Ahojko, sú to fasa strojovne, jazdiť na tom, tak som kráľ kopcov (možno) 🙂 
    Pripájam foto z dnešného kopca.
    #100585
    Retro
    Účastník (Participant)

    Papi hoď sem ešte nejaké fotky z toho Maďarska. Samozrejme zaujímavé motorky, nie srandovné repliky Bugatti.

    #100586
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Papi,

      to je ktory rocnik Hondicka „Opicka“??

    #100587
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Retro, neviem, čo je pre teba zaujímavé. Bol tam starý Indian, Raeligh, Triumph, Guzziny, nejaké Bawory, Velorexy, Rikše, Prasce, kamošov Manet 90, inak kopec „sériových“ Jawiek, ČZ, Pannonií, Csepelov. A kopec Japoncov, ale nie z ich úplného praveku. Všetko som ale ani nechcel, ani nestihol fotiť.
    Praveké rarity s drevenými kolesami ale neboli žiadne. 😈 

    Ahojko
    , myslím, že to je novodobá Opička, jubilejná, z vlaňajška. Bola totiž na stánku organizátora akcie, Honda-dealera Laciho Kissa z Komáromu, preto je tam vpravo aj najnovší Golďas.
    Ten Kiss vlastní ale aj kopec veteránov, ten Gold Wing 1000 vedľa opičky vľavo je tiež jeho.

    #100588
    Retro
    Účastník (Participant)

    Papi zaujímavé je všetko čo je výnimočné, či už konštrukčne, dizajnovo alebo v počte vyrobených kusov. Zo značiek ktoré si uviedol jeto bezkonkurenčne Raleigh hociakého typu. Aj Junak v tom závodnom prevedení /hoci nie továrenskom/ je pekný. A Junaka u nás pozná málokto.
    Ináč maďarské akcie tohoto druhu sú zaujímavé, oni to berú ináč ako u nás a aj ten zápal pre vec je o dosť vačší. Aspoň ja mám taký dojem.

    #100589
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Dobre, tak niečo som vyhrabal.

    Ten Raeligh:

    Dvojtaktný Triumph, nejaký Indian, vzadu maďarský dvojtakt Mátra (100 ccm):

     😈  A teda ňáký kôňštrukčný detail, zadná pásová brzda tej Mátry 100:

    #100590
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Monkey

     Dik Papi, pozeral som clanok o nich na MR, preto som sa pytal.

                                 👍

    #100591
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Zase som mal návštevu. Srať na mozgové buňky, nech im pánboh dlho zachová chuť túlať sa svetom a občas sa u mňa zastaviť… 😈  😘 

    #100592
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Páni, vraj je problém so zobrazením počtu strán v tejto téme?

    V téme je do tejto chvíle 13554 príspevkov, zobrazenie po 50 na jednu stranu, takže 272 strán. Keď to preklikávam, pracuje to správne od prvého, až po posledný príspevok. Akú chybu ste spozorovali vy?

    #100593
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Chvíľu to vo všetkých viacstranových témach ukazovalo cca dvojnásobný počet strán.
    Konkrétne tu to ukazovalo tušim 541 strán, a keď si klikol na ktorúkoľvek nad vtedy 271 zapísaných tak medzi číslovaním strán pred a za prispevkami to neukázalo nič.
    Než sme na to prišli ktorá je posledná na ktorú sa dá prispievať tak to trvalo. Už je to ale OK. Printskrín nemám, ale papi ako „kronikár“ hádam bude mať. 😈  😁

    #100594
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  eXeBaTovi netreba printskrín, on nám verí a aj tak sa to už napravilo. 👍  😈 

    Ňeskaj som mal zase veteránoví deň aj keď sa tá akcia volala nejak podobne, ako tá bystrická, minulosť a súčasnosť, či čo.

    Dám nejaké fotky (aby sa nepovedalo), ale ich nekomentujem, zbytočne sa nebudem namáhať, však aj tak to nikoho nezaujíma…  😁

     

    #100595
    maco
    Účastník (Participant)

    Dnes sme boli osláviť prvý máj výjazdom. V cieli som našiel spriaznenú dušu zo sajdkou od spoločného dodávateľa SIDECARMONT. 😁 

    #100596
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Dnes som chcel znásilniť Zuzanku, ale nedalo sa. Ešte som nerobil žiadne úpravy, stav, ako z fabriky.
    Malá, vrtká, dobre trtká a ja zas Kevin Schwantz už dávno nie som. Ona by ešte stíhala, ale ja som už musel ubrať. Šak uši som mal už 2 cm od zeme… 😁 
    Výborná motorka, fakt. 😘  😘  😘 

    Tak som ju ale zobral na šotolino-testy, na tréning. Aby som to potom párkrát natrel tej Bačovej škaredej KáTéeMke.
    Ale cesty len kategória „šotolina urban“…   
    Tam už vééľmi dlhá jednotka aj dvojka, chce to  min. o dva zuby väčšiu rozetu. Ale tam som mal už aj tak ja navrch, chcela si občas ľahnúť, ale som jej nedovolil.
    Ta de zme, no né? 😁

     

    Potom sa testovali trávnaté plochy, tak sme sa zastavili so Zuzkou cestou domov aj na ČUDe. Prešli sme aj riťberger-platz viackrát, bez újmy. Výborná motorka, fakt.  👍 😈
    Bol som tam aj včera so Stabiláčikom, včera sa aj sa opekalo.
    Moc motorkárov tam ale nebolo, ale dnes som mal dojem, že tam včera musel byť aj JURIPKO. Prečo som mal ten dojem, neviem, ale mal som ho… 😁 

    #100597
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Papi 👍 ,

      pozeram, ze od CUD-u, ked som tam aj ja bol, pribudol pristresok,

    alebo som bol slepy a pozeral som prilis vela do pohara s pivom?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 13,546 až 13,560 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri