Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 13,636 až 13,650 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100673
    apa
    Účastník (Participant)

    Ja som mal na burgmane Stebel Nautilus nieco podobne slaby odvar 139dB ako ahojko

    https://www.youtube.com/watch?v=E8gGW5wo9p0

    #100674
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Maco, ty si Pat a Mat v jednom… 😁 

    … introš má v zadnej brzde aj plechové podložky, čo má zabrániť nadmernému opotrebeniu doštičiek. Raz som ich pri výmene vyhodil a doštičky boli za sezónu v péčku. Tak som to tam rýchlo vrátil.

    To máš odkiaľ, že ten pliešok je tam preto?

    …Fígeľ spočíva vo vložení kalibrovanej podložky medzi páčku brzdy a piestik.Hrúbku podložky som zistil dlhodobým pozorovaním. Viackrát som totiž na výjazde ostal stáť zo zablokovaným predným kolom a menil som vloženú podložku za jednocentovku.

    Bacha, podľa mňa problém nebol v „kalibrovanej podložke“ a žiadnu závadu si natrvalo neodstránil.

    (hlavu o stenu búchajúci smajlík… 😈  )

    VANUCCI, daj španielský gril, kua, lebo som dnes nič nestihol. 😇 

    #100675
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  No nič, už to mám:

    #100676
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    😎  papi je to na pi-pi-pinduľu, ale dúfam, že na štarte a počas pretekov sa niečo zmení, nasral ma akurát ten český koko-kometátor, ktorý zapotil, že čierna huba dal v zavere svoj zabijácky inštikt, no ale rád by som vedel, kde ho mal v doterajších kvalifikáciách a pretekoch ten svoj  party mód  😁  majster bude aj tak Sebo, aj keď najviac by som to prial Kimimu 😎 
    Chlapci z Maranela držím vám všetko čo sa držať dá  👍 😁

    #100677
    maco
    Účastník (Participant)

    Papikám, informácie o plechoch mám z fóra K 1400, má to umožniť odstúpenie valčeku a z vlastnej skúsenosti. Vzadu sú totiž  z oboch strán dve podložky, jedna plná a druhá v tvare Ú. No a o účinnosti prednej brzdy po úprave budem informovať, ak to odskúšam. Inak k tomu Patovi a Matovi sa bohove blížim v zmysle motta: Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní.  🙂

    #100678
    Retro
    Účastník (Participant)

    Čumíte na Formule 1 a včera ste tu mali pod nosom trojkolesové F1 a nezájem…:-) A bolo to technicky aj jazdecky neskutočné!!!
    Malá ochutnávka.

    #100679
    Retro
    Účastník (Participant)

    #100680
    Retro
    Účastník (Participant)

    #100681
    maguma
    Účastník (Participant)

    Retro, jasné, že som videl, bol som tam v piatok a vliezol som všade, do každého depa, len títo nevedia zdvihnuť sajdku do luftu 😁 

    #100682
    maguma
    Účastník (Participant)
    #100683
    Retro
    Účastník (Participant)

    Maguma nehnevaj sa, že som Ti podal debilné informácie. Myslel som že popri kategórii F1 pôjdu svoj pretek aj krátke sajdy. Info som v podstate nemal žiadne, alebo len skreslené…
    Sajdku do luftu vedia zdvihnúť, ale nie veľmi vysoko:-) Sú to strelci neskutoční a vlastne už aj legendy.

    Dvojnásobní majstri sveta a štvornásobní víťazi TT bratia Birchallovci pri povinnom váže ní po včerajšom preteku.

    #100684
    Retro
    Účastník (Participant)

    Včerajší víťazi Tim Reeves so spolujazdcom Markom Wilkesom. Reeves je víťazom jednej TT.

    #100685
    Retro
    Účastník (Participant)

    Syn trojnásobného majstra sveta z 80.rokov Egberta Streuera, včera tretí holanďan Bennie Streuer.

    #100686
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Niekto nevie zdvihnúť sajdku a niekto nevie pridať fotky. 😁 
    Retro, na žiadnu Formule 1 som nečumel, jazdili sme.
    Ale výsledky som večer pozrel, to mi stačí.
    Švajčiari práve dal gól do vinkla… 👍  😁

    #100687
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Nastali dlhé zimné večery a šeci starčekovia sladko spinkajú…

    Koncom týždňa MotoGP (Le Mans), aby ste neprespali.

    Tak zatiaľ túto hudbu z decckých čias pusťte dobre nahlas, to vás prebere: 😁 

    https://www.youtube.com/watch?v=_s4f8eAWo00

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 13,636 až 13,650 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri