Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 13,801 až 13,815 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100838
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Papi,

    a to najdolezitejsie si nenapisal…

    ze je to „RETRO“ tyzden!!! 😈  A ze

    maju aj Piknik mliecko v tube. Mnam!!

    #100839
    Retro
    Účastník (Participant)

    Dooobrééé:-)))
    Už tam chýbajú len Indián keksy, Jesenka, Pedro a podobné nezmysly v nevábnych obaloch. Mne to nejak nechýba. Tuzemský rum, aj keď ho tí somári premenovali na Um mi ale chutí stále. A lepšie ako všetky svetové rumové značky.

    #100840
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Zisťujem, že dnešná mládež, ako napr. Ahojko alebo Bopsik nepoznajú ani vyvýjač acetylénu? 😁  Krajkárki … 😁

    #100841
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Vyvíjač Perchlóru by som poznal.
    😶

    #100842
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  👍  😁  Jasne. Iný kraj, iný mrav.

    Napríklad u nás v prastarom  praveku dedo aj s kamošom vyvýjali najradšej marhuľovicu a slivovicu …  

    #100843
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Sa tu dohadujete…..  mne chutí aj tatranka, aj horalka, aj pikao,  …aj marhulovica, aj slivovica. 😁 👍
    …a obal mi je ukrannutý. Aj tak ho vyhodím do separuvaného otpadu.  
    …a šecko je dostať aj neská ňé len f praveku.

    Čo je ale horší, že na mňa čérá zašera, bes vyzváňá a maksimálne agresívňe zaútočev hmys. 😈  Behom sekundy som asi f 130 ništ ňevidev

    …a jak som mav pootvorené plexi, (našťastí len na prvéj zápatke) tak som ho asi pól kila aj zežrav. 😶

    #100844
    ahojko
    Účastník (Participant)

    #100845
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Minulý týždeň mi robili STK aj na kadibúdku. Bolo tam treba doriešiť nejaké veci, tak som ju zveril na pár dní servisu v Komárne.

    Nahodil som bicygeľ, auto som nechal v servise a na nedávno vybudovanej cyklo-trase (po dunajskej hrádzi) som šlapal domov. 

    200 kilometrovou rýchlosťou, samozrejme.

    Predbehol ma len jeden, zato ja som predbehol dvoch rakúskych dôchodcov.

    Po kúsku cesty ale kosili dvoma traktormi obe strany hrádze. Hore nad cestou tmavé mraky nejakých mušiek, čo ich kosenie vyrušilo zo spánku.

    Nedali sa obísť, mraky mušiek od Komárna až po Štúrovo.

    Jak som do tých mrakov dvesto kilometrovou rýchlosťou vletel, vypadal som, jak Bačova škaredá motorka. Ba, kvôli muškám možno, aj horšie. 😈 

    Keď som sa potom sprchoval, mušky vyplavené z vlasov a z brady upchali odtok, kua…

    P.S. auto prešlo, ako všetci vieme, autá ma „F“ sú predsa najlepšie na svete… 👍  😈 

    #100846
    apa
    Účastník (Participant)

    A v Kaflande majú veľmi dobré zľavy skoro na všetky pivá, tak som dnes zobral troška Bernard 11°pivečiek dve basy namiesto 0,69E za 0,41E

    #100847
    Retro
    Účastník (Participant)

    Ja si koleno pre korunu vŕtať nedám a zobral som basu Bernardovskej dvanástky🙂 Je ale pravda že jedenástku už nemali…

    #100848
    bacaono
    Účastník (Participant)

    Ma srate…. 😈   V NR je kafland zavrety…..prerábaju. 😟

    #100849
    Retro
    Účastník (Participant)

    Skoč do vedľajšej dediny:-)
    No a v Kanade nie len že tatranky nemajú, ale ani o Bernarde nechyrovali. Musia piť ten hnusný Labatt. No ale možno tam majú aj niečo dobré…:-)))

    #100850
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Náčelník včera napísal vedľa, že

    … “ a keď ešte niekto uhádne akej značky bol ten nádherný veterán, má u mňa na BS pivo a možno aj koňak“

    Kua, tuná sa ozýva samí alkoholik a nikto nechce koňak a pivo? 😈 

    Nechcel som sa do toho pliesť, šak to tam už nie moje ihrisko, ale šak ma neserte, prešiel deň a nik sa k tomu nemá?

    Značku nepoviem, ale dám indície, tak makajte:

    Veterán je francúzskej „grófskej“ výroby, zreštauroval ho známy český mág Franta Kudela (Veterán klinika Chropyne) a podla mena teho grófa (a vlastne teda značky vozu) sa dodnes nazýva určitý typ zavesenia náprav.

    Ta hor sa (na GOOGLE) do boja za ten náčelnícky koňak… 😁 

    #100851
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Papi 👍 

      Si ty ale umelc hladac! Teraz sa to uz lahko naslo pri tej tvojej napovedi.

    #100852
    bacaono
    Účastník (Participant)

    …a neni na ten vehikel 18 vranných koňóf málo? 😶  šak ťahať ze sebu tolko karbidu a vody……ale aspom ušetrev na váhe výpletu rezervy. 😁 
    DDB
    Ces BS budem asi v RO tak si móže dať OW koňak aj s pívom.

    ….keby do toho papi nerípóv tak ma ani nenapanne také sprostoti hladať. 😈 …ale nočné sú dlhé. 😇

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 13,801 až 13,815 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri