40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 1 týždňom od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
6. novembra 2018 o 23:43 #101633
przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😁 Za starých čias platilo:
Objem ničím nenahradíš. Leda vykuchaným výfukom… 😈
Práve sa narodilo nové heslo:
Objem ničím nenahradíš. Leda simulátorom… 😈
9. novembra 2018 o 7:07 #101634Hog
Účastník (Participant)Kde ste fšici ? To už jste našli „brloh“ na z i m n í s p á n e k ?
9. novembra 2018 o 10:47 #101635VANUCCI
Účastník (Participant)😎 Všetci sú zaneprázdnení voľbami 😁
9. novembra 2018 o 11:09 #101636Hog
Účastník (Participant)Víš Jano, volby nic nevyřeší 🙂 , protože kdyby něco vyřešily. tak už by je dávno zrušili ! 😁
Tak volte dobře, ne jak my u nás !
9. novembra 2018 o 11:11 #101637Retro
Účastník (Participant)Nie voliť, vešať by bolo treba…
9. novembra 2018 o 13:03 #101638ahojko
Účastník (Participant)Retro 👍
myslis ze by to po tridsiatich rokoch este pomohlo?
Ale ako tym ovčanom vratit naspat to, co im bolo
vymetene z hlav? Inak bude zase to, co doteraz….
To je moj osobny nazor…. 😠
9. novembra 2018 o 14:42 #101639Retro
Účastník (Participant)Ahojko, všeobecná zdebilnenosť to je problém a asi to bude nezvratné… Ale dostať to čiastočne do normálu by sa dalo. Riešenie som už napísal:-)
9. novembra 2018 o 15:41 #101640VANUCCI
Účastník (Participant)😎 Súhlasím s Vami chlapci, ale keby som to bol napísal ja, tak by som bol zasa rasista 😈 😁 😁
9. novembra 2018 o 16:04 #101641Mishko
Účastník (Participant)A čo s tými ktorí ich do parlamentu zvolili? Rovnaký postup? 😶
9. novembra 2018 o 16:23 #101642Retro
Účastník (Participant)Nie… tí by sa čiastočne spamatali. No a 30 percentám niet pomoci😀
A najvyšš čas skončiť túto debatu😀9. novembra 2018 o 17:25 #101643ahojko
Účastník (Participant)…keby som to bol napísal ja, tak by som bol zasa rasista…
Vanu,
podla mna, politicka demagogia je o inom ako
nazyvat niekoho opiciakom kvoli farbe jeho pleti…
😶
9. novembra 2018 o 17:46 #101644przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😁 Kurňikšopa, ja nemôžem dostať PUR-penu z vlasov a vy sa tu serete s takými 3,14čovinami, ako sú voľby? 😁
Ja som ešte nikdy nevolil, koho by som chcel, lebo tí sú normálni a nekandidovali. 😈Snažil som sa voliť len menšie zlo, aj to mi zatiaľ nejak nevychádzalo… 😟
Napriek tomu zajtra zase musím ísť voliť, kua.
Síce nikoho z nich nejak moc nemusím, ale jedného veľmi-veľmi nemusím… 😁 😁 😁 😈
Bažant (dvanáccka), na zdravie! 😘
9. novembra 2018 o 17:47 #101645VANUCCI
Účastník (Participant)😎 Ahojko bratm zober si všetkých utečencov, cigánov aj s nemeckou Makrelov do Kanady a bude to moderne povedané 2v1. Na slovesnku začneme žiť a nekŕmiť príživníkov a zo mňa v tom momente nebude rasista 😁
Neber to ako bumerang prosím, ale ja žijem tu a vidím čo sa tu deje. To je ďalšia debata k dobrému pivu. To už aby sme naplánovali nejaké stretko, kde majú dobré pivo. 🙂 👍
Fakt sa teším bna stretko s Tebou, kde si po fajke mieru povieme, ako sa veci majú. Bratm, všetko dobré 😎 👍9. novembra 2018 o 17:54 #101646Retro
Účastník (Participant)Papi, vieš čo by som ja dal za to, keby by som si mohol dostávať PUR-penu z vlasov:-)))
9. novembra 2018 o 17:58 #101647VANUCCI
Účastník (Participant)😎 papi toto si ty ????? bratm, keby si nenapísal, že máš pur penu vo vlasoch, ani by som ťa nespoznal 😁

-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
