40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 1 týždňom od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
13. decembra 2018 o 18:17 #101948
Bielyorol
Účastník (Participant)Ups, sorry, ospravedlňujem sa, až teraz som si všimol, že ten link na recitovanie sa nepodaril a omylom sa tam dostal Kabát. 😛
Takže druhý pokus na básničky:
https://www.youtube.com/watch?v=A_QTBE3vre0&t=121s👍 👍 👍
13. decembra 2018 o 18:27 #101949przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Ahojko, neser, šak ma prejde chuť. 😁
Chĺpy trčia len z tlačenky z obchodu…No, možno ešte na východe, kde sú účastníci zabíjačky vraj už ráno o šiestej na mol… 😁
13. decembra 2018 o 18:31 #101950Bielyorol
Účastník (Participant)Ten Kubko tam má toho viac, a samé vážne a ťažké kúsky. 👍 🙂
13. decembra 2018 o 18:45 #101951ahojko
Účastník (Participant)… na východe, kde sú účastníci zabíjačky …
Papi,
no vsak to, uz si zabudol, moj nebohy tatko pochadzal z vychodu,
a musim dodat ze mama je zahoracka, a tam vraj svine
behaju bez paprciek, ze kvoli huspenine zabit celu svinu??
13. decembra 2018 o 19:08 #101952ahojko
Účastník (Participant)13. decembra 2018 o 21:36 #101953Mlhos
Divák (Spectator)Ja som myslel ked som to videl prvykrat ze ten v tom klobuku je Styler 😁
13. decembra 2018 o 21:37 #101954Mlhos
Divák (Spectator)13. decembra 2018 o 21:41 #101955Mlhos
Divák (Spectator)A stara klasika
14. decembra 2018 o 9:15 #101956Bielyorol
Účastník (Participant)Mlhoš, oni sú tam traja v klobúku. Keby si povedal, že ten bez klobúku, hneď by sme vedeli, ktorý to je. 😈 😁
14. decembra 2018 o 9:36 #101957przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Orol, s Mlhošom opatrne, nedávno zmlátil o 30 rokov mladšieho! 😁
Ja mám cca 63, tak o nejakých 60 rokov mladšieho by som zvládol aj ja.To ja som potom macher, nie Mlhoš.
Aby o 60 rokov mladšieho mohol zmlátiť, k tomu musí ešte dospieť… 😁A list Ježíškovi ste už napísali? Ak nie, tak makajte, lebo možno už je aj neskoro, kadejaké UPSy a FedExy sú vraj dosť preťažené…
Si pamätám, v puberte som pozemskému zástupcovi Ježíška pre veci obchodné ( = otcovi) na otázku, že čo by som chcel na vianoce, odpovedal, že 20 litrov bendzinu.
No, dostal som okamžite.
Facku. 😁Že som zneuctil tak pekný sviatok.
Napriek tomu teraz by som najradšej 36 metrov jäkloviny 40×20/1,5 … 😁
14. decembra 2018 o 11:49 #101958apa
Účastník (Participant)Ahojko, chápem tvoj odpor k huspenine keď bola ako píšeš.
Dobrá huspenina je ale lahôdka. To v nej už v tanieri musí byť prevažne chudé mäso, ja mám rád aj troška lahodne mäkučkej uvarenej a podotýkam PERFEKTNE oholenej kože. A mäso musí byť údené aj neúdené.
A varí sa len s korením, bez kadejakej zeleniny ako to niekde zvyknú.K tomu cibuľka v octe (nakrájať cibuľu na kocky, dať do misky, dobre posoliť a zaliať octom a vodou v pomere 1:1). A huspeninu posypať troškou mletej štiplavej papriky plus k tomu čerstvý chlieb.
No a oslintal som klávesnicu.
14. decembra 2018 o 12:20 #101959maco
Účastník (Participant)Za mladi som dostal aj ja pod stromček od budúcej manželky novú bandasku a plnú benzínu- najkrajší darček 🙂
14. decembra 2018 o 12:34 #101960Retro
Účastník (Participant)Apa pred pred tým ako ju naleješ do tanierov na stunutie, tak na dno nasekaj cenak. Len potom budeš slintať:-)
14. decembra 2018 o 14:15 #101961Bielyorol
Účastník (Participant)Papi, my máme 4 dodávky, jazdíme pre jednu doručovaciu spoločnosť, a ver mi, že všetky takéto spoločnosti sú na tom v tomto období na figu, všetko praská vo švíkoch, ideme na plný plyn, dokonca aj posledné 4-6 sobôt robíme, ale proste niekedy je to nad naše sily. A zákazníkovi to darmo vysvetluješ, on si drbe len to svoje. Lebo dodavatelia, u ktorých si objednali tovar, nasľubujú väčšinou také pi*oviny ,ktoré sa reálne nedajú splniť. Potom my sme ten hromozvod. 😟
14. decembra 2018 o 14:36 #101962Bielyorol
Účastník (Participant)Práve som sa dočítal tu vedľa neďaleko u susedov, že Magumovi na narodil vnúčik. Prajem všetkým všetko dobré, nech je to zdravé a šťastné v živote. 👍 👍 👍
Len nechápem niekedy niektorých ľudí, že furt prajú všetko dobré babätku, mamine, že nech sú zdraví a tak….ale otcov penis nikto nepochváli, že aká dobrá práca! 😈 👍 👍 😁
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
