Connect with us

Andoo a blueeyes sú v nemocnici

Domov Diskusné Fóra Nehody Andoo a blueeyes sú v nemocnici

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 116 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68668
    Cendina
    Účastník (Participant)

    Andoo a Modroočko: Všechno bude OK. Bitvy (i ty o zdraví) jsou tu od toho aby se vyhrávali. Tak koukejte rychle a kvalitně srůstat 😀 Fraktura lebky a otřes mozku není ještě nic strašnýho, mozek je trošku mrška a rád trucuje v koutku, ale fakt je že z něj používáme 20% a má asi tu největší schopnost regenerace z celýho těla. Bude trucovat tak dlouho dokud se nedá do kopy a pak bude fajn. Vidím to denně u bráchy, který měl vážné mnohačetné otoky mozku a má poškozený mozek v temeni hlavy. Funguje, poznává, mluví, vidí, reaguje a bude v pořádku. Stejně jako bude v pořádku i Modroočka.

    Srůstání zdar!!!

    #68669
    doctor
    Účastník (Participant)

    Do šlaka.

    To je neskutočné.Prajem aj ja skoré uzdravenie a dávajte si pozor všetci na cestách.

    #68670
    CHACKY
    Účastník (Participant)

    no čo napísať…včera večer idem búvať a tu? segra mi hovorí čo sa stalo… 😠 joooooj…

    rada by som ich išla kuknúť aj ja, tak dajte info-kde sú a kedy by ste išli…

    ZOMBY ja si dávam pozor, bez helmi jazdím u nás a tam auto prejde 4krát za celý deň. keď idem ďalej než (20min.od domu pešo) tak si helmu dávam..tak sa neboj a ver mi že už jeden otras mozgu som mala ale zažiť by som to znova už nechcela.

    ando a modroočko….nebojte, to bude dobree….všetko sa zahojí a ešte spolu aj popijeme…. 😉

    #68671
    EricDrawen
    Účastník (Participant)

    kurnajz… shit happends every fucking day… svagrinka moja drz sa ked prides zakvakame…

    Andooo masinu nelutuj hlavne ze zijete…

    #68672
    racer8
    Účastník (Participant)

    Prajem skore uzdravenie 😠 😠 😠

    #68673
    Sani
    Účastník (Participant)

    Cendina, 🙂 Fakt.

    Sothar, budú ešte aj v piatok v NZ ? Neviem, ako to špitálom preplácajú poisťovne, či ich nevyhodia skôr. 😕

    Andoo, synku, ak si niečo podcenil, tak si ma nepraj. Riť máš zatiaľ zdravú a do ruky Ťa kopať nebudem.

    #68674
    evicka
    Účastník (Participant)

    🙄 🙄 😠 ja som tiež mala po nehode silný otras nevedela som týždeň ani čítať všetko som vnímala spomalene strašili ma doktori, že to a to už nebudem a neverte vždy doktorom, je to na človeku ako sa s tým chce vyrovnať a ako sa lutuje 🙂 😟 😘 😘 a po roku keď som bola na kontrole neverili ani doktori 😁 😁 a od vtedy som na hlavu veď to vidno, či nie? 😁 😁 😁 🙄 držíííím päste 🙄 🙄 🙄

    #68675
    Furby
    Účastník (Participant)

    tak to asi nedojdu ani na odpadlikov 😟

    smetaar tvoja statistika v poslednych dnoch nejak stagnuje 🤐 tak sa skoro uzdravte kua. F!

    #68676
    kuky
    Účastník (Participant)

    andoo vsetkych pozdravuje..dnes sme boli za nim…fotky dam na net ked bude cas….

    #68677
    neby
    Účastník (Participant)

    skore uzdravenie…

    #68678
    mirolc
    Účastník (Participant)

    🤐 uzdravte sa 🙂

    #68679
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Zdravím všetkých, ktorých sa dotkla spomínaná nehoda…ako som spomenul, nedalo nám a ráno sme vyrazili tesne pred 8 zo ZV…Aj ked som bol dohodnutý s kukym , nedalo nám to…ktovie ako sa majú, či niečo nepotrebujú a taaak … to ešte pumu nepoznáte 😁 … nebudem si dávať vreckovku pred ústa, lebo to, čo sme tam videli nás NEMILO šokovalo !! !! najskôr sme vypátrali Anda, trochu sme pokecali a popýtali sa, či niečo nepotrebuje…musím pochváliť step-a , vzorovo sa o neho postaral 😁 … čo ma však nenapadlo, ale našťastie to napadlo pumu, čo nejaké hygienické potreby,zubnú kefku, pastu, niečo na prezlečenie, čisté ponožky, tričko, spodnú bielizeň a čo to niečo na jedenie (pitie) .. zabodovala… priznám sa, že mňa by to nenapadlo…to sa ešte dalo !! ale ked sme prišli k BlueEyes, tak to nás dorazilo!! nejdem zachádzať do detailov, lebo to sa opísať ani nedá, to by ste museli vidieť… veľa znesiem, ale ked sme vyšli von, mal som aj ja dosť !! 😟, spomeniem len toľko, že jej zobrali mobil a neoznámili to vôbec NIKOMU !! !! !! 😀 Normálne by som ich nazval HOVADAMI, ale to by som HOVADA urazil ☹️ . Táto nemilá úloha padla na Lanie, za čo si ju neskutočne vážim 😘 …ked sme prišli so sestričkou sme sa dohodli na 5-10 min. ale časom sa z nás stal personál traumatologického oddelienia… odchádzali sme po 13 hod. čo už boli návštevné hodiny 😀 …

    Odkaz od Anda: veľmi mu nesmskujte, lebo má obviazané ruky a ťažko sa mu píše…

    môj odhad: Andoo by teoreticky mohol stihnúť Bojnice (so zlomeninami), podľa mňa sa z „otrasov“ po nehode (tí, čo ste ju prežili, viete o čom hovorím) dostane do piatka…

    čo sa týka BlueEyes, to bude ťažšie…ak sa jej zdravotný stav zlepší, presunú ju z JISky (jednotka intenzívnej starostlivosti) na oddelenie… ale o Bojniciach SILNO pochybujem…ale aj tak na Teba myslíme…

    PUMA VĎAKA ZA TO, AKÁ SI, NESKUTOČNE SI ŤA ZA TO VŠETKO VÁŽIM 😘

    #68680
    sothar
    Účastník (Participant)

    Sani – neviem, ci tam budu v piatok este obaja, ale predpokladam ze minimalne blueyes ano

    #68681
    evicka
    Účastník (Participant)

    🤐 🤐 🤐 a pustia bez problémov aj k Modroočku,alebo lako? 😕 😕 😟

    #68682
    sothar
    Účastník (Participant)

    a da sa s nou komunikovat normalne..? ci este nie je v umelom spanku alebo nieco podobne

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 116 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri