Connect with us

Andoo a blueeyes sú v nemocnici

Domov Diskusné Fóra Nehody Andoo a blueeyes sú v nemocnici

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 116 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68683
    puma
    Účastník (Participant)

    … Ahojte všetci, musím povedať, že som absolútne sklamaná z nášho zdravotníctva… proste čistý grc .. 😟

    Keď som videla, ako sa správa sestrička k mladej dievčine s prasknutou lebkou, až mi srdce stislo … Vydržím veľa, ale toto bolelo.

    Až keď videli, že sa o ňu niekto zaujíma, začali kmitať… Hambím sa za to, že my ľudia vieme byť až takýto hlúpo necitliví.

    Ak by som sa raz prepracovala až k takémuto nemocničnému stavu, radšej ma zastreľte, nech sa netrápim…

    cbr900 .. zvládli sme to 😉

    #68684
    Cendina
    Účastník (Participant)

    nespěchejte na Modroočku…. Otřes mozku a JISka není žádná prča…. JISka je o intenzivní péči a intenzivní péči nikdo nedostává jen tak pro nic za nic. To že se z toho dostane, ještě neznamená že se zítra zvedne a odjuchá na sraz. Po JISce obvykle následuje normální nemocniční lůžko, spousta vyšetření a pak teprve svoboda atd.

    #68685
    Cendina
    Účastník (Participant)

    puma: díky za starostlivost. Zdravotnictví má hafo problémů a bohužel si je člověk uvědomí až když se něco stane.

    #68686
    puma
    Účastník (Participant)

    Cendina 😉 radi sme to urobili s cbr900 .. myslím, že toto tu nie je iba o stretávaní sa na zrazoch ..

    Podľa toho, čo píšeš, to vyzerá tak, že už máš nejaké skúsenosti.. hm?

    #68687
    kuky
    Účastník (Participant)

    dnes idem pre andaa..prepustaju ho….modroocko este nie

    #68688
    puma
    Účastník (Participant)

    kuky pozdrav ho 😉 a aj Blueeyes, ak sa náhodou u nej zastavíš

    #68689
    Cendina
    Účastník (Participant)

    puma: 1.7. můj brácha přežil svou smrt na motorce, měl sice dobrou helmu, takže nemá proraženou lebku, ale vícečetné otoky mozku a poškození mozku ano – kinetická energie holt s hlavou leccos udělá i přes ochranný prostředky. A to je jen zlomek zranění se kterým se musí potýkat. Bůh mu namíchal takové množství vážných poranění, že nám jasně ukázal svou existenci – způsobil totiž zázrak, že brácha ještě žije.

    #68690
    Monty
    Účastník (Participant)

    Ahojte.

    Kua to mi je ľuto.Ak máte bližšie informácie kedy bude Modroočko prevezené do BB dajte mi vedieť.Mám tam pár známich aj z personálu.Zajtra sa pôjdem opýtať.

    #68691
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    Modroocko uz nie je na intenzivke!!!!!! prestahovali ju na normalnu izbu. este je trosku mimo, ale je to o.k. Andoo je prave na ceste domov!!!!!!

    #68692
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Cendina to som nevedel… je mi to ľúto 😠 … ale veľa urobí a pomôže, pokiaľ má dotyčný/á okolo seba ľudí, ktorým na nich záleží a podporujú ich… držím palce bráchovi 😉

    puma ako som spomenul…andoo sa z toho rýchlo dostane a zlomeniny majú svoj čas…blueEyes si ešte počká…ale budeme ju podporovať a myslieť na ňu… 😉

    #68693
    Norbi
    Účastník (Participant)

    Nech vas oboch / Andoo-aj Modroocko/ drzi pri zdravom rozume a telesnom zdravi ,a my vsetci drzime nielen rukovete riadidiel. Nech je pri vas okrem stastia aj hrejivy pocit, ze vsetci na vas myslime. 🙂 🙂 🙂

    #68694
    Furby
    Účastník (Participant)

    smetaar dufam ze v bojnicoch sa uvidime. F!

    #68695
    kuky
    Účastník (Participant)

    anda som uz vysadil doma…modroocko som im tam bohuzial musel nechat 😠 ……….

    #68696
    cbr900
    Účastník (Participant)

    kuky ako sa má modroočko?? robí pokroky?? 😟

    #68697
    cbr900
    Účastník (Participant)

    EricDrawen, Vampirelady, Lanie ako to znášajú rodičia?? … celý exebat je na nohách a čakáme nové a „LEPŠIE“ správy o BlueEyes… ona sa z toho dostane a ešte nás všetkých „prepije“ 😁

    kuky čo Andoo, už je lepšie, nie??

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 116 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri