Exebatovica – Amazonkovica
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › Exebatovica – Amazonkovica
- Toto téma obsahuje 188 odpovedí, 43 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 10 mesiacmi od
cbr900.
-
AutorPríspevky
-
7. augusta 2006 o 11:20 #68170
cbr900
Účastník (Participant)Ešte odkaz pre Krstného … Exe … určite Ti bolo super na dovolenke, ale aby si vedel, môžeš ľutovať … verím, že sa poučíš a nabudúce prídeš 😀 …
7. augusta 2006 o 12:03 #68171neby
Účastník (Participant)🙂
7. augusta 2006 o 13:11 #68172kacatko
Účastník (Participant)fotky su squelle perfektus
evicka a spol respect dufam ze dokonca prazdnin sa stihnu este aspon dve 🙂 🙂
neby teba sa kcem opytat co si mi posielal cez blutut rano ten song , ribitibi a didla tudla loitudla mula… vies? kcem cele CD co to je zac? bohova hudba 😁7. augusta 2006 o 17:25 #68173evicka
Účastník (Participant)🙄 🙄 fotky sú na svete, keď som ich dávala do fotoalbumu som si myslela, že nás tam bolo 😘 🙄 😛 😉 najmenej tisíc 😁 😁 🙂 dúfam, že sa tam každý nájde ,Kuriatko a ty čo? 🤐 😎 🙄 žiješ? 😀 😉 🙄 pozri fotky a uvidíš, že Remata bola proti tejto 🤐 🤐 narodeninovej akcii NIČ 🙄 🙂 🙂 určite mi dajú za pravdu všetky hovadá 🙄 🤐 ľúbim Vás takých akí ste,lebo ste suuuuper všetci 🙄 🙄 🤐
7. augusta 2006 o 17:53 #68174mirolc
Účastník (Participant)Tak aj ja ak možem. Bolo velmi dobre. Skvela partia , príjemne prostredie, ubytovanie na urovni za akciovu cenu, nonstop bar.
A aj ja by som bol rád ak by ešte niečo bolo tento rok. Napriklad niekedy v oktobri aby sme boli dobre zazimovaný 😁7. augusta 2006 o 18:15 #68175andoo
Účastník (Participant)v oktobri?? ti hrabee? co budem robit do oktobra.. jednu v auguste, dve v septembri a potom sa rozhodne kao dalej
7. augusta 2006 o 18:48 #68176evicka
Účastník (Participant)😁 😁 a keď sa zazimujete, prídite si zalyžovať na Rematu motorkári majú u Vladka v požičovni 🙄 🙄 ZLAVU 🙂 🙂 aj Sani to potvrdííí 🙄 🙂 🙄 Tí, čo boli vlani v zime vedia svoje 😁 😁
7. augusta 2006 o 21:58 #68177rowl
Účastník (Participant)Bibo: dobre fotky a komentare 😁
7. augusta 2006 o 22:14 #68178Sani
Účastník (Participant)Stále sa s Vierkou uchechtávame na tých historických momentoch.
Kamoš Bibo, fotečky sú pekné. 😁
Paráda. 🙂8. augusta 2006 o 7:02 #68179amazonka
Účastník (Participant)Ešte že máme tie fotky 😀 😀 😀 …tajnička sa doplňa 🤐
Kedže môjmu foťáku bolo dobre v ruksaku a ani nebolo kedy fotiť 😎 , chcem vás všetkých čo ste fotili poprosiť o CD nech mám nejaké spomienky 🙄
Ďakujem, že ste prišli, ľúbim vás 😘8. augusta 2006 o 8:50 #68180MartineR
Účastník (Participant)Fakt krasne fotky a este krajsia akcia (dovolim si povedat, ze asi najlepsia na akej som bol, skoda len, ze z urciteho obdobia stale neviem doplnit tajnicku, no…co uz 😁 ). hned ako sa podari, pridam nejake fotky aj ja a snad tu tajnicku nejak podoplname 😁
Som velmi rad, ze som Vas zas po nejakej dobe videl a spoznal zase novych skvelych ludi.
PS: stretneme sa v Bojniciach.8. augusta 2006 o 14:31 #68181cbr900
Účastník (Participant)Ozaj ma napadlo…čo je s fotkami z min. akcií?? ako pokračujeme s pirátstvom?? 😀 páli to už niekto na CD??
8. augusta 2006 o 14:40 #68182cbr900
Účastník (Participant)Bibo, to si kedy všetko stihol fotiť?? 😀 kua o nás je tam hotový román … a o titulkách ani nehovorím 😀
8. augusta 2006 o 16:38 #68183kxbibo
Účastník (Participant)Bolo super páčilo sa mi kopec srandy bolo. Teším sa na ďalšiu podobnú akciu. Fotky robím s radosťou dík ale aj ostatný pekne pofotili. 😁
8. augusta 2006 o 16:51 #68184cbr900
Účastník (Participant)áno pekne 🙂 … ale Ty by si sa tým mohol živiť….videl som jednu foto (dakto nás cvakol) a pekne na nej vidno, ako sa v pozadí chystáš aj Ty…hotový PAPARAZI…. 😀
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
