Connect with us

Exebatovica – Salašnícka guma

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Salašnícka guma

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 92 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71184
    Monty
    Účastník (Participant)

    Vážená motorkárska pospolitosť.

    Vzhľadom k absencii zábavy v zimnom období som sa rozhodol zorganizovať prvý ročník súťaže v zjazde na nafúkaných dušiach pod názvom

    S A L A Š N Í C K A G U M A

    Súťaž sa uskutoční v dňoch 9. – 11. 3. 2007 v rekreačnom stredisku Turecká ? Salašky.

    Súťaže sa môže zúčastniť každý bez rozdielu veku, pohlavia, orientácie a náboženstva.

    Zjazdovú gumu si musí každý účastník doniesť svoju. Úprave a veľkosti gumy sa medze nekladú. Keďže je potrebné dbať aj o bezpečnosť prilba je nutná.

    Ubytovanie je zaistené v stredisku Turecká ? Salašky. Cena za ubytovanie je 400 Sk za osobu a noc. V cene je zahrnutá aj polpenzia a voľná vstupenka na vlek, ktorý bude zistený len pre našu potrebu. Občerstvenie je zaistené 24 hod. resp. podľa potreby. V sobotu bude občerstvenie zaistené aj priamo pri vleku. O večernú zábavu bude tak isto postarané, aby sme si mohli po celodennej práci aj trošku oddýchnuť.

    Ubytovanie si je možné zaistiť u p. Ťavodovej 0915 818 921 alebo u mňa.

    Bližšie informácie priamo u mňa. 0905 495 687 Monty.

    Motorkári všetkých krajín spojte sa.

    #71185
    Monty
    Účastník (Participant)

    😠 😠 😠 ŽEBY NIKTO ??? 😠 😠 😠

    #71186
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    tak sa to u mňa všetko vlastne začalo..na akcii čo organizoval Monty…prvýkrát som vás videla a postupne spoznávala a teraz nie a nie sa ma zbaviť 😁 a aj túto akciu vidím na víkend plný zábavy a oddychu..nehovoriac o tom že oblasť Tureckej je v krásnom prostredí a myslím že sa sem oplatí prísť aj keď sa rovno nezúčastníte spomínanej súťaže 😁 a s tou nutnosťou prilby len súhlasím 😁 takže na strávenie krásneho víkendu už miesto vybavené máme ..už len prítomnosť skvelých ľudí tam chýba a tu je takých skvelých ľudí plno 😁 iným spôsobom možno túto akciu nazvať aj motopárkami na strednom Slovensku 😁 a samozrejme znieť bude aj naša hymna 😁 užijeme si zase skvelý víkend 😉

    #71187
    Dracik
    Účastník (Participant)

    montik cau. to si teda riadne vymyslel…musim uznat. blahozelam. jooj, dufam, ze nebudem v praci alebo nebudem mat toho vela v skole, inak by som sla..ale nie na gume.. 😁 ved ja sa ti urcite ozvem a pokecame. ahoj zatial

    #71188
    andoo
    Účastník (Participant)

    AK nebudem mat nic tak by som rad prisiel

    #71189
    Traver
    Účastník (Participant)

    zadaj poziciu GPS,ja nemam ale moj brat už jedol…

    #71190
    dedko
    Účastník (Participant)

    že by som už konečne aj hej? A kto mi bude plniť plán?

    #71191
    rowl
    Účastník (Participant)

    Este je to trosku daleko, ale predbezny zaujem by bol 🙂

    #71192
    crazyman
    Účastník (Participant)

    Monty a nezabudol si vybaviť aj nejaký sneh? Inak budeš musieť polievať aby sa šmýkalo a je povinná aj kombinéza? že by som prišiel na komplet nejakým autobusom a integrála na hlave 🙂

    #71193
    doctor
    Účastník (Participant)

    Kamarat mne sa to velmi lubi.So mnou rataj dufam ze do toho zas nejaka srajdula nedojde.Budeme zavodit jak v S tebou mne bavi svet.Ale mohol by si to rozsirit este na vane, hrnce a co bude po ruke.

    #71194
    cbr900
    Účastník (Participant)

    doctor … konečne slovo do bitky…. 😁 vidíme sa…

    Monty … dobrý termín si vybral…nemám školu…rád podporím tvoju akciu, len chúďa otec, oberiem ho o dušu z T 815 😁

    blueeyes … nepolemizuj toľko, radšej konečne dobehni 😉

    #71195
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    ja tam budem 😁

    #71196
    xGABRIELAx
    Účastník (Participant)

    vyzera to dobre… asik dobehnem 😀

    #71197
    Natalka
    Účastník (Participant)

    noooo…. nadhodím túto tému u nás v chalupe a som zvedavá, čo povie Jago… inak mne sa to celkom pozdáva, tak sa tam snáď vidíme😀 … len viete ako to býva… netuším, čo bude tento víkend, nie to ešte v marci… ale ak nič vážne do toho nepríde, radi sa s mojou božskou polovičkou ukážeme… 😁 😉

    #71198
    jago
    Účastník (Participant)

    Takže ja som za polovička moja. 🙂 Monty už to vidím ako to zas dopadne. Ó moje mozgové bunky 😕 😕 😕

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 92 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri