Connect with us

Exebatovica – Salašnícka guma

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Salašnícka guma

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 92 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71244
    andoo
    Účastník (Participant)

    S polutovanim musime oznamit ze ani my s Atlantis sa nezucastnime.. ale slubte mi ze spravite vela foto..

    #71245
    doctor
    Účastník (Participant)

    No kua.Takto dalej a v sobotu budem pit sam.Banda jedna!!!!

    #71246
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Monty servus bavili sme sa o tom ja som ti neslubil ze pridem ze by som tam len rad bol a neviem ako to budem mat s pracou ……. somnou viac menej nepocitaj ak pridem tak sa uz niekde ubytujem keby som bol isty zavolam ti 😉 a ak nepridem pamatam na nie narodeniny majove 😉

    #71247
    santal007
    Účastník (Participant)

    🙄 ked zdravie dovoliiii tak som tam 🙂

    #71248
    Monty
    Účastník (Participant)

    EŠTE RAZ.

    UBYTOVANIE JE ZABEZPEČENÉ V DEDINE STARÉ HORY. PENZIÓN " POD HOROU" . JE TO HNED VEDLA CESTY V STREDE DEDINY. POZNÁVACIE ZNAMENIE MODRÁ STRECHA A V NOCI ŽLTÝ SVETELNÝ HAD. DÚFAM ,ŽE SA NESTRATÍTE. MOJE ČÍSLO 0905 495 687

    #71249
    rowl
    Účastník (Participant)

    Caf Monty, prepac ze nepisem skor, ale nesledoval som tuto diskusiu. Je mi luto, ale ani mne to nevychadza. Snad nabuduce. Dobre sa zabavte 🙂 A hlavne slusne!!! 😁 😁

    #71250
    sorentto
    Účastník (Participant)

    Ahoj Monty, no ked pozeram von, tak to vyzera, ze pridem bez duse – na Varadere mam bezdusovky 😁

    Ako som slubil, do tretice pridem aj keby traktory padali, situacia sa vyvija slubne, vyzera to na volny vikend, takze tymto potvrdzujem ucast. Mozno sa prida aj kamarat s Dominatorom. Co mam doniest na utuzenie priatelskych vztahov – dobre vinko alebo ňákou tu whisky???

    #71251
    Monty
    Účastník (Participant)

    sorentto Ahoj. poteší všetko. Samozrejme dotiahni aj kamošov aspoň sa spoznáme a utužíme priateľské vzťahy. 😉

    #71252
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Monty … oznamujem ti, že vďaka BlueEyes (motív), Andoovi a Atlantis (grafická úprava), doctorovi (vyzdvyhnutie z výroby a dopravy na akciu) a mojej maličkosti (vybavenie výroby a dohodnutie termínu) sú už spomienkové odznaky na Salašnícku gumu vo výrobe… hotové budú zajtra ráno 😁 … ďakujem dotyčným za spoluprácu 😉

    #71253
    Monty
    Účastník (Participant)

    Všetkým veľká vďaka. Viem že sa z nej nenajete, ale poteší pri srdci. 🙂 🙂 🙂

    #71254
    doctor
    Účastník (Participant)

    Normalne sa uz tesim.Ale bude este snehu?

    #71255
    mirolc
    Účastník (Participant)

    A ako je tam s barom a cenou ubytovania? Takisto ako v Tureckej? A ten sneh?

    #71256
    Monty
    Účastník (Participant)

    Podľa informácii Horskej služby je snehu na lyžovačku dosť. Čo sa týka ubytovania 450Sk polpenzia + ubytovanie + vlek. Bar bude vybavený podľa potreby. Pivo, fernet, slivovica, tequila, nealko.

    #71257
    Vierka
    Účastník (Participant)

    😘 😀 😘 Nevieme sa už dočkať !! Tešíme sa na všetkých!! Aj to vybavenie baru je lákavé, to ma zas bude bolieť hlava!!! ☹️

    #71258
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Monty čo lyžovačku??? zadrieme gumy 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 92 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri