Connect with us

Exebatovica – Salašnícka guma

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Salašnícka guma

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 92 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71199
    Monty
    Účastník (Participant)

    Takže. Podľa posledných informácii je cca 60 cm snehu. Je zima tak sa zasnežuje. Kto si chce pozrieť kde pôjde: http://www.skiturecká.sk Komu sa nebude chcieť lyžovať, kĺzať a inak drať r.ť 😁 môže si ísť kosti vyhriať do sauny alebo zaplávať do hotela ALTENBERG na Starých Horách. http://www.altenberg.sk. Pre približnú orientáciu kde to je: Trasa BB – Donovaly, v Starých Horách odbočka smer Turecká.

    … pojdme se napít ….. 😁

    #71200
    sorentto
    Účastník (Participant)

    Monty nazdar, mrzi ma, ze som sa ti uz dvakrat slubil a neprisiel. Ako sa vravi do tretice vsetko dobre, len daj vediet, ci je vybaveny aj parking pre masiny – ak ano, rataj so mnou a mojim Varaderom 😉

    #71201
    Monty
    Účastník (Participant)

    sorentto Je vybavený aj parking. V čom dovezieš Varadero? 😀 😀 😀

    #71202
    sorentto
    Účastník (Participant)

    monty: Nechaj sa prekvapkat! 😁

    #71203
    doctor
    Účastník (Participant)

    Banda teste sa teraz som zohnal dusu a kazdeho porazim.Tak uz sa mi teraz zbierajte na paradnu vyhru.Staci poriadna stripterka.

    Dakujem!

    #71204
    Monty
    Účastník (Participant)

    doctor Neteš sa. Aj ja budem mať vlastnú gumu. Len kto bude vysádzať na jar stromčeky ? 😀

    Keď tadiaľ prebehneme bude to ako víchrica v Tatrách 😁 😁 😁

    #71205
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Monty svoju vlastnú gumu?? 😁 … tým si chcel povedať, že každý správny chlap si má doniesť gumu zo sebou?? 😀

    #71206
    andoo
    Účastník (Participant)

    chalani uz sa fakt tesim. zoberiem si koleso z ninje. nech tam ten sneh vydrží 🙂

    #71207
    pogicko
    Účastník (Participant)

    cbr900

    naco tyyyy zas mysliis…..ty puk…koska na kosku nie heehe 😀 😛 😀

    #71208
    pogicko
    Účastník (Participant)

    mozno ked dozijem a snah odkydam pojdem…

    #71209
    pogicko
    Účastník (Participant)

    tu mate mapku…

    [linka]

    #71210
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Raz mi jeden šikovný mechanik z bernolákova po výmene zadnej na mojom bývalom Dominatorovi povedal. CHLAPE DUŠU NEZAHADZUJ EŠTE SA TI MOŽE HODIŤ, takže páni a dámy ja to nielenže nafúknem ale to aj vyhrám, pretože zatiaľ čo vy sa budete so svojimi tlstými vianočnými zadkami budete ledva smýkať dole mňa môj psí trojzáprah potiahne aj do kopca. 😁 Weimarska trojka (Amisko, Jezzy a Salha) veddená tatom AMISOM sa hlási a teší sa ako Vám to do kopca natrie. Mimochodom moja rodinka sa rozrástla o ďaľšiu dušu Salhu, takže my štyria sa dostavíme. Salha mala skončiť v útulku no uznajte mohol som také niečo dopustiť?

    #71211
    andoo
    Účastník (Participant)

    AMIS tesime na teba a tvoju rodinu 🙂

    #71212
    senior
    Účastník (Participant)

    No hej, ale ja už gumu nepoužívam… 😕

    #71213
    Monty
    Účastník (Participant)

    senior 😀 Nie je guma ako guma. 😁 😁 😁

    ALL: Teším sa na Vás a modlím sa za sneh. 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 92 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri