Connect with us

Exebatovica – Salašnícka guma

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Salašnícka guma

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 92 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71259
    Monty
    Účastník (Participant)

    cbr 900 Je možné aj lyžovať . Ešte je sneh. To či zoderieš gumu nechám na Teba 😁 😁 😁 Podľa toho čo budeš robiť v noci. 😁 😁 😁

    #71260
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Monty ja sa budem šmýkať nonstop 😀 … možno už od 7 večer pôjdem na fleku celým víkendom 😁

    #71261
    doctor
    Účastník (Participant)

    cbr900 – kamos uzi si tu zabavu a vsetko co k tomu patri lebo ked dojdem ja ti odtrhnem gule.Kam do prdele si ma to poslal?Som preklial celu Bratislavu asi 100 krat.Keby si ich dal urobit hoci kde na svete, poslal UPS to vide menej ako benzin ktory som minul na tych fasa bratislavskych paradne oznacenych uliciach.

    #71262
    cbr900
    Účastník (Participant)

    doctor 🤐 🤐 🤐 ☹️ beriem si proti tebe suspenzor 😀 … neboj, vyriešime to dáko…. ja som nevedel, že že máte tam na západe neoznačené ulice 😀

    #71263
    klasik
    Účastník (Participant)

    😟 musím s poľutovaním oznámiť že kvôli služobným povinnostiam sa nedostavím, a keďže som mal doviesť aj MartineR-ovcov tak ani oni, bude mi smutno a v práci si na vás spomeniem 😠

    tak nech vám to vyjde ….. kone vóóóóz

    …….komu som sľúbil ožieračku vynahradím v najbližšom možnom termíne 🙂

    #71264
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    klasik idem s tebu 🙂

    #71265
    doctor
    Účastník (Participant)

    cbr – mi sa bavime o Bratislave a to je kapitola sama o sebe.

    #71266
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    bol super aj tu kratku chvilku co som tam bol a je mi luto ze som musel odist asi viem ako je vam teraz… 😁

    Monty tak dufam ze uz chystas aj dalsiu akciu dalsi datum atd ucast povinna jaRRo 😉

    #71267
    doctor
    Účastník (Participant)

    jaRRo – fakt skoda ze si neostal.Mohli sme zazit zabavi este viac.

    #71268
    Lucija
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    tak sme všetci traja šťastne dorazili domov. A doma zase pre zmenu dorážame rum. 😁

    Bolo super, výborne sme sa zabavili a na počudovanie aj oddýchli. Vrelá vďaka Montymu za zvládnutú akciu, ubytovanie a celková úroveň tohoto zrazu nás veľmi ale naozaj veľmi ohúrili, sme nadmieru spokojní. 🙂 A ja duplovane-pohár sa už ligoce v obývačke, cigary mi skoro zabavil otec, ale som ich ustrážila. A tí čo neboli možu ľutovať, lebo nemali takú super zábavu, diskotéku, neobsluhovala ich veľmi milá obsluha a nejedli také super mňamky ako my! A ani sa neválali po zemi v spoločenskej miestnosti, že Doctor??? 😁 😁 😁 A tak isto neochutnali ani megaslamkovú transfúziu fernetu pod doctorským dohľadom. 😛 Nabudúce berieme okrem Viky aj náhradné struny pre majstra Šaniho.

    Takže to zhrniem ešte raz – klobúk dole pred touto vydarenou akciou. 😉

    PS: Temný, tričko už mááááááááááám 😛 😀

    #71269
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    veľmi skvelý víkendík to bol 😁 naozaj klobúk dole Monty….tvoje akcie nemajú chyby 😁

    #71270
    Vierka
    Účastník (Participant)

    No aj my sme už dorazili domov, s kratšou zastávkou na Donovaloch. Tie snehové správy nekecajú, naozaj tam bola super lyžovačka, keďže kvôli mojej sobotňajšej indispozícii ( konkrétne poopičný stav ) sme sa nezúčastnili úžasných gumových pretekov. Ďakujeme všetkým zúčastneným, a hlavne organizátorovi Montymu, ktorému prináležia slávnostné fanfáry za skvelú akciu. 😘 😘 😘 všetkým !!!!

    #71271
    cbr900
    Účastník (Participant)

    … takže Monty…. ako si nás už nie raz prekvapil svojimi akciami, musíme uznať, že aj táto sa ti vydarila….super zorganizovaná 🙂 , bolo tam všetko, čo má byť… aj ked sme toho veľa nenaspali ale po víkende sme sa cítili oddýchnutí…. ďakujeme všetkým zúčastneným hovadám, čo podporili akciu… dobre nám to padlo, opať po zime sa s vami stretnúť a stráviť aspon pár spoločných chvíľ….

    … pre zúčastnených: menšia porucha auta…. prerazené tesnenie na bloku, takže to bolo už len na odťah (2 hod) cesta domov… doctor dík za Pumin odvoz domov…máš to u mňa 😉

    … nájomníci izby č. 1 😀 …. cbrovci alias pumovci

    #71272
    puma
    Účastník (Participant)

    cbr900 😘 😘 😘 … ešte raz ďakujem za viac ako veľa …

    Monty, akcia sa ti vydarila! … fakt super organizácia, tiež prostredie a o raňajšom chlebíku ani nehovorím 😁 … Vďaka 😘

    #71273
    puma
    Účastník (Participant)

    jaRRo … rada som ťa spoznala, dúfam, že na ďalšej akcii sa zdržíš dlhšie ..

    doctor .. vidím, že si sem niečo popísal, takže cesta domov, bola úspešná 😁 ..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 92 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri