Connect with us

Exebatovica – Tajovská guľášovica

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Tajovská guľášovica

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68455
    Monty
    Účastník (Participant)

    Dáva sa na známosť, že v dňoch 1. ? 3. 9.2006 sa uskutoční historicky prvá TAJOVSKÁ GULÁŠOVICA. Akcia sa uskutoční na Tajove pri Banskej Bystrici v hotely LESÁK. Ubytko si je možné rezervovať 048 / 4197222 alebo u mňa t.j. organizátorského hovada Montyho.

    Všetci ste vítaní. Celá akcia sa bude niesť v duchu hesla : Hovada všetkých krajín, spojme sa!

    Povinná výbava: dobrá nálada, alkahól všetkých značiek, hudobné nástroje všetkých typov, dobré hlasivky.

    #68456
    andoo
    Účastník (Participant)

    hmm mozno ze by som zavital..

    #68457
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Monty, tak na tvoj guláš sa hlásim 😛 a prosím reserve ubytko pre dve hovadá 😀

    #68458
    evicka
    Účastník (Participant)

    🙂 🙂 🙂 Monty aj my pojdeme nahodou okolo jednu izbu pre dvoch 🙂 🙂 🙂 a zoznam, co treba priniestEvicka 🙄 🙄 🙄 Vladko 😎 😎 a Cute 🙂 🙂 teda Radka 🙂 🙂 🙂

    #68459
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Tak si to užite hovadká,

    budem na vás myslieť.Neprídem, lebo budem na moto v chorvátsku 😁 😉

    #68460
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    kedze to mam par kopcov od domu a ak ma dovtedy nezrazi kamion hlasim ucast 🙂 😁

    #68461
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    tak pre zmenu mam volno a nie moto 😟 nahovorim dakoho a budem ladvinka dufam tesim sa

    #68462
    puma
    Účastník (Participant)

    jaRRo .. byť ľadvinka nie je až také zlé :o))) .. môžeš po ceste vykrikovať po ľuďoch, vyhadzovať odpadky a kopať do okoloidúcich áut … 😁

    #68463
    Lanie
    Účastník (Participant)

    puma: no a zabudla si na cyklistov 😀

    #68464
    Dusan1
    Účastník (Participant)

    😟 🙂 😉

    #68465
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    puma,Lanie: presne tak..cyklistov chytat za zadky 😛 😀

    #68466
    puma
    Účastník (Participant)

    blueeyes Lanie .. keď nechcem sa tu veľmi vytŕčať, ale ja som tiež cyklista :o)) .. teda až do nehody… pred amazonkovicou tesne som ukončovala pn … zatiaľ nemám porobený bicykel, ale aj to bude…

    #68467
    Lanie
    Účastník (Participant)

    puma ale vsak na peknych cyklistov a cyklistky 😉 sa piska…tym sa nerobi zle 😎 ….ehm ale uz sme od temy, takze ukazes sa aj na gulasovici? 😁

    #68468
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    puma ty budes nieaka drsna? 😁

    #68469
    puma
    Účastník (Participant)

    Lanie … keď pískanie z prilby veľmi nepočuť 😀 … noo, počula som samé pozitíva na Montyho akcie, takže je to veľké lákadlo… moja účasť však do veľkej miery závisí od cbr900, takže …. ??? …. uvidíme 😉

    jaRRo ja??? a drsná??? no nežartuj! :o)) milšie a pokojnejšie stvorenie si ešte nestretol 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri