Connect with us

Exebatovica – Tajovská guľášovica

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Tajovská guľášovica

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68530
    sanria
    Účastník (Participant)

    I ja sa pridavam s pozdravom a podakovanim za skvelu akciu. Boli sme tam so Sedom len par hodin v pia i v so (dive selmy doma treba obcas i krmit…), ale vladla tam prijemna atmosfera a som rada, ze sme spoznali nových ludi. Dufam, ze sa opat stretneme. 😘

    #68531
    Monty
    Účastník (Participant)

    Všetkým vám ďakujem za účasť 🙂 .Boli ste ako obyčajne fantastický. 😉 Na budúcu akciu povinná výbava obedár.

    ….Pojdme se napíííít ….. 🙄 🙄

    Tie Fernetové vlny boli úžasné. lepšie ako pri mori. 😁

    #68532
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ako citam ma co lutovat.Bohuzial som sa tesil na kezdeho len mi to trochu nevyslo.V piatok som mal dennu a v sobotu nocnu tak bohuzial mi to nevyslo.Bol som aj trochu este nachladnuty.Viem ze ma to neospravedlnuje ale nabuduce mi to dufam vide.

    Monty lutujem ze som neochutnal ten gulas.

    #68533
    cbr900
    Účastník (Participant)

    wewe vidím, že už nemusím vysvetľovať…puma ma doplnila… (zvykneme sa 😀 )…. tá reakcia bola brutalistická 😁

    #68534
    evicka
    Účastník (Participant)

    😀 😀 😀 Lucija,neplač,veď niekto musí aj pracovať,aby sme my ostatní mali za čo piť 😀 😀 😀 nabudúce ja volám naschledanou… 🙄 😁 Monty, keby len fernetové vlny, ale to počasie ako bolo pekne, to nám aj dovolenkujúci mohli závidieť 🙄 🙄 🙄 No doctor lutuj, lebo ten guláš písal 😁 😁 mňam,mňam… 🙂 🙂 🙂

    #68535
    Casperr
    Účastník (Participant)

    Amis – thank you 😁 Dobry zlepsovak nalady ze ? 😀 Ak vydrzis do konca, tak klobuk dolu 😎

    wewe – nedaj sa, ti dvaja si s teba robia srandicky a ti si bola hore len kvoli nim, aby si ich ukecala prenocovat. Vidis to, za dobrotu na zobrotu 😁

    Monty – fernetove vlny 😁 tak to bol celu noc priliv 😀

    #68536
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Casperr aké srandičky ?? 😁 to sa stalo naozaj… a čo sa týka wewinho ukecávania, bola chvíľa, kedy by nás už aj zlomila 😁 … nechcelo sa nám ísť preč

    #68537
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Casper zabijem Ťa, ☹️ , vydržal som do 110543 , ale čosi osobnej štatistiky. Po každom tristom thank you sa tomu malému zamračilo obočie, pri každom stodvadsiatom thankyou sa zborovo nadýchli, možno to zapnem aj dnes nech to para tlačí, už aj psy mi doma hovoria thank you po včerajšku 🙂

    #68538
    Vierka
    Účastník (Participant)

    Ja som sa az teraz spamatala z tejto supeer akcie 🙄 🙄 . Az teraz, ked som vyhrala obesenca, som si uvedomila, ako tam bolo fajn 😁 😁 . To je ta gamblerska vasen, asi by som sa mala liecit ☹️ ☹️ .Dakujem vsetkym, ktori prispeli k perfektnej atmosfere: napriklad Montymu, Pedrosovi, Evickovcom, Sanimu, Coolermanovcom, Arlenovcom, Molovi, Wazbitchovi, WeWeovcom, a a a vlastne vseeetkyyyym, co tam boli, lebo keby chybal co len jediny clovek, ze Casperr, tak by to nebolo ono, vsak Pumovci ???? Dakovacka 😁 a klanacka 😉

    #68539
    puma
    Účastník (Participant)

    Casperr my a robiť si srandu??? čosi!! 😁 😁 😁

    Vierka 😁 štatistiku si zvládla 😉 … a ĎAKUJEM , že sme aspoň raz „pumovci“ 😘 😁 😁

    #68540
    puma
    Účastník (Participant)

    doctor .. prídem ti poutierať slzičky?? 😁 😁 😘

    #68541
    wewe
    Účastník (Participant)

    Casperr teda to bola ale makačka a aj tak nič išli do mrazivej noci a riskovali svoj holý život 😁 😁 ale urobím to aj nabudúce 😁 cbr900 nabudúce dlhšie aj ked vlastne som to vydržala kratšie ako vy a nestihla som sa ani rozlúčiť 😟 Vierka dakujem tie vtipi boli fajn a dakujem aj za weweovcov 😀 AMIS Casperr stále nerozumiem čo ste mali vydržať do konca vysvetlí mi to tu niekto? 😕 😟 Monty tiež dakujem za super akciu

    #68542
    Casperr
    Účastník (Participant)

    CBR and Šelma – tak tak ako pises Puma, vy a srandu ??? Kdeze !! Vsimol som si, ze vy ste taky tichy, zakriknuty 😀 slovko nepoviete, nezasmejete sa 😁 😁 😁 Ale nie, boli ste zlaty 🙂

    Vierka – tak tak Vierka, dakujem za vtipy, ktore si chrlila ako sedemhlavy drak ohen 😁 PS: gratulujem a klaniam sa za 1. miesto v obesencovy. Som ta chcel dobehnut, len ked som 5 minut hadal slovicko TOPVAR, uvedomil som si, ze nato nemam 😀

    AMIS – dobry postreh, to som necakal 🙂 Len pozor na psykov, pride zlodej a namiesto HAF, HAF, mu budu THANK YOU 😁

    wewe – hej skoro sa ti pumovcov podarilo zlomit 😉 Ozaj vysvetlim ti tu vec THANK YOU. Staci ak kliknes na tento odkaz a das play: [linka] Len potom ma AMIS dvojnasobne zabije, ked pride po teba domov a ty: este som len na 12 554, pockaj…. 😁

    #68543
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Vierka že PUMOVCI?? 😀 😁 😁 … si ma rozosmiala … ale to je úplne jedno…každý vie o kom je reč…

    Casperr my tichí, zakríknutí?? ale kdeže, to sa ti len zdalo…to by ti niektoré akcie mohli rozprávať…hlavne exebatovice 😀

    wewe tým sa vôbec netráp, či dlhšie alebo kratšie…sme radi, že si tam vôbec bola a bavila sa s nami 😉

    doctor …nadväzujem na našu tému…prídem, zahráme si hokej, prehráš a Puma ti poutiera slzičky 😀 😁 😁

    AMIS čo k tomu dodať? THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU 😀 😁 😁

    #68544
    Casperr
    Účastník (Participant)

    CBR900 jasne, myslel som to zo srandy, ved vy ste opak toho co som pisal 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri