Connect with us

Exebatovica – Tajovská guľášovica

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Tajovská guľášovica

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68500
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Neviete náhodou niekto kolko stojí ubytko? 😎

    #68501
    kuky
    Účastník (Participant)

    kto vlastne vsetko ide na tu gulasovicu?ako ratam,tak som vas naratal asi piatich,co idu urcite….ja s pitbulkou stale rozmyslame,ci ist ,alebo nie…uvidime podla toho kto pojde….AMIS ubytko tam je v chatkach a na hoteli…noc na izbe je tusim okolo 400 na noc…my sme mali 6miestnu chatku a ta nas stala na dve noci okolo 3200,ale uz si to presne nepamatam.ak to chces vediet presne zavolaj montymu…….

    #68502
    Casperr
    Účastník (Participant)

    Caute, ja idem, tak dufam ze tam pridete viacery 🙂

    #68503
    Sani
    Účastník (Participant)

    Tešíme. 🙂

    #68504
    wazbitch
    Účastník (Participant)

    halo

    kto pojde so mnou cez sklene?

    #68505
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    wazbitch v sklenom budem celý budúci týždeň, ale bez motorky 😠 budem tam na služobke dobehni kuken ak budeš mať čas

    #68506
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ALL … takže sme asi prví, ktorí píšu … aj ked sme to s PUMOU vôbec neplánovali (rodinná svadba) a noc predtým sme vôbec nespali, predsa nám to nedalo a aj ked na chvíľu dobehli sme pokrstiť prvú Tajovskú guľášovicu 😀 … ako sa aj trochu očakával z povodnej chvíľkovej záležitosti sa to predĺžilo na skorú rannú hodinu 😁 to ste nás potom nevideli odchádzať…pri nás nezvyk, lebo z akcií odchádzame medzi poslednými, sme tentokrát zobrali žezlo do rúk my…nič príjemné, ked ľudia na ktorých sa tak strašne tešíte, sa bavia a vy musíte takú partiu opustiť…a k tomu do studenej noci…ale zo srdca im prajete,aby im akcia vyšla….napriek tomu, že sme tam strávili asi 6-7 hodín, sme radi, že sa sa vôbec zastavili….

    Puma mrzí ma tá zima, čo nám cestou bola ale som rád, že bývaš tak blízko k BB 😀 … kurevsky som vymrzol, nevyspatý, ale s krásnym pocitom 😉 … ďakujem Ti 😘

    Šani a Vierka ozvite sa, okolo tej akcii v RS … 😎

    wewe ďakujeme za ponúknuté noclah a tvoje spontánne reakcie 😀

    ALL vlastne ďakujeme všetkým čo tam boli, čo sa tam ešte len chystajú…boli ste super…

    dávajte si pozor a ako vidím, počasie vám aj dnes praje….

    Odchádzam na svadbu….. Poooojďme se napíííííííít, pooooojďme se napíííííííííííííít 😀 😁 😁

    #68507
    pedros
    Účastník (Participant)

    I napriek tomu, že sme museli v piatok odísť, prežili sme superský piatkový večer a sobotu v spoločnosti super priateľov. Monty ďakujeme za super organizáciu tejto akcie, iba ma mrzí, že som neochutnal tvoj guláš, a tááááák som sa naň tešil. Dúfam na budúce.

    MartineR a Ivka, vy ste kde zamrzli? Chýbali ste nám.

    cbr900 a Puma sme veľmi radi že ste sa predsa prišli pozrieť. Dúfam, že z tej spiatočnej cesty nikto z vás neochorel. Som rád, že ste v poriadku prišli domov.

    Pozdravujem všetky HOVADA a čoskoro na videnie.

    V galérii je zopár foto.

    Čautééééé

    #68508
    jawarullez
    Účastník (Participant)

    Dalo sa sice iba na jeden den ale som rad ze som vas tam stretol…. a gulas bol supeeeer 🙂 😉

    #68509
    evicka
    Účastník (Participant)

    😀 😀 😀 prídávam pochvalu Montymu 😁 bolo fajn do rána bieleho sme žili pili a mysleli na tých ,co blúdia po CHORVÁTSKU, 😠 na tých, čo neprišli, lebo im nevyšiel krok, 😛 😛 zvlášť na Amazonku a Oskara doniesla som Ti napálené cd a aj som ho doniesla domov 🙄 😠 chýbali ste nám ,nemal nám kto prečítať jedálny lístok podfarbený gitarou 😘 😘 uzdravte sa všetci a ja vymyslííím nejakúú párty v pižamách, len ešte mám véééla pracovných povinností a potom sa uvidí 😁 😁

    #68510
    evicka
    Účastník (Participant)

    😛 😛 😛 guláš písal,a hasiace prístroje vedia svoje 🙂 a preto za štyri padesát koksso 😛 😛

    #68511
    Sani
    Účastník (Participant)

    Opakoval by som už povedané. Monty, ďakujeme za zorganizovanie, ostatní – veď viete.

    Idem aj ja pridať zopár foto, možno dakoho potešia.

    #68512
    Sani
    Účastník (Participant)

    Pekných zážitkov bolo veľa, ale nedá mi jeden postreh nespomenúť:

    Pedros, to, že si atom išiel v piatok od Bystrice do Bratislavy po moto, aby sa obratom vrátil ku Bystrici a pojazdil si , to o niečom svedčí. 🙂

    #68513
    andoo
    Účastník (Participant)

    no vidim ze ste sa bavili, skoda ze som nemohol prist aj ja 😠

    #68514
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Pedros aj ked som to mal trochu dalej ako Puma, bohužiaľ všetky moje bacily prešli pred akciou na Pumu a zima cestou si priniesla svoje… ale nič to na tom nemení, sme radi, že sme sa tam zastavili, zabavili sa a strávili super večer… My sa dáme dokopy aby sme čoskoro boli fit 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri