Connect with us

Exebatovica – Tajovská guľášovica

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Tajovská guľášovica

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68515
    crazyman
    Účastník (Participant)

    bolo supééééééér,chýbajúci nech ľutujú 🙂 papuče za……….

    Monty: na budúce ak treba tak pomôžem napíš

    #68516
    andoo
    Účastník (Participant)

    predpokladam ze tie papuce boli za 4,50 😁

    #68517
    crazyman
    Účastník (Participant)

    samo ale inflácia stúpa kto vie za čo budú o rok

    #68518
    amazonka
    Účastník (Participant)

    Vážne ma moja neúčasť mrzí a plačem do duchen horké slzy 😠 😠 😠 😠 ale sľubujem, že to bola posledná absencia. 🙂

    Oskar pracoval a ja som bola hopsať na koníkoch 😛 /motorka odmietla poslušnosť/ a pri tej jazde som si spomenula na našu hymnu : 😀 😀 😀 😀 😀

    #68519
    evicka
    Účastník (Participant)

    🙂 😀 😁 😁 😁 😀 🙂 do skorého videnia 😉 😉

    #68520
    Casperr
    Účastník (Participant)

    Zdravim !!! Dikes Monty, dobre si to „zorgazmizoval“ 😁 Gulas bol mnam mnam, len keby ho kuchary taky horucy nenavarili 🙂 Spoznal som vela fajnovych ludi ( nemyslim fajnovych ako fajnovky 😉 ). Caute All, dufam ze sa este uvidime, tesim sa. Mavam na vas uterakom 😁

    #68521
    Casperr
    Účastník (Participant)

    Podakovanie:

    – skopirujte tento odkaz do prehladavaca a zapnite repro 🙂

    [linka]

    #68522
    wewe
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci som rada, že som vás videla aj ked nie všetkých,. tak isto, že som spoznala aj nových piatok bol super a sobota tiež a ja sa teším na další zraz. cbr 900 noclach je samozrejmosť hladných nakrm, holých obleč a pocestných ubytuj 😁 nie no aspon sa tak hovorí aj ked nerozumiem čo si myslel tými spontánnimi reakciami 🙂 ale to mi dúfam povieš a puma rada som ta videla a všetkých awj ubytko bolo najsamlepšie 😎 😁 😁 😁

    #68523
    raptor
    Účastník (Participant)

    pokial to neboli spontanne erekcie je to vsetko ok :75:

    #68524
    evicka
    Účastník (Participant)

    😛 😛 😛 tak sa máva uterákom,aj Vladko by sa mal čo učiť 😀 😀 😀

    #68525
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Tak ja už som na 34568 Thank you a uje…… sa tu poriadne. Bol to pekný trip a dúfam, že vás niekoho aspoň na Komoči stretnem, tam sa totiž chystáme v piontek 😁 vraj na nej má byť nejaký dlhý výjazd. Casper zabijem Ťa teraz aby som čakal na koniec 😠 , má to vôbec koniec 😕 . Mimochodom Amis a syn s.r.o. sú tu na mňa nasratí, že sme ich nevzali chlastať a veselo mi tu odchrbta prdia napreskačku, ktovie čo to u mami pojedli 😟

    #68526
    Lucija
    Účastník (Participant)

    a ja v práci… 😠 😠 😠

    #68527
    puma
    Účastník (Participant)

    Monty … posielam 😘 za zorganizovanie stretnutia hovád …

    ALL som šťastná, že som sa s vami mohla opäť stretnúť, dodáva mi to veľa chuti do života :o))

    #68528
    puma
    Účastník (Participant)

    wewe ďakujem ešte raz za ponúknuté ubytovanie, bohužiaľ sme ho nemohli prijať … čas hrá niekedy proti nám.. Bola si hrozne zlatá – taká prispatučká … som sa nevedela dosmiať na tvojich reakciách 😁 „tati… teda Pedros..“

    Pedros … sedieť pri tebe bolo ako za odmenu – texty síce nevieš na jednotku, ale s gitarou to umíš :o))

    #68529
    mustafa
    Účastník (Participant)

    tak vás všetkých pozdravujem. som rád že som stretol toľko nových fajn ľudí. monty:chválim ťa za organizáciu aj za guľáš. rád vás všetkých znova stretnem 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri