Connect with us

Exebatovica – Tajovská guľášovica

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Exebatovica – Tajovská guľášovica

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 90 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68485
    cbr900
    Účastník (Participant)

    puma 😀 😁 … „ty si mooooooja !! 😁

    #68486
    doctor
    Účastník (Participant)

    jaRRo to ani zo srandy nehovor.Ani ja tam nebudem dva dni ale aspon jeden tam s nami vydrzis.Ale podmienkja je aby sme sa dohodli kedy to bude aby sme sa zase neminuli.

    #68487
    wewe
    Účastník (Participant)

    Dúfam, že sa mi podarí príst rada vás uvidím puma a cbr 900 dakujem pomohli ste mi 😉 😉 😉 pozrela som si hotel lesák je tuctovo vybavený, biliard, šípky, TV,sauna, fitness, solarko to sa mi páči aj ked ešte neviem ako sa tam dostanem 😕 ale prídem na sto percent aj pešo alebo s ruksakom na chrbte stopom 😀 😀

    #68488
    cbr900
    Účastník (Participant)

    doctor vy ste sa dáko rýchlo pobalili 😁 .. ani som sme sa nerozlúčili 😠 … pozdrav polovičku

    #68489
    cbr900
    Účastník (Participant)

    wewe ja som v tomto nevinne 😁 … a za tabletku sa neďakuje, hlavne že pomohla 😉

    #68490
    wewe
    Účastník (Participant)

    cbr900 ja viem aj tak dakujem 🙂 škoda, že tam neprídete

    #68491
    dedko
    Účastník (Participant)

    a mohol by som aj ja doraziť?

    #68492
    cbr900
    Účastník (Participant)

    počuj dedko … tu sa také veci nepýtajú… tvoja účasť je povinná 😀 … ak budeš mať čas a chuť, kľudne dobehni…samozrejme, že si vítaný… 😎

    #68493
    puma
    Účastník (Participant)

    wewe .. 😉 … mrzí ma, že tam nebudeme, ale „nie je koniec všetkých dní“ .. tak nejako to môj kamoš hovorí :o)

    #68494
    Monty
    Účastník (Participant)

    Plán cesty na Tajovskú gulášovicu.

    Zo smeru od Zvolena aj Martina:

    Po hlavnej na mosty a tam je smerová tabuľa TAJOV . Ďalej kruhový objazd pri Lídli smer Tajov po hlavnej a na prvej Y križovatke je už označenie hotela 8 km / tabuľa 2x1m žltý medveď / , stále po hlavnej do dediny Tajov. V dedine je označenie na Y križovatke za mostom. smer Kordíky po cca 2 km za penziónmi je odbočka do ľava /označenie hotela/ do kopca cca 2 km.

    V prípade dotazov Monty 0905495687

    #68495
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Ak dovtedy nebudu tanky padat, tak sa od piatka vidime … 🙂

    #68496
    cbr900
    Účastník (Participant)

    MartineR toto bude prvá akcia bez nás…. 😠 … dúfam, že aj POSLEDNÁ 😁 … veľmi si na nových susedov nezvykajte, lebo nabudúce spíme pri vás my 😀

    #68497
    wewe
    Účastník (Participant)

    A náhodou nejde niekto z Bratislavy, že by ma zobral ?

    #68498
    pogicko
    Účastník (Participant)

    tak to vyzera ze pojdem i ja..hem no tak hadam mi to tentokrat vinde..a uvidim vas 🙂 😁

    #68499
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ja asi prídem , už mám konečne hotovú moto 😁 a na WEWE sa teším ako bude na Zlatých stopovať 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 90 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri