Connect with us

Hlasovanie za zrušenie registrácie Mlhosa

Domov Diskusné Fóra Ring Hlasovanie za zrušenie registrácie Mlhosa

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 107 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96065
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    LHK (el-ha-ka)

    #96067
    kamkoxx
    Účastník (Participant)

    To co je za blba tema? V žiadnom prípade nesúhlasím so zrusením registracie Miloša.

    #96069
    raptor
    Účastník (Participant)

    Mlhoš ono je to asi tak že ty potrebuješ túto spoločnosť viac ako táto spoločnosť potrebuje teba

    ak v tejto spoločnosti (zasa raz) naseriaš primnoho ludí svojím trollovaním tak hľadaj chybu v sebe a nie vo Fridrichovych citatoch o ješitnosti..

    mishko to napisal dobre, rusit registraciu nie je dobre riesenie, ignore list je daleko elegantnejsie a prijemnejsie riesenie

    #96071
    egres2
    Účastník (Participant)

    Ak kopriva nemá koho prhliť tak je v p**i.

    #96073
    vipper1
    Účastník (Participant)

    Kopriva sa má, ked neprhli.

    #96076
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Raptor nemusis 10 staci uviest jeden dovod preco by som ja  mal niekoho z tejto spolocnosti potrebovat ?
    co mi dala tato spolocnost okrem urazok nadavok a dristania? nic 
    bavim sa uz iba s normalnymi ludmi idiotov ignorujem

    #96078
    raptor
    Účastník (Participant)

    Mlhos – napisal ti to uz egres s tou zihlavou.. zihlava ked nema koho prhlit tak je iba za zelenu burinu ktora sa nicim neodlisuje od ostatnych zelenych burin

    jeden dovod (a podla mna najhlavnejsi) je ten ze chces byt stredobodom pozornosti… v tvojom pripade asi za kazdu cenu

    si typicky troll ktory je bez ludi ktorych nasiera nicim… neber to ako urazku, je to iba moj sukromny dojem.. mozem sa mylit

    #96079
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Kazdy motorkar sa snazi byt stredobodom pozornosti  

     a ked je niekto samonasieraci a nasiera ho vsetko co okolo seba vidi tak za to si moze on sam kludne moze ist k lekarovi pre nieco na ukludnenie obzvlastnym prikladom samonasierania su penzisti 

    #96082
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    #96083
    kingston
    Účastník (Participant)

    Dobre rano,

     do tejto debaty sa nezapajam ale veta z posledneho Mlhosovho prispevku ma k tomu doviedla:

    Kazdy motorkar sa snazi byt stredobodom pozornosti

    Asi som výnimka.

    Ja sa o to nesnažím, alebo nie som motorkár.

    #96085
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Nie si pchas sa na semaforoch dopredu a prekracujes povolenu rychlost cize uputavas na seba pozornost aj ked mozno si to nechces priznat

    #96087
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Narodil som sa bez opýtania či chcem žiť a bez opýtania aj zomriem. Tak ma nechajte žiť, tak ako ja chcem…nie som na svete preto, aby som bol taký ako si iní želajú! A keď ma nemáš rád, napíš všetko čo sa ti na mne nepáči na kúsok papiera a pomaličky si ho hlboko strč do análneho otvoru, pretože ma to vobec,aleže vobec nazaujíma…. 👍

    #96089
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Kinston to sa teda nepatrí!!:: 😛 😠 pchas sa na semaforoch dopredu a prekracujes povolenu rychlost !!!
    to móžeme len my praví motor kári srdcom a dušou 👍 🙂 a nie ožrani a penzisti(rentieri) 👎 😟 mlhy aky paradny citát si vygugloval,,,aj to sa mosí vedieť,darmo,,,, géniuš 😛  😛 

    #96091
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ale bobos to zase otocil ako sa mu to hodi ak nemas papier nejaky ti poslem

    #96093
    kingston
    Účastník (Participant)

    Kua Mlhos odhalil si ma, uz nezatlkam. A teraz si mozem ist hodit slucku 😶 .
    Esteze nemam psa lebo by sa teraz stal z neho bezdomovec  😠 .

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 107 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri