II. exebatovica
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › II. exebatovica
- Toto téma obsahuje 291 odpovedí, 60 hlasov, a bola naposledny upravená pred 20 rokmi od
jaRRo.
-
AutorPríspevky
-
7. júna 2006 o 4:37 #66062
kxbibo
Účastník (Participant)No ak by niekto šiel tú enduro trasu to by som sa rád pripojil, také môžem. A hlavne pôjde Wazbitch lebo už v sobotu v Žarnovici mal provokačné reči. 😀 😀 😀
7. júna 2006 o 5:52 #66063milan3232
Účastník (Participant)Kedze mam problemy s dodrziavanim stravovacieho rezimu (musim jest v presny cas), mam otazku ohladom stravy.
Ranajky, obedy, vecere – ako to bude zabezpecene ak vobec, prip., mame sa postarat sami o seba (aby som vedel, ci si mam nabalit aj stravu). Diky.P.s. nieco na mna lezie, ale manzelka to nie je… dufam, ze to zazeniem, aj ked som uz 2 noci nespal…
7. júna 2006 o 7:49 #66064Stingi
Účastník (Participant)Takze je cas nieco napisat. Odchadzam z BA priblizne o 10:00, mozem sa aj prisposobit keby mal niekto zaujem ale malo by to byt doobeda. Pomotam sa trosku po tom nasom krasnom Slovensku a niekedy poobede (podvecer) som na Remate. Takze tak. A mozno si uz v piatok pozriem aj tu enduro skratku lebo v sobotu chcem ist na Sliac. Dufam ze pocasie je vybavene !
Ahojte !
7. júna 2006 o 7:53 #66065Stingi
Účastník (Participant)Chyba mi v texte ze odchadzam z BA v piatok priblizne o 10:00, len pre istotu. 😉
7. júna 2006 o 7:56 #66066egres2
Účastník (Participant)Asi prídem v sobotu doobeda a ked bude veľmi dobre a bude kde aj prespím. + 1dna
7. júna 2006 o 8:10 #66067milan3232
Účastník (Participant)Pokial budem zdravy, odchadzame z PK v piatok okolo 18:00
7. júna 2006 o 12:14 #66068Vidicon
Účastník (Participant)Ja budem pocas tohto vikendu robit iste pripravy na istu akciu, zial, nedali sa robit skor kvoli pocasiu, a tak to vyzera, ze sa nebudem moct kvoli tomu zucastnit 😠
7. júna 2006 o 20:06 #66069Sani
Účastník (Participant)Ahojte 😉
milan 3232, chata je naša, personál je ochotný, kým sú hostia (už bolo aj celú noc), uvariť, naliať, obslúžiť. Garantujem, že Ti spravia obed podľa výberu a ich zásob aj nadránom. Pozor, nemajú tam na predaj cigarety.V prípade krízy a v nie hlbokú noc, funguje nižšie ešte chata Poniklec (tiež dobre varia) a povyše je hotel (biliard, masér…)
Bufet na svahu s ohníkom bude v sobotu od 14,00 hod otvorený do vypitia nápojov (slúbili aj točiť Budvar), vyjedenia zásob (lángoše, placky, slaninka na opekanie a pod) , alebo odchodu hostí. Drevo na oheň už členovia organizačného výboru nachystali.
Odbočka na Rematu je dobre vyznačená medzi Ráztočnom a Handlovou, potom tunelom pod trať, pozor, na štrk a protiidúce autá v zákrutách, stále do kopca (vyznačené farebnými stužkami a na jedinej križovatke pod chatou Poniklec aj šípkou). Odbočka doľava na strážené parkovisko pod chatu Mladosť (prudko do kopca) je ľahko prehliadnuteľná. Kto si nevšimne šípku na parkovisko, otočí to po pár metroch pri zjazdovke.
Tešíme sa na Vás. Ak sú ešte nejaké dotazy, zajtra večer zodpovieme, ale v piatok predpoludním aj s Gorom a jeho gitarou štartujeme z Harmónie. 😁
7. júna 2006 o 21:52 #66070Stingi
Účastník (Participant)Sani, kedy je u vas predpoludnim ? Mozno by sme mohli ist kus cesty spolu a mozno aj celu…
8. júna 2006 o 6:04 #66071Lucija
Účastník (Participant)Budú aj nejaké menovky???
8. júna 2006 o 6:15 #66072Lucija
Účastník (Participant)Ešte sa chcem spýtať o koľkej je v so výjazd a o koľkej predpokladaný návrat…Bo v pi mám ešte pracovné povinnosti a môžem až v sobotu, aby som sa vedela zariadiť…Ak ide niekto v so cez PD, rada sa pridám… 🙂
8. júna 2006 o 8:13 #66073wazbitch
Účastník (Participant)Lucija, v sobotu sa stretavame o 12:30 na OMV v PD a o 13tej odchadzame do Zvolena. Tekze tam sa mozes pridat…
Sani, ako to spravime s vasim napojenim?? Alebo to v piatok doriesime?
Wazbitch
8. júna 2006 o 8:16 #66074Lucija
Účastník (Participant)OK…tak sa uvidíme tam…a kto tam na tej OMV všetko bude?
8. júna 2006 o 13:25 #66075MioK
Účastník (Participant)nop vyzerá to že sa tejto akcie nezúčastní tak sa dobre bavte aj bezo mňa…….. 😕
8. júna 2006 o 18:26 #66076xGABRIELAx
Účastník (Participant)SNAD sa tam widime…..
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
