Connect with us

motocykel.sk začína

Domov Diskusné Fóra Pre admina motocykel.sk začína

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 98 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72381
    andoo
    Účastník (Participant)

    Exe kua to je pruser. ja mam vsade registrovanu adresu andoo(z)exebat.sk a bude platna tyzden? blbee..

    #72382
    psik
    Účastník (Participant)

    eXeBaT : Tak toto beriem osobne ☹️ :

    Redakcia nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nestotožňuje.

    #72383
    santal007
    Účastník (Participant)

    charym no vsak mna…nie??? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😘

    #72384
    jybka
    Účastník (Participant)

    Je to super….. 🙂 🙂

    #72385
    charym
    Účastník (Participant)

    santal007 🙄 😘 😘

    #72386
    doctor
    Účastník (Participant)

    Zatial to vizera rozne.Uvidime ako to padne do ruk.

    #72387
    cucpo
    Účastník (Participant)

    No starsia verzia bola prehladnejsia dufam ze sa to zlepsi

    #72388
    ope
    Účastník (Participant)

    No opat nieco nove 😉

    #72389
    tref
    Účastník (Participant)

    Mne sa to paci.. fakt.. velmi pekna zmena 😉

    #72390
    raptor
    Účastník (Participant)

    Dobre teraz vazne skusim par pripomienok ktore skus brat ako konstruktivne

    1, neviem ako ostatnym ale velkost fontu mi pride mrnava

    2, na hlavnej stranke mas vpravo dole pomerne dost velky prazdny priestor, mohol by si tam umiestnit odkazy na posledne tri zalozene fotoalbumy (tak ako to bolo na starom exebate)

    3, chat, ale to si uz vlastne povedal ze poriesis

    4, cakal som ze bude moznost si upravit po sebe prispevok ak napr niekde spravim chybu alebo co .. a nebojim sa povedat … tak ako je to aj na motoride…. je to tak dobre

    5, roletkovy system bol podla mna lepsi a prehladnejsi ale beriem ze sa nemusi pacit kazdemu

    6, tie cisla (datumy atd) pri aktualnych diskusiach skus nejako prehladnejsie vyriesit, vyzera to tam jak okienko z burzy cennych papierov

    7, nepaci sa mi ze si zlucil clanky a bleskovky, bleskovka neni plnohodnotny clanok a clanok zas nie je bleskovka, ked je to teraz vsetko takto v kope tak uvodna stranka posobi vyprazdnene, … objektivne je na nej toho menej ako bolo na starom exebate

    #72391
    tref
    Účastník (Participant)

    Mne osobne sa velmi lubi ze vo fotoalbume je priamo hned diskusia.. je to podla mna lepsie, ako sa preklikavat 🙂

    #72392
    Dracik
    Účastník (Participant)

    Caute caute. paci sa mi tato nova tvar. je to super. aj grafika stoji za to. ale bude trosku smutno za exebatom… 😠 ale chvalim vsetkych, ktori sa na tomto diele podielali 🙂

    #72393
    Brano
    Účastník (Participant)

    Heh, caute na motocykli !

    mne sa stranka pacila aj predtym, a teraz sa mi paci este viac 🙂

    #72394
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    raptor

    1, počkám na ostatných ako sa vyjadria, mám rozlíšenie 1600px a nemám s tým problém

    2, počítaj aj s miestom na prípadnú reklamu, potom by sa to dosť roztiahlo

    3, chat doriešim, sľúbil som im to

    4, taká možnosť tu nebude, keď sa raz vyjadríš, stoj si za svojimi písmenami. Argument typu "oprava gramatiky" neberiem

    5, tiež si myslím, len v starších prehliadačoch ako som zistil to nepracovalo správne

    6, chcel som šetriť miestom pre prípad, že bude dlhší názov diskusie a väčší počet strán, aby to nehodilo na 2 riadky

    7, zlúčenie bolo pracnejšie, ako si len dokážeš predstaviť a vopred som si premyslel tento krok, aby som toho neoľutoval. Takto si myslím je v tom poriadok a nemusím riešiť situácie, kde hodiť text? Do článku? Alebo do bleskovky? A to iba v závislosti na jeho dĺžke?

    Ešte sa tu s tým pohrám, som príšerne náladový čo sa týka webu, aspoň sa nebudete nudiť 😁

    #72395
    tref
    Účastník (Participant)

    Admin, len teraz by si si mal zmenit nick na motocykel 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 98 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri