Connect with us

motocykel.sk začína

Domov Diskusné Fóra Pre admina motocykel.sk začína

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 98 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72426
    klasik
    Účastník (Participant)

    No zatiaľ sa len rozhliadam, ale môže byť 🙂

    Inak tie roletky sa páčili aj mne

    #72427
    klasik
    Účastník (Participant)

    A ešte niečo, tá zmena mailu v profile by bodla, lebo ten môj je už tiež neaktuálny

    #72428
    andoo
    Účastník (Participant)

    Mne tu este chybaju statistiky, tie som velmi rad pozeral. a teraz ich neviem najst.. alebo tu niesu?

    #72429
    tomXX
    Účastník (Participant)

    Exebat: ja by som si Ta chcel zastat! Osobne som proti roletkam akehokolvek druhu. Kazda takato ficura NEMUSI fungovat korektne. A pan Murphy je velmi dosledny (obcas skoro ako ten pan co mi schovava okuliare -Alzheimer) a to co nemusi fungovat urcite nebude fungovat, aspon niekomu. A samozrejme, webdesign sa ma tvorit aj s ohladom na zrakovo postihnutych. A takisto vselilaje roletky nemusia fungovat na roznych mobilnych zariadeniach, preto je rozumne vyhnut sa im. Idealne je, ak web funguje aj na 4-5 rocnych browseroch.

    Co sa tyka editovania vlastnych prispevkov, podla mna je to fajn, ale ani na svoj web som to nedal 😛 je to na adminovi.

    No a ohladne sirky stranky, je to dost problematicke, ale stale lepsie ako ako pred xx rokmi, ked existovali stranky "optimalizovane pre xxx x xxx px". Osobne mam rad "floating" stranky, kde sa sirka stredneho stlpca prisposobi podla rozlisenia. Ale uznavam, ze ked citam clanok pri rozliseni 1400×1050, tak tie obrazocky v strede su jak tie panenky Marie co davaju v kostole… Tazke moze byt.

    Velkost pisma, to je vec bolava. Rozmyslal som tiez o dynamicky generovanom CSS, ktore by vsetko upravovalo podla rozlisenia, ale to je psycharina.

    Takze exe drz sa, nedaj sa! Keby nieco, tak nic… 😁

    #72430
    tomXX
    Účastník (Participant)

    No a este pre tych co vedia co je SEO – menu generovane cez javascript robi problemy vyhladavacom… takze admin by mal vo vlastnom zaujme urobit take menu, co vedia boti "precitat"

    a exe, jedina kritika z mojej strany, to "menu" vpravo je podla mna nestandartne, nakolko je u nas zauzivane citanie z lava do prava, takze ten obsah vpravo je trochu schovany, aspon mne to trvalo chvilu, kym som to nasiel.

    #72431
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Mne velmi vadi, ze napr. aj v tejto diskusii, ktora ma viac stran musim najprv scrollovat dole a potom sa mozem preklikavat na dalsiu prip. poslednu stranu. Nicim si koliesko na novej mysi a spravi sa mi otlak na prostredniku a kedze ho casto pouzivam v premavke, prosim o surne riesenie mojho problemu. Dakujem.

    #72432
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    A kedze sa nemozem opravit, tak pisem dalsie riadky, ze vlastne tym predoslym som chcela povedat, ze daj tu moznost prechodu na dalsiu stranku v diskusii aj hore. Tusim som to uz napisala predtym, ale kedze som zabudliva, casto sa opakujem. To bude tym vekom…

    #72433
    betty
    Účastník (Participant)

    Nech sa dariiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😁

    #72434
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Prevelice sa z toho tešíme, duša mi samou radosťou plesá 😉 😘

    #72435
    packy
    Účastník (Participant)

    Ked bude hotove, budeme posudzovat 😎

    #72436
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ako je to teraz s prioritnymi inzeratmi?

    #72437
    sothar
    Účastník (Participant)

    Kwasak: kym to exe opravi.. tlacitka HOME a END su na dlhsie stranky celkom uzitocne, vyskusaj 😉

    #72438
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Sothar, akoze pomocou tlacitka home a end sa napriklad v tejto diskusii dostanem z prvej stranky na poslednu??? asi mas nejaku super klavesnicu, mne home a end funguju ako rychly scroll na zaciatok a koniec prave zobrazenej stranky 😉

    Ja som myslela nieco ine, ze aby moznost prekliknutia na dalsiu stranu v diskusii bola aj hore, nie len dole. Asi som to nezrozumitelne napisala…

    #72439
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Kwasak

    Ja vážne nerozumiem, v čom vidíš problém. Ak majú diskusie viac strán, sú pri jej názve čísla strán, klikni na posledné číslo a dostaneš sa na koniec diskusie.

    tomXX

    Na toto som čakal, konečne sa niekto aj za mňa vyjadril technicky! 😁

    #72440
    Albion
    Účastník (Participant)

    Pekné…..

    Pochvala Adminovi.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 98 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri