Connect with us

motocykel.sk začína

Domov Diskusné Fóra Pre admina motocykel.sk začína

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 98 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72396
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    No… ja to mam strasne mrnave, ked otvorim stranku, vsetko je v strede asi 10×12 cm, ale mam vacsie rozlisenie, to bude najskor tym. Roletky su prec, co ma tesi. Mne by sa este pacilo, keby sa dalo dostat v dikusiach na dalsiu stranku, alebo preskocit na koniec aj hore, nie az po scrollovani na samy koniec, usetrilo by mi to koliesko na mysi 😉 .

    #72397
    atlantis
    Účastník (Participant)

    Exe: blahozelam k novemu dietatku, vyzera to super 🙂 😉 😘

    #72398
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ad5, takze koli starsim prehliadacom si dal roletky do prdele?

    odhliadnuc od toho koli comu to vlastne je tak koli tomu ze niekto surfuje zo stareho verkela na IE4 ty obetujes progres?

    neda sa vyhoviet vsetkym, na ludi ktori surfuju zo starsich verzii prehliadacov by som ohlad vobec nebral…

    #72399
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Nech si stiahnu nove prehliadace a ked maju nelegalny win, nech si daju mozillu, ta sa aktualizuje sama, je to trosku blbe robit novu stranku pre stare prehliadace – si myslim ja, ako laik

    #72400
    duroslav
    Účastník (Participant)

    No uvidime, spracovanim sa mi viac pacil motoride, som zvedavy, ako to pojde, drzim paluchy… 🙂 😉

    #72401
    raptor
    Účastník (Participant)

    Btw upravovanie vlastnych prispevkov je na motoride krasne opacovane tym ze sa automaticky napise pod prispevok kolko krat bol upraveny a kedy naposledy…. robim chyby (aj pravopisne 😕 ) ako kazdy clovek a uprimne ma to roztrpcuje ze ked to tu vidim po sebe napisene a mam tam nejaku chybicku nemozem to upravit… 🤐

    kwasak dobre napisala… firefox si moze nainstalovat kazdy a pojde mu to tam v pohode… koli par jednotlivcom robit takyto krok je kravinaaaaaaaaa

    #72402
    def
    Účastník (Participant)

    Podla mna su tie clanky teraz neprehladnejsie… 😕

    Bleskovky boli len zaujimavosti, clanky boli svojim obsahom poucne a podla mna by sa nemali miesat Tot moj nazor…

    #72403
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Pjekné, môže byť. 😉

    Inak eXe nič nedramatizoval, dal jedno vyhlásenie a ostatné sme si zdramatizovali sami. 😁 😁

    Hmmm, a kde je obesenec…idem hľadať… 😠

    #72404
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Obesenca som nenašiel, ale aj tak to začína pekne!!!

    Vyhral som. 😁 Bude za čo kupovať ďalšie losy.

    #72405
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Good

    #72406
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ja mam zobrazenie ok. Viac by sa mi pacila moznost vyhladavania uzivatelov aj podla motocykla. Napr ako je v inzercii.

    Inak som spokojny, ze ideme dalej. Vsak, eXeTajnostkar.

    #72407
    doctor
    Účastník (Participant)

    Je pravda co raptor hovori ze tie clanky su trochu nahadzane na sebe.Je tam sice v pravo dole moznost vyberu, ale moze nastat problem ze kde ten clanok je ulozeny.

    Ale inac zatial by som povedal ze sa mi paci.

    #72408
    milan3232
    Účastník (Participant)

    S tymi clankami si mysllim ze je to iba zvyk. Ked si zvykneme davat clanky tam kde patria, tak ich tam aj najdeme.

    #72409
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Aby som nezabudol, kde su tie dievciny zlava dola? ziadne nevidim… 😟 😠

    #72410
    doctor
    Účastník (Participant)

    Mohol by si este urobit to aby na hlavnej strane kde su fotoalbumy atd. by si pridal ikonku dalsie kde by sa obrazili vsetky starsie.

    milan3232 – len ci budes vediet ak niekto iny napise clanok ze kde ho dal.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 98 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri