Connect with us

motocykel.sk začína

Domov Diskusné Fóra Pre admina motocykel.sk začína

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 98 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72441
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Exe, ci motocykel, ci co si fcul, sak sa ti to tam nemesti na titulku, myslim tie strany… len 3! Kasli na to a sprav ten chat, my chceme farebne nicky na chate, seci sme cierny a myslime tam na teba 😀

    #72442
    daro
    Účastník (Participant)

    Super 🙂

    #72443
    milan3232
    Účastník (Participant)

    eXeBaT do technickej stranky sa nerozumiem, takze ked to spale, je mi jedno ako… 🙂

    Neviem, ci spravne chapem, ale ked si otvorim niektoru z Aktualnych diskusii (napr. Moja RX, Bohur, 19.03.2007, 15:18), akosi mi tam chyba link, k comu sa dana diskusia/ tema viaze…

    #72444
    def
    Účastník (Participant)

    Vsimol som si ze funguje ked otvorim album tak sa mi pod nim ukaze diskusia ale opacne to nefunguje… mozno by sa to aj tam zislo

    #72445
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    milan3232 a def

    Máte pravdu, pridal som to k článkom aj diskusiám. Po odoslaní prvého príspevku sa priloží aj link.

    #72446
    andoo
    Účastník (Participant)

    Mne sa velmi paci ta posta.. fakt super 🙂

    #72447
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Farbu nicku si môžete zmeniť v profile, nájdete tam aj šablónu odtieňov. Je potrebné mať povolené cookies v prehliadači, kde sa tento údaj zapisuje.

    #72448
    SETHE
    Účastník (Participant)

    Ozaj dobraa strankaa…. 😎 😘 vela stastia.. vsem!!

    #72449
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Font som zväčšil, ale úprimne, nepozdáva sa mi to 😕

    #72450
    tomXX
    Účastník (Participant)

    Ale lepsie sa to cita 😛

    #72451
    dixi
    Účastník (Participant)

    eXeBaT super paci sa mi to,vela zdaru do dalsej prace 🙂

    #72452
    raptor
    Účastník (Participant)

    Exe preco si pre boha opat zmensil pismo v chlieviku diskusne forum… je to uplne na prd takto 🙁

    #72453
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Nepatri to celkom sem ale nebudem robit kvoli tomu novu diskusiu.

    Niekedy davnejsie bolo take niečo ako automaticke prihlasenie pri každej navšteve alebo zostat prihlaseny. Len ja to nemam v IE alebo už ta funkcia nie je?

    #72454
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Zbieraš body za návštevu, ak by si bol prihlásený nonstop prišiel by si o túto lahôdku 😘

    Inak väčšina diskusných fór aj zobrazuje zoznam prihlásených, pre niekoho užitočná vec ak sa chce konkrétne s niekým baviť a ak by si tam bol nonstop stratila by na objektivite 😉

    Zapni si na prehliadači pamäť kódov na stránky a bude sa ti to prihlasovať po načítaní stránky alebo reštarte 👋

    #72455
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Pred nejakou dobou sa niekomu podarilo obísť automatické prihlasovanie a tak som to zrušil kvôli bezpečnosti vašich účtov.

    mirolc

    Pokiaľ nás navštevuješ z domu, zapni si v prehliadači ukladanie prihlasovacích údajov, aby si ich nemusel zadávať opakovane pri každom prihlasovaní.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 98 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri