Connect with us

Nedožery-Brezany 9.-11.10.2009

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Nedožery-Brezany 9.-11.10.2009

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 107 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82436
    kuky
    Účastník (Participant)

    Skoda ze som nemohol prist 😕

    #82437
    kuky
    Účastník (Participant)

    Nezbudnite mi odlozit tricko 🙂

    #82438
    neboziec
    Účastník (Participant)

    ďalší hovadský víkend čo stál za to 😁 😁 😁 hovadá ďakujeme 🙂 😁

    #82439
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Norbert nejako nechapem co komu paštikári ukázali?? Jediny spravny "blavak" tam bola Vierka ako jedina na motorke s BA spzetkou!

    Navrhujem robit rocne statistiky kolko hovad kolko krat pride na plechovke, lebo az na par kusov ja uz ani neverim ze mate este aj jednostopove motorove vozidla 😎

    #82440
    Vierka
    Účastník (Participant)

    Matooo HE-HE, si ma pobavil. Už si doma? Aká bola cesta? Nám skoro vôbec nepršalo 👋

    #82441
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Vierocka ja som prvy dazdik chytil pred Martinom ale iba par km…..druhy dazdik ma privital v Bardejove, takze pohoda, nepremok som nemusel obliekat….cesta bola sice dost casto mokra ale kde tu na mna aj slniecko zasvietilo 😎

    Ineho motorkara som cestou nestretol…nebolo komu sa pozdravit 😈

    #82442
    klasik
    Účastník (Participant)

    Matooo ale ja som v plechovici v nedeľu večer na diaľnici smerom od PB zdravil Venca, no a ten musel asi pekne zmoknúť,

    #82443
    Matooo
    Účastník (Participant)

    klasik a co si cakal jahody? 😉 😁

    By the way Venco nie je ziadny lekvar…co nespravi koli laske 😈 navyse ma na motorke predne plexisklo porovnatelne s autobusom 😘

    #82444
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Matoo a ja som prišiel po polnoci zo Stakčína s DS špzetkou 😈 😁 😁 😁

    #82445
    Venco
    Účastník (Participant)

    klasik Tazko tomu uverit, ale nepremok som obliekat nemusel. Trochu prsalo v okoli ZA, potom to bola pohodicka 😉 Neviem ako vy, ale ja som teda tu svoju pecen prekvapil 🤣 Amis, to je v pohode, cez vikend sa vychodnarom v nocnych hodinach horsi zrak 😀

    #82446
    MioK
    Účastník (Participant)

    Hovadká moje som strašne rada že som Vás všetkých o5 videla..niektorých po dlhom čase a aj tak si ma nepametali z piatka že Pitbulka 😁 Vladko – zapadol si super drž da ono ten nos časom zas bude funkčný 🤣 Teším sa na ďalši doj*baný víkend od hovád ! 😈 😇

    #82447
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    MioK ja? 😶 ja som tam v piatok predsa ani nebola 😇

    😘 😈

    #82448
    Pitbull
    Účastník (Participant)

    MioK 😁 ja uz mam pocit ze zacinam citit😁 uz sa to ukludnuje …soli som sa zbavil …ale spomienky zostanu ty hovado

    #82449
    Matooo
    Účastník (Participant)

    A co tak spravit po zime aj moto hovado stretko uz? 😁

    #82450
    MioK
    Účastník (Participant)

    Pitbull – tak to ma teší že soľ sa už odplavila..xixix a spomienky sú síce pekné ale pameť býva krátka takkže treba stále dáke nové naberať…xixi

    Takže all kedy zas pijeme ? xixi

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 107 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri